Magdalena Boczarska dostanie rekordową sumę za dzień zdjęciowy na planie serialu. Przebije nawet Kożuchowską

Magdalena Boczarska przejęła rolę po Alicji Bachledzie-Curuś w "Pod powierzchnią". Gwieździe zaproponowano atrakcyjne warunki finansowe.

Wiosną przyszłego roku na antenie stacji TVN zostanie wyemitowany serial "Pod powierzchnią". Jeszcze niedawno podano informację, że w głównej roli wystąpi Alicja Bachleda-Curuś. Jednak aktorka wycofała się z tego projektu. Gwiazda wydała specjalne oświadczenie, w którym poinformowała, że z przyczyn osobistych nie wystąpi w nowej produkcji TVN. Zamiast niej na ekranie zobaczymy Magdalenę Boczarską.

Magdalena Boczarska otrzyma 17 tys. złotych za dzień pracy

Gwiazda "Sztuki kochania" lada chwila wraca do pracy po urodzeniu dziecka. I to właśnie ona zagra u boku Bartłomieja Topy w "Pod powierzchnią". Jak podaje "Super Express", jest to dla Boczarskiej rola na wagę złota. Tylko za jeden dzień pracy na planie serialu aktorka otrzyma aż 17 tysięcy złotych!

Alicja mogła liczyć na jedną z rekordowych stawek w polskiej telewizji, teraz ta kwota wpłynie na konto Boczarskiej. Gdyby nie Alicja, Magda mogłaby tylko pomarzyć o takich zarobkach. Przez 20 dni zarobi 340 tys. złotych - czytamy w tabloidzie.

Tym sposobem Magdalena Boczarska zostanie rekordzistką, jeżeli chodzi o zarobki wśród aktorów. Do tej pory bezkonkurencyjna była Małgorzata Kożuchowska. Za rolę Moniki Boreckiej w "Drugiej szansie" gwiazda zarabiała 15 tysięcy złotych za jeden dzień zdjęciowy.

KS

Więcej o:
Komentarze (10)
Magdalena Boczarska bedzie zarabiać 17 tys. zł za dzień zdjęciowy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Brzęczyszczykiewicz

  Oceniono 10 razy 8

  Litosci.
  15 000 PLN placili za drewno?
  Ktos to to chcial ogladac?

 • Gość: kk

  Oceniono 5 razy 5

  To straszne jest, że mając tylu świetnych aktorów, na okrągło lansuje się i sowicie opłaca taką słabiznę jak Kożuchowska.
  Jej się ani oglądać, ani słuchać nie da, do tego ludzi jawnie opierających obecne władze i czerpiących z tej władzy korzyści, powinien spotkać społeczny, medialny i zawodowy ostracyzm, a nie dalej zapraszanie na branżowe imprezy i dobrze opłacane role w serialach.
  Na prawdę, jest z czego wybierać, a każdy film na zamianie Kożuchowskiej na inną aktorkę może tylko zyskać.

 • Gość: Rob

  Oceniono 6 razy 4

  Curus jest znana...ze mieszka w LA,bo aktorka z niej żadna Chyba ze”pochodzenie”miało wpływ na stawkę Żenujące!

 • len_27a

  Oceniono 2 razy 2

  Kwoty dniówek to jakiś kosmos...

 • Gość: Małgo

  Oceniono 1 raz 1

  Fajne wieści. Magdalena Boczarska to świetna AKTORKA, a kozuchowska to zarabiaczka kasy jadąca na rydzyku...

 • ptak_dodo

  0

  I tak największą radość miał ten, co przebił Boczarskiej.

 • y.woodoo

  Oceniono 1 raz -1

  Szczapa, drewno ktore nawet nie ma PiSty do pokazania nazywane gwiazda. Trzeba byc i udowodnic ze jest sie kretynem zeby dostac prace jako pismak w GazWybie. Co sie stalo z ta gazeta? Gdzie zalozenia? Idealy? Marzenia? Same poyby po medialnej torunskiej. Tego sie nie da strawic. Nawet w finansach sa pyrdlnieci.

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy -2

  Akurat Boczrska to świetna aktorka. No Kozuchowska ujdzie, ale bez szału . Chociaz w Rodzince.pl była świetna. A Alicja ? totalne drewno.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX