Księżna Camilla w 71. urodziny nie miała powodów do uśmiechu. Internauci srogo jej dopiekli

Księżna Camilla to chyba najmniej lubiana członkini brytyjskiej rodziny królewskiej. W dniu jej urodzin internauci wytknęli jej po raz kolejny, że "rozbiła" małżeństwo księżnej Diany i księcia Karola.

Księżna Camilla 17 lipca obchodziła 71. urodziny. To miał być piękny i uroczysty dzień, jednak ukochana księcia Karola nie przewidziała, że spadnie na nią wówczas tak potężna lawina krytyki. 

Smutne urodziny księżnej Camilli

Na oficjalnym profilu Pałacu Kensington na Twitterze pojawiły się życzenia dla księżnej Kornwalii. Niestety, komentarze pod postem nie były już tak przychylne, jak sama jego treść. W social mediach rozpętała się prawdziwa burza na temat "moralności" księżnej Camilli. Chodzi oczywiście o to, że zdaniem niektórych to ona była powodem przez który małżeństwo księcia Karola z księżną Dianą nie było udane. 

Internauci nie przepadają za księżną Camillą

Nigdy nie będzie równa Dianie - czytamy w komentarzach.
Najlepsze odchodzą, a żmije dalej w siedlisku.
Camilla nie zasłużyła na żadne przywileje ani od rodziny królewskiej, ani od ludzi. Diana zostanie naszą księżniczką do końca.
To ona zniszczyła tę rodzinę, to przez nią wszystko się stało. Nie zostawiła go, chociaż wiedziała, że ma żonę i dzieci - to tylko poszczególne przytyki kierowane w stronę księżnej.

Negatywne komentarze ponoć dotarły do Camilli i bardzo ją zasmuciły. Oliwy do ognia z pewnością dodał fakt, że w ostatnim czasie wyszła nowa biografia księżnej Diany, w której ujawniono szczegóły romansu księcia Karola i Camilli. 

Jak myślicie, co Diana by powiedziała swoim "wyznawcom", gdyby żyła? Czy tego typu "hejt" ma w ogóle jakiś sens?

embed

MM

Więcej o:
Komentarze (20)
Księżnej Camilla miała smutne 71. urodziny. Internauci srogo jej dopiekli
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ann

  Oceniono 64 razy 38

  Camilla rozbiła małżeństwo Karola i Diany? Mam wątpliwości.Camilla i Karol poznali się dużo wcześniej i po prostu się zakochali. Ponieważ Camilla nie została uznana za odpowiednią żonę dla Karola, musiała się usunąć. Zauważcie, że Karol, jak na ówczesne standardy, ożenił się późno - pewnie nie chciał żadnej innej kobiety. No i wtedy zaaranżowano jego małżeństwo z Dianą. Na swoim własnym ślubie wyglądał jak kupka nieszczęścia. A że on i niezrównoważona psychicznie Diana byli niedobrani pod każdym względem, to ich małżeństwo się rozpadło. Nie winiłabym tu Camilli. Swoja drogą, Karol i Camilla to historia - jak dla mnie - naprawdę wielkiej miłości, takiej, co to wszystko przetrwa.

 • Gość: Greg

  Oceniono 25 razy 21

  Do zdrady zawsze potrzebne sa dwie osoby. Karolowi nikt pistoletu przy skroni nie trzymał . Zapamiętajcie ten fakt wszystkie zdradzone kobiety. To wybór faceta, ktory stawia na szali swoje małżeństwo,

 • yegua-ha

  Oceniono 31 razy 3

  A nie było tak, że to Diana, niechcący, rozbiła piękny romans Karola i Camili?

 • Gość: gosciu

  Oceniono 5 razy 1

  moja ulubiona kobitka,normalna,nie ukrywa alkolizmu i zmarszczek

 • byann

  Oceniono 10 razy 0

  "Oni planują wypadek mojego samochodu, awarię hamulców (...), aby Karol mógł się ponownie ożenić". Te słowa napisała miesiące przed 'wypadkiem'.

 • sowca

  Oceniono 3 razy -1

  Camilli nie lubię, Karola też... ale wierzę, że Diana wybaczyłaby im i potrafiłaby się z nimi dogadać. Czas leczy rany. Niestety, nie dowiemy się tego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX