Durczok ma za sobą gorszy czas? A jego była żona... Rozwód jej służy. "Moje życie jest przyjemniejsze. Odżyłam"

Marianna Dufek w rozmowie z "SE" wyznała, że rozwód z Kamilem Durczokiem wpłynął na nią wyjątkowo pozytywnie.

28 marca 2018 roku minął dokładnie rok, odkąd Kamil Durczok i Marianna Dufek przestali być oficjalnie małżeństwem. Myśleliście, że była żona dziennikarza wciąż nie może się otrząsnąć po rozwodzie? Nic bardziej mylnego. Kobieta cieszy się z życia singla i stara się z niego jak najwięcej korzystać. Przypomnijmy, że w rocznicę rozwodu kobieta wyprawiła nawet z tej okazji specjalne przyjęcie w gronie najbliższych i przyjaciół. 

To, że radzi sobie świetnie zdają się potwierdzać także jej ostatnie słowa dla "SE"

To ja wniosłam pozew rozwodowy, ale nie ma jednak znaczenia, kiedy obie strony wiedzą, że nie chcą być razem. Nie jest moim przyjacielem, zawsze mieliśmy odrębne światy... - mówiła dla "SE".
Moja znajoma, profesor onkologii, powiedziała mi: "Pani Marianno, nie znam kobiety, która by straciła na rozwodzie". Rozglądam się wśród znajomych i dochodzę do wniosku, że chyba ma rację. Dorastamy, starzejemy się, zmieniamy wewnętrznie, a to wszystko ma wpływ na to, jak wyglądamy. Błysk w oku - to oznaka, że dziś bardziej się lubię i poczucie, że pewnych rzeczy już nie muszę, że zniknęły ograniczenia, które mi doskwierały. Moje życie jest teraz przyjemniejsze. Odżyłam - dodała.

Myślicie, że Kamil Durczok też "odżył" po rozwodzie?

Małżeństwo Kamila Durczoka i Marianny Dufek

Kamil Durczok i Marianna Dufek byli małżeństwem przez ponad 20 lat. Jednak dużą część tego czasu spędzali, żyjąc na odległość. Dziennikarz bowiem pracował w Warszawie, jego żona zaś w Katowicach. Para ma syna, którego możecie zobaczyć TUTAJ. Marianna Dufek trwała przy mężu na dobre i na złe, zarówno podczas jego walki z chorobą nowotworową, jak i również wtedy, gdy został oskarżony o mobbing i molestowanie w pracy.

Nowa miłość Kamila Durczoka?

Przez ostatnie miesiące Kamil Durczok spotykał się z młodszą o 22 lata Julią Oleś-Miłą, z którą też razem pracował w serwisie Silesion. Jednak ostatnie zachowanie pary wskazuje na to, że związek ten to już przeszłość.

MM

Więcej o:
Komentarze (21)
Kamil Durczok ma za sobą gorszy czas? A jego była żona... Rozwód jej służy. "Odżyłam"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Stracona dla świata

  Oceniono 39 razy 27

  To co mówi była żona Durczoka daje nadzieję. Tyle, że najpierw trzeba mieć pieniądze i mieszkanie żeby się rozstać z mężulkiem. Ja nie mam i tkwię w małżeństwie tak naprawdę istniejącym tylko na papierze tracąc resztki szacunku do samej siebie. Gdyby nie dzieci ....

 • hopsiupbec

  Oceniono 20 razy 20

  " Kobieta cieszy się z życia singla i stara się z niego jak najwięcej korzystać."

  I gratuluję jej. Mając za męża takiego typa jak Kamil, to musiała być dla niej udręka.

 • Gość: antypopis

  Oceniono 15 razy 13

  Dlaczego Dupczok na okrągło pojawia się na plotku?
  Dlaczego w Agorze są tacy bezczelni zakłamani hipokryci?
  Z jednej strony walczycie o prawa kobiet, gnojki, ale z drugiej lansujecie Dupczoka, bo to wasz człowiek, co?

 • dodosdontquack

  Oceniono 9 razy 9

  Miala po czym odzyc. Tyle lat z tym bydlakiem musialo ja niezle wykonczyc. Sumienie czyste (byla przy nim i wspierala w chorobie i w klopotach, jak wierna partnerka), wiec teraz moze isc dalej z usmiechem patrzac ludziom w oczy. Jeszcze sobie z zycia pokorzysta. Nawet nowy facet niepotrzebny - dzis wiele kobiet w ogole nie chce sie w zyciu z nikim wiazac.

 • mr.superlatywny

  Oceniono 9 razy 9

  Jej fotka - sympatyczna, usmiechnieta itp.
  Jego fotka - zly, niesympatyczny, nerowy itd.
  OK ? Fair ?

 • norman67

  Oceniono 6 razy 6

  Durczok reaktywacja

 • Gość: Apcia

  Oceniono 4 razy 2

  Tez tkwię w chorym związku i czekam na dzień kiedy mojego męża dopadnie karma . Niestety narazie muszę i czuje do siebie wstręt .czuje się jak w klatce w bez wyjścia straszne

 • marecky666

  Oceniono 24 razy -24

  Normalka. Laska wyje w poduche ze ja facet kopnal w d..ale na zewnatrz pieprzy cos o sile kobiet. Kamil se bzyka mlode niunie. Szacun Kamil. Tabuny utlamszonych Mezow sa z Toba :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX