Małgorzata Socha pierwszy raz o śmierci ojca. Zdradziła, co pozwoliło jej się pozbierać

Małgorzata Socha w wywiadzie dla "Pani" opowiedziała o stracie ojca i macierzyństwie. Aktorka wyznała, że dziecko, które wkrótce przyjdzie na świat, wypełni pustkę, która pojawiła się w jej życiu.

Małgorzata Socha jest w zaawansowanej ciąży i spodziewa się trzeciego dziecka. W rodzinie aktorki zdarzyła się ostatnio tragedia - zmarł jej ukochany tata. Do tej pory Socha unikała rozmowy na ten temat. Dopiero teraz we wzruszającym wywiadzie dla "Pani" opowiedziała o tym, co czuła po stracie rodzica. 

Małgorzata Socha: "Tata nas do tego przygotował"

Informacja o śmierci ojca aktorki pojawiła się w mediach 12 czerwca. 85-letni pan Jerzy cierpiał od kilku lat na alzheimera. Małgorzata Socha nie mogła pogodzić się z jego odejściem. W wywiadzie dla "Pani" przyznała jednak, że jej tata przygotował rodzinę na swoje odejście. 

Chyba łatwiej pogodzić się ze stratą kogoś bliskiego, gdy się z tym liczysz. Chociaż nigdy nie można być gotowym na odejście najbliższych, to jednak mój tata nas do tego w jakiś sposób przygotował. Chorował przez wiele lat. Wielką rekompensatą jest to, że wkrótce w naszej rodzinie pojawi się nowy człowiek i wypełni tę pustkę. Moja trzecia ciąża daje mi więc nową energię i siłę - wyznała aktorka. 

Małgorzata Socha wspomina dzieciństwo

Socha opowiedziała też o tym, że była żywiołowym dzieckiem, choć nie sprawiała problemów wychowawczych. 

Podobno zawsze miałam temperament, więc rodzice próbowali mnie trochę wyciszyć. Nie byłam dzieckiem, któremu mówiło się "Jesteś świetna, najlepsza!".

Małgorzata Socha o swoich sukcesach

Socha opowiedziała również o swoich sukcesach i porażkach. Zdradziła, że jako aktorka nie zawsze czuła się spełniona. 

Teraz się wszystkim wydaje, że jestem osobą, która odnosi same sukcesy, ale mogę powiedzieć, że jakieś 80 procent zawodowych rzeczy mi nie wyszło. Tyle że media czy widzowie nie mają o tym pojęcia - mówiła. 

Tajemnica grzywki Sochy rozwiązania

Jakiś czas temu zrobiło się głośno na temat nowej fryzury Sochy. Artystka zaskoczyła wszystkich, pojawiając się w grzywce. Okazuje się, że nowe uczesanie pojawiło się na głowie aktorki na potrzeby serialu "Przyjaciółki". Zdradziła to sama zainteresowana.

Wątek mojej bohaterki Ingi zostanie mocno rozbudowany, a jej losy potoczą się w sposób przewrotny. Grzywka, którą obcięłam specjalnie do tej roli, ku mojemu zdziwieniu wywołała lawinę komentarzy w internecie. Inga ulegnie przeobrażeniu, zmieni się fizycznie - dodała. 

Jak myślcie, o co może chodzić? 

AG

Szaflarska, Pyrkosz, Vetulani, Wodecki. Odeszli w 2017 roku, ale zostają w naszej pamięci

Więcej o:
Komentarze (5)
Małgorzata Socha pierwszy raz o śmierci ojca. Zdradziła, co pozwoliło jej się pozbierać
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Anna

  Oceniono 1 raz 1

  Mądra i ładna kobieta, zagrała kilka dobrych ról,ma rodzinę,fajnie że też tak można,zdrówka życzę

 • Gość: Liliana

  0

  Serdecznie pozdrawiam Pani Małgosiu!dużo zdrówka i siły dla Pani i całej rodziny życzę

 • Gość: Dana

  0

  Masakra a co mnie obchdzi ojciec sochy.zacznijcie wreszcie pisac cos dla normalnych ludzi.fakty wydarzebia a nie kto pokszal cyce dupy klo kogo zdradzil kto komu umarl.codzienne ktos miestety umiera .kazdy codzienne traci kogos bliskiego

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX