Pod adresem Luca Bessona padają kolejne oskarżenia o molestowanie seksualne. Zgłosiły się trzy kobiety

Kilka miesięcy temu Luc Besson został oskarżony o gwałt. Teraz pod adresem reżysera padają kolejne oskarżenia o nadużycie seksualne.

W maju BBC poinformowało, że młoda aktorka (która nie chciała ujawniać nazwiska) oskarżyła Luca Bessona o gwałt. Jego adwokat wówczas mówił AFP, że Besson "kategorycznie zaprzecza tym zmyślonym zarzutom". Dodał, że reżyser zna osobę, która doniosła o rzekomym gwałcie, ale nigdy nie zachowywał się nieodpowiednio wobec niej. 27-latka ponoć żyła z nim w nieformalnym związku. Aktorka zapewniała, że czuła się zmuszana do uprawiania seksu z Bessonem w zamian za to, że on oferował jej role filmowe. 

Kolejne oskarżenia pod adresem Luca Bessona 

Podczas gdy francuska policja wciąż pracuje nad wyżej opisaną sprawą, pojawiają się nowe oskarżenia pod adresem Bessona. Teraz 49-letnia dyrektorka ds. castingów twierdzi, że była molestowana "za każdym razem, gdy wsiadła z Bessonem do windy". Mężczyzna miał też nalegać na seks. Dwie inne osoby również doniosły o nieodpowiednim zachowaniu, gdzie jedna z nich powiedziała, że musiała uciekać z castingu, ponieważ Besson "rzucił się na nią jak niedźwiedź". 

Reżyser nie wystosował żadnego oficjalnego oświadczenia. Jego biuro całkowicie zaprzecza oskarżeniom o niestosowne zachowanie. 

Skandal seksualny w Hollywood. Molestowanie i gwałty w świecie show-biznesu. Kto został oskarżony, a kto padł ofiarą? [PODSUMOWANIE]

Więcej o:
Komentarze (9)
Pod adresem Luca Bessona padają kolejne oskarżenia o molestowanie seksualne
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • wolverine_14

  Oceniono 8 razy 8

  >Aktorka zapewniała, że czuła się zmuszana do uprawiania seksu z Bessonem w zamian za to, że on oferował jej role filmowe. 

  Znaczy się przyznała, że trudni(ła) się prostytucją.

 • hopsiupbec

  Oceniono 6 razy 6

  "Dwie inne osoby również doniosły o nieodpowiednim zachowaniu, gdzie jedna z nich powiedziała, że musiała uciekać z castingu, ponieważ Besson "rzucił się na nią jak niedźwiedź". "

  Jeżeli są świadkowie i dowody, to do sądu, a nie do gazet.

 • aaa.dziewczyny.zatrudnie

  Oceniono 8 razy 4

  Jak to się mówi: Na pochyłe drzewo, nawet feministka skacze.

 • janbar22

  Oceniono 4 razy 2

  W jego przypadku nie jestem zbytnio zdziwiony...w jego filmach widać pewne upodobania, mimo, że na pierwszy rzut oka są ukryte.

 • jkal

  Oceniono 3 razy -1

  kassę widocznie jeszcze ma, więc w kolejce ustawiło się jeszcze 9. Wystarczy,rze 25 lat temu tylko POklepał!

 • Gość: Prof.Politologii

  Oceniono 7 razy -7

  Luk Besą gdyby mieszkał w Polsce to głosowałby na,PiS i niszczył konstytucje

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX