Rozenek i Majdan wypoczywają w Hiszpanii w luksusowym apartamencie. Widoki wspaniałe, ale tanio nie było

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wybrali się na wspólne wakacje do Hiszpanii. Zakwaterowali się w luksusowym apartamencie, którym "Perfekcyjna" pochwaliła się na Instagramie.

Sezon urlopowy w pełni! Polskie gwiazdy najwyraźniej także spragnione są wypoczynku i masowo uciekają w cieplejsze zakątki świata. Małgorzata Rozenek wraz z Radosławem Majdanem i dziećmi w tym roku (a może bezpieczniej będzie napisać "w tym tygodniu") wybrali słoneczną Hiszpanię. 

"Perfekcyjna" dokładną relację z wypoczynku zdaje na Instagramie. Pochwaliła się też apartamentem, którzy wybrali. To Villa Priscilla znajdująca się w miejsciowości Jávea.

MAŁGORZATA ROZENEK NA WAKACJACH - ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>

Przed posiadłością znajduje się prywatny basen oraz jacuzzi. Jak dowiadujemy się z serwisu booking.com, willa ta ma sporą, dobrze wyposażoną kuchnię, rozbudowaną część wypoczynkową, 4 sypialnie oraz aż 3 łazienki. Piękna plaża La Grandella znajduje się tuż obok. 

Niestety, pobyt w takim miejscu nie należy do najtańszych. Za jedną noc trzeba zapłacić aż 400 euro, czyli ponad 1700 polskich złotych. Cena wydaje się być adekwatna do warunków czy może wręcz przeciwnie?

MM

Więcej o:
Komentarze (120)
Rozenek i Majdan wypoczywają w Hiszpanii. Wybrali luksusowy apartament. Cena zwala z nóg
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • spokojniesiezmiescisz

  Oceniono 20 razy 18

  Czy naprawdę w obecnych czasach karierę można zrobić tylko pokazując doopę?? ...Ten naród wymrze jak dodo.

 • Gość: acharavi

  Oceniono 16 razy 12

  A na cholerę jej kuchnia,przecież ona nie gotuje...

 • Gość: m

  Oceniono 14 razy 10

  A pan Rozenek w tym czasie opiekuje się gąską.

 • prawdziwy-wiarygodny

  Oceniono 9 razy 9

  To ohydne widząc ich w luksusach za nasze pieniądze - bo media ich lansują !
  2 pokemony na wakacjach za waszą kasę , brawo wy !!!

 • felucjan

  Oceniono 11 razy 7

  Kiedyś gościu, którego znam, a jest wieśniakiem do potęgi, zanocował w Mariocie. Robił zdjęcia wszystkiego i wszystkich. Po pijaku opowiedział jednak jak było na prawdę. Tak się podniecił tą całą klasą i blichtrem, że zastrajkowały mu jelita. Ponieważ właśnie robił zdjęcie windy to pobiegł co sił do pokoju i jak pershing wpadł do toalety. Zobaczył głupek, w swoim mniemaniu, że są 2 klozety. Twierdzi, że nawet przez chwilę pomyślał, że też tak musi mieć w domu - zamarzyło mu się wspólne sranie w wielkiej wsiowej chałupie. Oczywiście to nie były 2 kibelki, a ten palant nie wiedząc do czego służy bidet, walnął w niego kupsztala. Kiedy się zorientował, że coś 'nie halo', bo dziura kupsztalowa nie taka jak być powinna, to postanowił ratować honor. Brał kloca, którego postawił w bidecie, do ręki i kawałek po kawałku przenosił do klozetu. On nie zrozumiał tej lekcji - dalej wszystko robi na pokaz. Najdroższe, najlepsze, najdłuższe... tylko znajomi mają polewkę jak popiją.

  Jednak zdjęcia miał z apartamentu, że hej!!!

  Oglądałem te zdjęcia luksusowego apartamentu Majdanów i mi się ten wiesio przypomniał. Nie wiem dlaczego...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX