Donald Trump podczas spotkania z królową popełniał gafę za gafą. Z jednej internet nie może przestać się śmiać. "To przezabawne"

Donald Trump podczas spotkania z Elżbietą II złamał wiele zasad etykiety. Internauci krytykują szczególnie jedno nagrania, na którym prezydent zachodzi królowej drogę.

Spotkanie Donalda Trumpa z królową Elżbietą II nie należało do udanych. Amerykański prezydent popełniał gafę za gafą. Nagrania pokazujące, jak Trump łamie zasady królewskiej etykiety krążą po sieci. 

Donald Trump i królowa Elżbieta na spotkaniu

Donald Trump okazał królowej brak szacunku jeszcze zanim się pojawił, gdyż spóźnił się na aż 15 minut. Później było jeszcze gorzej. Ani Donald Trump, ani jego żona Melania Trump, nie potrafili prawidłowo przywitać się z monarchinią. Zamiast ukłonić się królowej, oboje podali jej dłonie. Nie jest to niestety zgodne z etykietą.

Donald Trump jak pies na smyczy Elżbiety II

Kiedy wydawało się, że gorzej już być nie może, Trump naruszył kolejną zasadę etykiety i dobrego wychowania. Podczas spaceru zamiast iść dwa kroki za królową, wyprzedził ją i zaszedł jej drogę.

Internauci nie mają litości dla Donalda Trumpa i podkreślają, że już nie o samą etykietę chodzi, ale o kulturę osobistą: Elżbiecie II należał się szacunek nie tylko z racji pełnionej funkcji, ale również wieku. Inni uznali, że nagranie na którym wyprzedza królową, a ta próbuje go ominąć, jest zabawnym popisem niezdarności Trumpa.

To przezabawne. Królowa zachowuje się, jakby trenowała jednego ze swoich psów, gdy Trump walczy o mistrzostwo w sztuce chodzenia - czytamy na Twitterze. 
Trump wygląda, jakby lunatykował.
Donald Trump nie wie, co to dobre wychowanie. Czy jego doradcy przeszkolili go w ogóle z zasad etykiety?

Jak myślicie, Donald Trump celowo złamał zasady etykiety, czy nie miał o nich zielonego pojęcia?

AG, WJ

Pamiętacie gwóźdź wbity w rękę Rogalskiej? Wpadek w TV w tym roku nie brakowało. Zobaczcie te najlepsze!

Więcej o:
Komentarze (24)
Donald Trump podczas spotkania z królową Elżbietą II popełniał gafę za gafą. Z jednej internet nie może przestać się śmiać. "To przezabawne"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość85

  Oceniono 7 razy 5

  Trump odwiedził Królową zatem musi sie dostosować do panujących zasad królewskich. Ciekawe tylko jak zachowałaby się Królowa odwiedzając Trumpa w jego rezydencji :)

 • Gość: KATE

  Oceniono 22 razy 2

  Tramp od urodzenia jest energicznym człowiekiem szanującym swój czas..100 letnia babunia jest dla niego za wolna :) Nieprzyzwyczajony do skostniałych rytuałów.Dzisiejszy świat skraca wszelkie salonowe zachowania..podanie reki to NORMA! Nie rozumiem,dlaczego go za to krytykować?

 • daniella-63

  Oceniono 3 razy 1

  Przeciez to prostak.

 • Gość: Zulka

  0

  Ci z USA tak chyba już mają. Pamiętacie jak Pani Michel Obama z wizytą do Królowej przybyła w sweterku.

 • Gość: A

  Oceniono 2 razy 0

  Frajer

 • elenem

  Oceniono 20 razy 0

  Masakra ! Głupi amerykański cep, trepa kawał. I ta jego durna krowa Melania. Wstyd ! Zero inteligencji.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX