Książę William ma prawie 2 metry wzrostu! A pozostali członkowie rodziny królewskiej? Możecie być zaskoczeni

Niektórzy członkowie rodziny królewskiej są naprawdę wysocy. W tym rankingu wygrywa książę William. Jednak księżna Kate może pochwalić się równie imponującym wzrostem.

Rodzina królewska wzbudza zainteresowanie ludzi z całego świata. Ich każde wyjście, każde nowe zdjęcie, każda przemowa są komentowane przez miliony osób. Szczęśliwcy, którzy mieli okazję widzieć monarchię na żywo, prawdopodobnie byli nieco zaskoczeni. Powód? Niektórzy członkowie rodziny królewskiej mogą pochwalić się naprawdę imponującym wzrostem.

Ile wzrostu mają członkowie rodziny królewskiej?

Na podstawie zdjęć i nagrań łatwo dostrzec, że najwyższy w rodzinie jest William. Ma dokładnie 193 cm wzrostu! Wszystko wskazuje na to, że książę Cambridge szukał równie wysokiej partnerki, bo Kate Middleton mierzy 179 cm. Przypomnijmy, że księżna zazwyczaj ma na stopach szpilki. W wysokich obcasach jest więc niewiele niższa od swojego małżonka.

Książę Harry ma 185 cm wzrostu. Mniej więcej tyle samo mierzy książę Filip. Zaś Meghan Markle ma 173 cm wzrostu.

Najniższa w rodzinie królewskiej jest sama królowa. Elżbieta II mierzy zaledwie 164 cm. Jednak to właśnie do niej wszyscy zwracają się "Wasza Wysokość" i to jej kłaniają się najniżej. Poza tym, lubiane przez królową kapelusze dodają jej kilka centymetrów.

Spodziewaliście się tego? Ciekawe, jak wysokie będą pociechy książęcej pary. Niektórzy już widzą wizualne podobieństwo małego George'a do księcia Williama i księżniczki Charlotte do królowej Elżbiety. Ciekawe, czy będzie to miało przełożenie także na wzrost.

Książę Louis już ochrzczony. Księżna Kate jak zwykle zachwyciła stylizacją

KS

Więcej o:
Komentarze (33)
Książę William ma prawie 2 metry wzrostu! A pozostali członkowie rodziny królewskiej? Możecie być zaskoczeni
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Nowy gość

  Oceniono 13 razy 7

  Kate ma 176 cm. Chodzi na wysokich obcasach i często dodatkowej platformie
  A Elżbieta 164? Chyba w młodości. Teraz ma co najmniej 10 cm mniej.

 • minkat

  Oceniono 13 razy 7

  Meghan w zyciu nie jest tak wysoka, ewentualnie ksiaze jest duzo wyzszy niz podajecie- ona w szpilkach dodajacych jej jakies 10 cm nadal jest od meza duzo nizsza.

 • Gość: jasio

  Oceniono 4 razy 4

  Ach ci celebryci Nigdy tylko nie wiem czy to źle czy dobrze co o nich piszą

 • Gość: asp

  Oceniono 4 razy 2

  Czekam na artykuł opisujący długość penisów męskich członków (nomen omen) brytyjskiej rodziny królewskiej. Sądzę, że polskiemu społeczeństwu ta wiedza się należy, jak za przeproszeniem Szydłowej premia...

 • Gość: abc

  Oceniono 3 razy 1

  Wzrost dziedziczymy najczęściej wcale nie po rodzicach, a po dziadkach tak twierdzą endokrynolodzy - genetycy, a właściwie to dziedziczymy właściwie większość cech po drugim pokoleniu wstecz.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX