Mały chłopiec chciał zwrócić na siebie uwagę Meghan Markle i... pociągnął ją za włosy. Urocze to mało powiedziane

Meghan Markle kolejny raz udowodniła, że ma doskonały kontakt z dziećmi. Na zaczepki chłopca, który ciągnął ją za włosy, odpowiedziała serdecznym uśmiechem.

Meghan Markle towarzyszy obecnie księciu Harry'emu podczas wizyty dyplomatycznej w Irlandii i to oczywiście na nią są zwrócone oczy całego świata. Media komentują każdą jej stylizację i doszukują się wpadek, których księżna zalicza już coraz mniej. Ostatnio fotoreporterzy uchwycili dla odmiany bardzo uroczą sytuację z Meghan w roli głównej. 

Meghan Markle zaczepiona przez chłopca

3-letni Walter Kieran trzymany na rękach przez tatę postanowił zwrócić na siebie uwagę księżnej, ciągnąc ją za włosy i dotykając jej twarzy. Meghan odwróciła się z szerokim uśmiechem w jego stronę i wzięła za rękę. 

MEGHAN MARKLE - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Podczas tej samej wizyty również książę Harry miał zabawny incydent z dzieckiem, które pociągnęło go za brodę. "People" informuje, że roześmiany książę miał mu powiedzieć:

Już niedługo też może będziesz miał brodę!

Meghan Markle, książę HarryMeghan Markle, książę Harry EAST NEWS

Meghan Markle ma świetny kontakt z dziećmi

Kilka dni temu fotoreporterzy uwiecznili podobną sytuację z Meghan w roli głównej. Zaczepiona przez małą dziewczynkę przykucnęła, złapała ją za rękę i zaczęła rozmowę. Mówi się, że księżna ma świetny kontakt z dziećmi, dlatego razem z Harrym nie mogą się doczekać własnych


WJ

Te zwierzęta żyją w lasach, rozpoznasz je bez problemu?
1/16Na początek coś naprawdę łatwego. Na zdjęciu jest:
Zobacz także
Komentarze (31)
Meghan Markle zaczepiona przez 3-letniego chłopca. Jej reakcja nie mogła być bardziej urocza
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Niedzielny

  Oceniono 39 razy 35

  Ach, gdyby tak nasz Jarosław i Krystyna .... Dzieci, uśmiech, radość i szczęście.
  Zostaje nam martyrologia, brzozy i Smoleńsk

 • Gajoss X

  Oceniono 38 razy 32

  u nasz jakby kaczyńskiego pociągnęło pacholę za cokolwiek, bor upitoliłby by onemu obie ręce. I tatemu profilaktycznie też.

 • inder

  Oceniono 11 razy 7

  Sezon ogórkowy - to mało powiedziane.

 • sylenth

  Oceniono 7 razy 5

  dobry podrywacz z niego wyrośnie

 • Gość: Ella

  Oceniono 32 razy 4

  Tak, niesamowicie ,,urocze'' jest jak ....niewychowane dziecko ciągnie cię za włosy... ;/ Czy w y z takimi tytułami na głowę upadliście ???

 • Gość: Wer

  Oceniono 3 razy 3

  Wasze komentarze sa idiotyczne. Po co wchodzicie i ogladacie? Przeciez nie da sie zrobic sensacji z nie sensacji a pisac cos trzeba zebyscie mongoly wchodzili tu :)

 • oloros11

  Oceniono 15 razy 3

  moge zrozumiec Angoli tym zainteresowanie rodzina krolewska - ale GW i codziennie ksiazece problemy - niedobrze sie od tego robi
  za kiszenie kapusty nie sie biorze suweren bo moze byc ciezko a nie za zapachy dynastii

 • Gość: jas

  Oceniono 4 razy 2

  No już nie wiem, czy wolę durnowate pisanie o Lewandowskiej czy o Megan. Tyle, ze Anulka sama właziła gdzie ją chcieli i nie chcieli ale musieli, a biedna Megan nic nie wie o tym, że się stała polska celebrytką.

 • Gość: ona

  Oceniono 6 razy 2

  Ojej jaka sensacja, że ktoś z uśmiechem reaguje na trzyletnie dziecko, zazwyczaj to się w takie nożami rzuca, na serio nie macie już o czym pisać?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX