Piotr Żyła w końcu tłumaczy się z rozstania z żoną. Wystąpił w "Uwadze". "Przyszedł czas, żeby podsumować to, co się do tej pory działo"

Piotr Żyła pojawi się w najbliższym odcinku programu "Uwaga. Kulisy sławy". W zapowiedzi programu, którą opublikował TVN skoczek odnosi się do rozwodu z Justyną Żyłą. Tłumaczy, że nie zostawił rodziny.

Piotr Żyła i Justyna Żyła przechodzą małżeński kryzys od dłuższego czasu. Jednak do tej pory to żona skoczka opowiadała o kulisach rozwodu. Według niej winny rozpadu małżeństwa jest Piotr Żyła, który ją zdradzał i upokarzał. Teraz głos zabrał skoczek, który wystąpił w programie TVN "Uwaga".

Piotr Żyła i Justyna Żyła kłócą się na oczach całej Polski

Trudno nam już zliczyć posty, w których Justyna Żyła przedstawiła, o co ma żal do swojego męża. O tym, jak została skrzywdzona przez sportowca, opowiada za pomocą swojego Instagrama.

I tak zaczęła od wpisu, w którym wyznała, że Piotr Żyła ją zdradza, później w dzień ojca pokazała, jak skoczek wynosi się z domu i pakuje własne puchary. Teraz znów na Instgramie opublikowała długi wpis, w którym opowiada, jak Żyła groził jej pobiciem, szpiegował ją i nie chce przyjmować dzieci do swojego domu, bo nie pozwala na to jego nowa partnerka.

Przy tym Justyna Żyła twierdzi, że te bardzo intymne wpisy w sieci są jedyną formą komunikacji, jaką akceptuje jej mąż.

Piotr Żyła w "Uwadze"

Piotr Żyła już jakiś czas temu zapowiadał, że opowie, co właściwie było przyczyną rozpadu jego małżeństwa. W końcu skoczek postanowił to wytłumaczyć w programie TVN "Uwaga. Kulisy sławy". 

W zapowiedzi programu słyszymy:

Przyszedł czas, żeby podsumować to, co się do tej pory działo. To nie było tak, że wyprowadziłem się, że zostawiłem rodzinę, to jest w ogóle całkowitą nieprawdą - mówi sportowiec. 

Piotr Żyła w końcu opowie więc swoją wersję wydarzeń. Co więcej ma do powiedzenia w tym temacie, przekonamy się dopiero w najbliższą niedzielę o godzinie 19:45. 

Będziecie oglądać? 

AG

Ewa Mielnicka w podróży poślubnej. Tak gwiazda i jej mąż bawią się na gorącej Ibizie

Jeżeli jesteś bardziej wymagającym użytkownikiem, na pewno spodoba się Wam nasz nowy newsletter >>>

Więcej o:
Komentarze (85)
Piotr Żyła w końcu tłumaczy się z rozstania z żoną. Wystąpi w "Uwadze"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: marian

  Oceniono 37 razy 33

  Już się nie mogę doczekać. Jeszcze tylko chipsy + piwo z biedry oraz zaproszenie znajomych i o 19:45 w niedzielę siadamy przed tv.

 • konrad.ludwik02

  Oceniono 25 razy 23

  Piotr Żyła powiniem się skoncentrować na tym, w czym jest/był mocny: na skokach! I niech więcej myśli o swoich dzieciach!

 • maaac

  Oceniono 27 razy 17

  > Piotr Żyła i Justyna Żyła kłócą się na oczach całej Polski
  Dość specyficzna kłótnia gdzie jedna osoba opowiada często sprzeczne rzeczy (z sobą i rzeczywistością) a druga głównie milczy.

 • izarider

  Oceniono 57 razy 15

  Taką wariatkę też bym zostawiła. Przecież to ona wszystkie brudy prała publicznie. Zero klasy. To jest ich prywatna sprawa, że się rozwodzą. Jak miliony innych ludzi. Po co ten cały cyrk? Paniusia odcięta od kasy, to zaczęła szaleć.

 • notremak

  Oceniono 36 razy 14

  Rewelacyjny fotoshop p. Justyny!
  Prawie mała niewinna Japoneczka z tych, no wiecie, o lolitkach dla starszych panów.

 • Gość: Ila

  Oceniono 26 razy 12

  Nie wieszajcie psów na pani Justynie. Jej wpisy to po prostu wyraz bezsilności. Wiele razy, gdy dzieci z płaczem zasypiały, bo ich tatuś "nie dał rady" przyjechać na umówione wcześniej spotkanie, miałam ochotę do niego jechać i nim potrząsnąć. Najpierw człowiek płacze, a potem jest złość, w której się czasem robi coś "głupiego". Tutaj chodzi o dzieci, które bardzo tęsknią za ojcem, a kiedy on się od nich odsuwa, to matka nie może znieść ich cierpienia. Bo na pewno cierpią. Ja kilka razy dzwoniłam do teściowej, żeby ją prosić, o to by porozmawiała z synem. Nic nie to nie dało. Też przez to byłam wyzywana od wariatek...

 • Gość: 23

  Oceniono 31 razy 11

  Ile hajsu można dostać za występ w Uwadze? Więcej niż na kontraktach reklamowych? Po ch... mu ten TVN?

 • pawelekok

  Oceniono 15 razy 9

  Z tego skandalu jest jeden wniosek. Piotr Żyła już sobie za daleko nie podskoczy. Nie jest wspierany przez żonę jak Kamil Stoch. Mało tego, rodzinnie naraził się Małyszowi i chyba Tajnerowi też. Tam wszystko odbywa się w rodzinach, nie wierzycie, popatrzcie po nazwiskach olimpijczyków od ponad 50 lat, te same. Żyła ma przechlapane.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX