Przyjaciel Diany obraził Meghan Markle. Książę Karol nie wytrzymał i stanął w jej obronie

Książę Karol wziął stronę Meghan, która została skrytykowana przez przyjaciela rodziny królewskiej.

Meghan Markle znajduje się pod ciągłym ostrzałem brytyjskich i światowych mediów. Ostatnio głośno było o rzekomej bliźniaczej ciąży księżnej Sussex (ta dalej nie została oficjalnie potwierdzona). Gazety znów zaczęły wypominać Meghan jej aktorską przeszłość, czy niekoniecznie dobre stosunki z rodziną, zwłaszcza z ojcem.

Przyjaciel rodziny królewskiej atakuje Meghan

Jakby tego było mało, zaatakował ją również przyjaciel rodziny królewskiej - Nicky Haslam. Przyjaciel księcia Karola i niegdyś Diany niepochlebnie wyraził się o sukience ślubnej księżnej. Uznał, że kreacja była tak zła, że wyglądała, jakby było zrobiona z betonu. Obraził też rodzinę Meghan, nazywając ją pospolitą. 

Są tacy pospolici. To byłoby okropne, gdyby jej ojciec uczestniczył w ślubie

- wyznał w wywiadzie dla ''Daily Mail''.

Książę Karol staje w obronie Meghan Markle

Na słowa te nie pozostał obojętny książę Karol, który stanął w obronie swojej synowej. Nie od dziś wiadomo, że syn Elżbiety II uwielbia Meghan, w końcu wymyślił dla niej pieszczotliwe przezwisko

Książę Karol z pewnością zamieni słowo ze swoim przyjacielem na temat jego paskudnych komentarzy dotyczących Meghan i jej rodziny, ponieważ tak być nie może! (...) - podaje informator ''Hollywood Life''. 

Informator portalu dodał również, że książę Karol jest zaniepokojony tym, co prasa wypisuje na tema jego synowej. Na te "dość snobistyczne, aczkolwiek bardzo subtelne" plotki, nie ma już jednak wpływu. 

Karol ma ograniczony wpływ na to, co wypisywane jest w gazetach i czasopismach, ale do pewnego stopnia może kontrolować to, co na temat rodziny królewskiej mówią prasie ich przyjaciele i rodzina. Dlatego pewne jest to, że porozmawia z Nickym - zapewnia informator tabloidu

Książę Harry martwi się o żonę 

Plotkami na temat Meghan, którymi żyje ostatnio brytyjska prasa, martwi się również Harry. Książę mocno się niepokoi, bo pamięta, jak tragiczne konsekwencje dla jego matki miało zbytnie zainteresowanie prasy.

Naprawdę denerwuje go to i martwi się, że media próbują zrobić z Meghan taką samą ofiarę plotek jak jego mamę Dianę - czytamy w ''Hollywood Life''

Meghan Markle wchodząc do rodziny królewskiej z pewnością spodziewała się, że będzie wymagało to od niej wielu wyrzeczeń, a jej wpadki będą wytykane przez cały czas. Ale czy wiedziała, że z rolą księżnej wiążę się tyle nieprzyjemnych sytuacji?

AG

100 pytań prosto z lat 90. - quiz dla długodystansowców
1/100Na którym kanale w latach 90. pokazywane były słynne japońskie bajki? (Fot. Star Comics)
Zobacz także
 • Agata Trzebuchowska i Weronika Rosati - Oscary Oscary. Polki na czerwonym dywanie zachwycały. To światowa klasa
 • Tulia Dziewczyny z zespołu "Tulia" występują w ludowych strojach, a jak wyglądają na co dzień? Zajrzeliśmy na ich media społecznościowe
 • Kolaż/Materiały partnera Kosmetyczne HITY. Perfumy tańsze o 100 zł i koreańskie kosmetyki to dopiero początek. Mamy odżywkę Kim Kardashian!
Komentarze (17)
Przyjaciel Diany obraził Meghan Markle. Książę Karol stanął w jej obronie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 53 razy 19

  Cóż, wysoko mierzyła to płaci wysoką cenę. Nic w życiu za darmo.

 • Gość: oleoleś

  Oceniono 15 razy 9

  Jeden znajomy odważył się powiedzieć prawdę, ale problem w tym, że powiedział to publicznie. W końcu rodzina Meghan jest pospolita w porównaniu do zblazowanej brytyjskiej arystokracji. Jej suknia ślubna była jak z betonu i pogniotła się od samego siedzenia, udawanie, że było inaczej to zakłamywanie rzeczywistości.

 • Gość: Romuald Potepa

  Oceniono 26 razy 8

  Zazdrość, to trwa od wielu wieków.
  Kain zabił Abla z zazdrości.
  Cieszy to, że Prince Charles ma wielką klasę,
  A rodzina królewska, to wspaniali ludzie.

 • Gość: Biguś

  Oceniono 17 razy 5

  jednym zdaniem... chamstwo i prostactwo...Na to nie ma rady.

 • Gość: Jaspar

  Oceniono 6 razy 4

  To są sprawy rodziny królewskiej i Anglii.
  Dlaczego w mediach, ciągle te same tematy
  Mechanika i Harry
  Lewandowscy
  Rozenkowie-Majdany
  I cała reszta, tego towarzystwa ???
  Czy nie ma już innych,
  ambitniejszych tematów???

 • Gość: dooopa

  Oceniono 13 razy 1

  dlaczego wy o tym piszecie d e b i l e z gazety........i mean who really gives a sweet f uu c k about some red lazy apparent royal, could someone please tell me what makes him royal?.....szkoda slow

 • xcdfgh

  0

  Każdy widzi jak jest , nie trzeba o tym mówić .

 • Gość: Wiwi

  0

  Dajcie dziewczynie spokój. Każdy z nas jest wyjątkowy, skoro się pokochali po co im rzucać kłody. Dziewczyna ma klasę, różni się od snobistyczynego swiata Royal- lepiej dla niej, oby jej nie zniszczyli.

 • Gość: bitcoin

  0

  Codziennie markle i megany ! Przestańcie się podniecać tymi lalkami bo to już jest wkurzające !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX