Wiecie, jaka jest ulubiona zabawa księcia George'a i księżniczki Charlotte? Bawią się w nią z babcią. To mega słodkie!

Książę George i księżniczka Charlotte mają swoją ulubioną zabawę, w której uczestniczy ich babcia - mama księżnej Kate. Ciekawi, co to takiego?

Mama księżnej Kate odgrywa dużą rolę w życiu księcia George'a i księżniczki Charlotte. Carole Middleton uwielbia spędzać czas ze swoimi wnukami i to właśnie ona wymyśliła im zabawę, która stała się tą ulubioną.

Ulubiona zabawa księcia George'a i księżniczki Charlotte

Rebecca English, korespondentka królewska ujawniła, że ulubioną zabawą dzieci książęcej pary jest zabawa w... sklepikarzy. Carole Middleton zabiera wnuki do swojej pracy i to właśnie tam księżniczka Charlotte i książę George mogą "stworzyć" swój własny sklepik. Według jednego z przechodniów, mały książę został zauważony przed budynkiem pracy babci, kiedy patrzył, jakie produkty posiada w swoim "biznesie".

Jak podają zagraniczne media, babcia pozwala dzieciom na odrobinę luzu i podaje im posiłki, które niekoniecznie podobają się rodzicom. Pewnego razu zadzwoniła do niej księżna Kate z zagranicznej trasy tylko po to, by usłyszeć od George'a, że "babcia znów dała mu chipsy na kolację". 

Czy Carole nie brzmi jak najlepsza babcia na świecie? :) 

Przypomnijmy, że ulubioną bajką księcia George'a jest "Król lew". Chłopiec uwielbia też "Strażaka Sama". To pokazuje, jak dzieci Kate i Williama niewiele różnią się od swoich rówieśników. I to jest super! 

JT

Więcej o:
Komentarze (5)
Wiecie, jaka jest ulubiona zabawa księcia George'a i księżniczki Charlotte?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Agata

  Oceniono 15 razy 13

  I to jest właśnie największy kapitał Kate, że stoi za nią Rodzina. Mam nadzieję, że uda im się stworzyć podobną z Williamem.

 • Gość: mops

  Oceniono 11 razy 11

  Chipsy czyli frytki, drodzy tłumacze.

 • luna dejmek

  Oceniono 8 razy -2

  zabiera dzieci do pracy by reklamowali jej sprzedaż, cwana, wykorzystuje wnuki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX