Książę Karol wymyślił dla Meghan przedziwne przezwisko. Widać, że ma specyficzne poczucie humoru

Meghan Markle wkupiła się już w łaski królowej Elżbiety, ale przede wszystkim swojego teścia. Książę Karol wymyślił jej nawet przezwisko.

Meghan Markle mimo wielu wpadek zdążyła już stać się ulubienicą dworu. Zjednała sobie nie tylko królową Elżbietę, ale również księcia Karola. Brytyjskie media donosiły, że Meghan sprawiła mu wielką radość, kiedy poprosiła go, by poprowadził ją w dniu ślubu do ołtarza

Meghan Markle idealną synową 

Książę Karol jest Meghan wdzięczny również za to, że zmieniła księcia Harry'ego i  okiełznała jego żywiołową naturę. Jest bowiem przekonany, że to pod wpływem księżnej Sussex jego młodszy syn wydoroślał i stał się spokojniejszy. 

Książę Karol wymyślił dla Meghan przezwisko

Książę Karol chciał okazać Meghan swoją sympatię i wymyślił dla niej nietypowe przezwisko. Podobno zwraca się do niej per "tungsten", co po polsku oznacza "wolfram" - podaje ''The Sun''.

Czym jest ów "wolfram"? To metal, który ma nietypowe właściwości - jest twardy, ale równocześnie łatwo poddaje się obróbce. Jest wykorzystywany w produkcji żarówek oraz do wyrobu materiałów ściernych. Cechy te odpowiadają charakterowi Meghan, która mimo pewności siebie i silnego charakteru bardzo stara się przyjąć rolę księżnej.

Co myślicie o tym przezwisku? Dla nas jest nieco dziwaczne, ale z drugiej strony na swój sposób ujmujące.

AG

Więcej o:
Komentarze (75)
Książę Karol wymyślił dla Meghan Markle żenujące przezwisko. Biedna, pewnie spaliła się ze wstydu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Bazior

  Oceniono 37 razy 31

  Dobrze, że nie Osram

 • Gość: TakTylkoPytam

  Oceniono 20 razy 20

  Panie Artykule!
  Czyli wg. Pana "dziwaczne" i "ujmujące" to synonimy "żenującego"..?
  Rozumiem, że Pan jeszcze nie skończył podstawówki...

 • calidris

  Oceniono 22 razy 18

  Tungsten oznacza wolfram po angielsku, a nie po polsku.

 • Gość: mc

  Oceniono 12 razy 12

  Jak wolfram, to się właśnie nie spaliła! Wolfram ma najwyższą temperaturę topnienia ze wszystkich pierwiastków, dlatego robi się z niego żarówki, dysze rakiet i takie tam.

 • cezar85

  Oceniono 15 razy 11

  The Duchess of Sussex has struck up a strong friendship with her father-in-law, with the future king nicknaming the American 'Tungsten'

  The future king is said to call his daughter-in-law Tungsten, inspired by the tough metal known for its robustness and strength

  żenujące, to są wasze clickbait'y, gamonie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX