Bogumiła Wander dawno nie pojawiała się na salonach. Teraz wraca. Na wernisaż przyszła bez makijażu. Wygląda na swoje lata?

Bogumiła Wander pojawiła się na wernisażu fotografii. Dawno nie widzieliśmy jej praktycznie bez makijażu. Jak wyglądała?

Bogumiła Wander wraz z mężem, Krzysztofem Baranowskim, pojawiła się ostatnio na wernisażu fotografii. Ikona polskiej telewizji zrezygnowała z dość mocnego makijażu, w jakim często ją widywaliśmy. Postawiła też na ciekawą stylizację.

Bogumiła Wander bez makijażu

Wander przez lata była wzorem do naśladowania dla początkujących prezenterów. Choć dziś nie pojawia się w telewizji, to często bryluje na różnego rodzaju wydarzeniach. Zawsze była przy tym bardzo elegancka. Tym razem nieco zaskoczyła.

BOGUMIŁA WANDER BEZ MAKIJAŻU. ZOBACZ ZDJĘCIA<<

Zrezygnowała z dość mocnego makijażu, ułożonej fryzury, a w jej stylizacji znalazły się sportowe elementy. Do żakietu i długiej spódnicy zamiast szpilek wybrała adidasy. Przynajmniej było jej wygodnie!

Wygląda na 74 lata?

MT

Celebryci jednego sezonu. Oni mieli swoje wielkie 5 minut w show-biznesie. Co się teraz z nimi dzieje?

Więcej o:
Komentarze (171)
Bogumiła Wander pojawiła się na wernisażu fotograficznym. Przyszła bez makijażu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: sraka

  Oceniono 185 razy 169

  Wspaniałe jest to, że ma przy sobie człowieka .który patrzy na nią z miłością... A wygląd? Wszyscy przeminiemy i zgnijemy piękni też , także nie ma się czym podniecać..

 • Gość: tuśka

  Oceniono 151 razy 147

  Jestem zniesmaczona nie wyglądem pani Bogumiły, ale prowokująco - poniżającym pytaniem zadanym w tytule, które świadczy o braku klasy dziennikarza.

 • Gość: Pipi

  Oceniono 112 razy 106

  Rozenek i te wszystkie polskie Wag's patrzcie -oto co was czeka.

 • Gość: Please

  Oceniono 105 razy 99

  Proponuję, żeby dac Pani Wander spokój i nie pisać o niej, nie warto prowokować złośliwych komentarzy. Wygląda, jak wygląda, o uwagę się nie prosi, zejdzcie z niej.

 • Gość: gość

  Oceniono 96 razy 90

  Dlaczego ludzie muszą koniecznie popadać ze skrajności w skrajność. Jakby nie było form pośrednich a zwłaszcza jednej, zwanej umiarem.
  Nawiasem - ta kiedyś piękna kobieta, której lata świetności niestety przypadły na epokę idiotycznej mody na smażenie się na słońcu na brąz, powinna być żywą przestrogą dla solarzyc.

 • Gość: gosc

  Oceniono 82 razy 80

  moja mamusia wyglada podobnie,urodzila i wychowala 4 dzieci,ciezko pracowala na 30 ha ziemi,nie wymagam by wygladala pieknie,chce zeby byla zdrowa i zyla dlugo,nie kazdy musi wygladac

 • Gość: Ulisses

  Oceniono 82 razy 74

  Palenie papierosów,nadmiar słońca i solarium oraz kasa na chirurga -to zgubiło p.Wander.
  Magdalena Zawadzka,Barbara Brylska,Elzbieta Starostecka są w podobnym wieku i wyglądają pieknie.

 • Gość: Wollna

  Oceniono 84 razy 58

  Piekny widok naturalna starsza pani trzyma za reke mezczyzne swojego zycia. Wyjatkowa, niespotykana milosc na dobre i na zle. Powodzenia, polepszenia sytuacji materialnej po prostu Wszystkiego Najlepszego

 • Gość: Bursztynek

  Oceniono 48 razy 48

  Starzejemy się wszyscy z sekundy na sekundę takie prawo życia i tego żadnym cudem, ani pieniędzmi nie zatrzymamy, jedni starzeją się szybciej inni wolniej, jedni ładniej inni trochę gorzej, ale....starzejemy się i umieramy żeby zrobić miejsce następnym pokoleniom i tak to trwa od wieków.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX