"Ameryka Express". Ujawniono nazwisko uczestnika, który odpadł jako pierwszy

W programie "Ameryka Express" wystartowało osiem par. Tymczasem właśnie poznaliśmy nazwisko pierwszego uczestnika, dla którego ta przygoda się zakończyła. Choć premiera będzie dopiero jesienią, już się rozchodzą plotki.

Sukces dwóch edycji "Azji Express" spowodował, że stacja TVN zdecydowała się nakręcić kontynuację programu, jednak tym razem w Ameryce. Na początku czerwca skończyły się zdjęcia do "Ameryki Express". Tymczasem se.pl ujawnia, kto pożegnał się z programem jako pierwszy.

Ameryka Express - kto odpadł pierwszy?

Jak się okazuje, jako pierwszy z Ameryką musiał pożegnać się Tomasz Karolak. Przypomnijmy, że aktor traktował program jak przygodę życia. Niektórzy twierdzili, że udział w "Ameryce Express" miał być odskocznią po rozstaniu z Violą Kołakowską.

A skąd wiadomo, że to właśnie Karolak odpadł jako pierwszy? Wygadała się Weronika Książkiewicz!

Wiecie, co jest najtrudniejsze w moim zawodzie? Że pracuje się z kimś po 12–15 godzin przez dwa miesiące codziennie, a potem nagle się robi inny projekt. Ale na szczęście to była tylko przerwa. Krótka, ale dla mnie za długa. – powiedziała o Karolaku.

Jakby tego było mało, aktor pojawił się ostatnio na domówce, którą zorganizowała Lara Gessler.

Tabloid ustalił, że Tomasz Karolak spędził a Ameryce nieco ponad tydzień. W wyprawie towarzyszył mu kolega, Jakub Urbański.

Ameryka Express - kto wystąpił?

Przypomnijmy, że w programie oprócz Tomasza Karolaka i jego kolegi, wzięło udział siedem par. Są to:

- Filip Chajzer wraz z ojcem Zygmuntem Chajzerem,
- Aleksandra Domańska z bratem Dawidem Domańskim,
- Duet "Fit Lovers": Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz,
- Maciej Musiałowski wraz z koleżanką Anną Małysą,
- Magda Steczkowska z mężem Piotrem Królikiem,
- Lara Gessler i jej przyjaciel Piotr Sałata,
- Katarzyna Meller z przyjaciółką Moniką Zagajewską.

Kiedy "Ameryka Express"?

Program "Ameryka Express" pojawi się na antenie TVN jesienią 2018. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Program poprowadzi Agnieszka Woźniak - Starak.

KS

Więcej o:
Komentarze (13)
"Ameryka Express". Kto odpadł jako pierwszy?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • zegrz

  Oceniono 5 razy 5

  Lara... Viola... to zwykła Karina już niemodna?

 • mietekkowalski

  Oceniono 3 razy 3

  Nigdy nie obejrzałem choćby jednego odcinka "Azja" czy "Ameryka Express", "Agent gwiazdy", "Majdanów", "Zony Hollywood", "Projekt Lady, "Perfekcyjna pani fomu". Po prostu nie chcę nawet dać szansy tym produkcjom na zaistnienie w mojej głowie (chociaż bezustanne reklamy już zasiały ziarno). Za to dałem szansę "Hipnozie", bo nie mogłem uwierzyć, ze to jest tak słabe jak ludzie pisali... było jeszcze gorsze! Z ciekawosci zobaczyłem polskie wersje "Ugotowani" i "Kuchenne rewolucje. Ich brytyjskie odpowiedniki to swietne (przynajmniej wg mnie) programy. W "Ugotowanych" poznajemy przekrój całego brytyjskiego społeczenstwa. Od nowobogackich, po arystokratów, kończąc na gwiazdach telewizji, studentach i ludziach mieszkających w przyczepie. W polskiej wersji vege, bezglutenowo, rynek pierwotny, z brodą, korpo, sojową latte, na pokaz i na kredyt. Co do "Kuchennych rewolucji", to Gordon Ramsay w porównaniu z tą naszą, jest jak Rolls Royce przy 20 letnim Passacie z alufelgami z tombaku.

 • rooboy

  Oceniono 3 razy 3

  excuse my ignorance... skoro fakt, ze byl na domowce u lary gessler potwierdza (wg gazwybu), ze karolak odpadl pierwszy, to stawiam teze, ze lara gessler odpadla mniej wiecej w tym samym czasie? no chyba, ze domowka byla w ameryce, to owczas jestem totalnie skolowany….

 • Gość: Gość

  0

  O mój Boże kto dal tych nienormalnych "Fit Lovers'' do tego programu !

 • wladca_piaskownicy

  0

  Chajzery?
  Rzygłem...

 • Gość: wujowypandomu

  Oceniono 12 razy 0

  Denna tefałenowska rozrywka dla tępych lemingów. Przerywnik między relacjami Kolendy Zalewskiej i obrona demokracji.

 • barakuda62

  Oceniono 1 raz -1

  Jak się bierze pustaka do programu to trzeba mieć w zamyśle że pustak zawsze pustakiem zostanie :/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX