Meghan Markle z mężem na oficjalnym wyjściu. Tym razem książę Harry też nie przestrzegał zasad protokołu

Meghan Markle i książę Harry złamali protokół. W miejscu publicznym spacerowali ze sobą za rękę.

Tym razem nie tylko Meghan Markle zaliczyła wpadkę, ale też i książę Harry. Jeszcze podczas jednego z ostatnich wyjść książę odtrącił dłoń małżonki, bo etykieta zabrania im publicznego okazywania uczuć. Dlaczego teraz nie miał z tym problemu?

Meghan Markle i książę Harry złamali protokół

W drodze na bankiet w Marlborough House w Londynie para trzymała się za ręce i uśmiechała się do siebie. Co się stało tym razem, że nie szczędzili sobie czułych gestów? Oj, wydaje nam się, że królowa Elżbieta może być niezadowolona z zachowania wnuka

>MEGHAN MARKLE I KSIĄŻĘ HARRY TRZYMAJĄ SIĘ ZA RĘCE - ZDJĘCIA<

Meghan Markle w nieodpowiednim stroju

Meghan tego dnia zdecydowała się na kreację w kolorze, w którym chyba po raz pierwszy widzimy ją na oficjalnym wyjściu. Patrząc na standardy brytyjskiego dworu, to dość odważny wybór.

Czyżby Meghan podczas jednego wyjścia popełniła jeszcze jedną wpadkę? Kreacja księżnej odsłaniała jej ramiona. Według zasad, do których musiała się dostosować dołączając do rodziny królewskiej, jest to niedozwolone.

Czy to już reguła, że każde kolejne wystąpienie Meghan kończy się małą gafą?

MT

Co wiesz o polskich alkoholach? Maksimum punktów zdobędzie wyłącznie prawdziwy znawca
1/15Klasyczna siwucha to:
Zobacz także
Komentarze (42)
Meghan Markle i książę Harry publicznie trzymają się za ręce. Etykieta tego zabrania
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ania

  Oceniono 30 razy 20

  Nie zasiądą na tronie to po co się spinać.

 • Gość: gosc

  Oceniono 33 razy 19

  Bo są ludźmi, i super że okazują sobie uczucia, niektórzy tego nie potrafią. Protokół? Śmieszne. Co niby jest złego w trzymaniu się za ręce? lepsze to niż sztuczne sztywniactwo.

 • Gość: bb

  Oceniono 21 razy 13

  Jak kichnie i dostanie czkawkę to też będzie artykuł że popełniła gafę?! Nosz dajcie jej żyć. Oni znają protokół lepiej od Was i skoro wzieli sie za ręce to znaczy że chcieli i mogli. Tworzycie jakieś fantasy że niby takie gesty obrażają królową czy łamią zasady. Get the fack out z tym.

 • Gość: Bibi&kot

  Oceniono 16 razy 12

  Pięknie wygląda w tym kolorze! I tyle w temacie.

 • Gość: Natlia

  Oceniono 30 razy 12

  Przecież to jest aktywna feministka, nie będzie żyła według narzucanych jej zasad. Będzie to robić dla samej przekory, żeby pokazać jak to nie da sobą rządzić, tylko jest silną i niezależną kobietą... Ona jeszcze na tym dworku da popalić.

 • Gość: Sussect

  Oceniono 9 razy 9

  Gdyby prezes pojawił się na publicznym spotkaniu z mężem to tez byłoby złamaniem protokołu.

  na razie niestety musi byc poddany kolejnej operacji po uzdrawiającej i udanej chemioterapii kolana. Pisowcy by pocieszyc go w grobowym nastroju przynosza mu kolorowe znicze i śpiewaja różne piosenki:

  "Anielski orszak"

  "W mogile ciemnej"

  To dobrzy ludzie są!

 • Gość: Skrytykrytyk

  Oceniono 17 razy 9

  Jej strój jest odważny? Kolor odważny w obliczy monarszych standardów? Czy pismak który tworzył tę papkę poświęcił 3 minuty na research? :) Widziała tępota jakie kolory przyodziewa choćby sama królowa? :D Papuzie jaskrawości imbecylu! Więc o czym tu mowa? A tutaj elegancka, letnia żółć a i sukienka bardzo klasyczna bez żadnych udziwnień. Strój adekwatny jak najbardziej.

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 8

  Fajna z niej babeczka !

 • Gość: Matt

  Oceniono 8 razy 6

  W rodzinie królewskiej nie ma oficjalnego zakazu okazywania sobie uczuć więc nie rozumiem tego całego szumu... Wyluzujcie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX