Po śmierci Jarosława Kozidraka wyszło, że chciał zrobić konkurencję Beacie. Wygadał się syn: Uważałem, że to nie fair

Jarosław Kozidrak chciał razem z Andrzejem Pietrasem zrobić konkurencyjny zespół bez siostry. Beata Kozidrak nic o tym nie wiedziała i dowiedziała się dopiero po śmierci brata.

W połowie czerwca zmarł brat Beaty Kozidrak, Jarosław. Ta wiadomość wstrząsnęła piosenkarką, pomimo tego, że nie zawsze mieli dobre relacje. Mówiło się jednak, że w ostatnim czasie było między nimi lepiej. Teraz wyszły na jaw jednak przykre fakty - Jarosław Kozidrak planował razem z Andrzejem Pietrasem  założyć nowy zespół bez siostry. Miał gotowe piosenki w duchu starego Bajmu. 

>>>>Beata Kozidrak pożegnała brata wzruszającym wpisem. "Pamiętam, jak broniłeś mnie przed chuliganami"<<<<

Jarosław Kozidrak i Bajm

Beata Kozidrak i Andrzej PietrasBeata Kozidrak i Andrzej Pietras KAPIF.pl

Jak podaje "Super Express", inicjatorem pomysłu miał być były mąż Beaty Kozidrak.

Pracował nad stworzeniem konkurencji dla siostry i reaktywowania Bajmu na własnych warunkach. A pomóc miał mu w tym Andrzej Pietras - czytamy w tabloidzie.

Te doniesienia potwierdza syn zmarłego założyciela Bajmu. Doszły do niego informacje, że jego ojciec z wujkiem wspólnie pracowali i komponowali piosenki w dawnym klimacie zespołu. Próbował jednak odwieść go od tego pomysłu, gdyż jego zdaniem było to nie w porządku w stosunku do siostry.

Słyszałem od taty, że mieli takie plany i nad tym wspólnie pracowali. Ojciec wciąż komponował i miał masę piosenek w klimacie dawnego Bajmu. (...) Osobiście przestrzegałem tatę przed tym, bo uważałem, że to nie fair wobec siostry, ale on decydował dla kogo i z kim pracuje - zdradził Marcin Kozidrak.

Beata Kozidrak w Szczecinie. Beata Kozidrak w Szczecinie.  Forum

Beata Kozidrak o niczym nie wiedziała 

Dodał też, że Beata Kozidrak o niczym nie wiedziała. O planach brata i byłego męża dowiedziała się dopiero teraz.

Dopiero po śmierci Jarka sprawa wyszła na jaw i stawia pod znakiem zapytania wzajemne zaufanie byłych małżonków.

Zapewne był to spory cios dla piosenkarki, która nie spodziewała się, że dwie bliskie osoby chcą stać się dla niej konkurencją.

Jarosław Kozidrak - kim był brat Beaty Kozidrak?

Jarosław KozidrakJarosław Kozidrak Fot. PacjentZero | YouTube | Printscreen

Jarosław Kozidrak urodził się 8 stycznia 1955 roku w Lublinie. Był starszym bratem Beaty Kozidrak. W 1978 roku z nią oraz z Andrzejem Pietrasem założył kultowy zespół Bajm, w którym grał na gitarze. Był tez kompozytorem ich najsłynniejszych przebojów m.in. "Nie ma wody na pustyni", "Różowa kula" czy "Dwa serca, dwa smutki". Zmarł niespodziewanie w wieku 63 lat. Zasłabł w swoim mieszkaniu w Lublinie, gdzie znalazł go jego współlokator i wieloletni przyjaciel. To on zawiadomił policję i pogotowie. Muzyk już wcześniej miał problemy ze zdrowiem - cierpiał na cukrzycę. Co więcej, w swoich ostatnich dniach miał też duże problemy z chodzeniem - zmagał się również z chorym kręgosłupem.

Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

AW

Więcej o:
Komentarze (25)
Jarosław Kozidrak chciał razem z mężem Beaty Kozidrak zrobić konkurencyjny zespół
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 14 razy 10

  z rodziną to najlepiej się wychodzi tylko na zdjęciu.

 • Gość: kaja

  Oceniono 13 razy 9

  Dla mnie Bajm to Beata bez niej to nigdy nie bedzie to samo

 • bartek.london

  Oceniono 7 razy 7

  Taaaa. Chcieli zrobic Bajm bez Beaty... To musialo sie udac.... Cos jak zrobic program Kuba Wojewodzki bez Wojewodzkiego albo zeby zespol Kazika wywalil Kazika...

 • Gość: go

  Oceniono 8 razy 6

  konkurencja? jaka konkurencja?
  beata kozidrak od lat robi swoje, ma fanów, renomę itd. odgrzewane kotlety - niezależnie od tego kto miałby je odgrzewać, ani jak by się one miały mieć do jej przeszłości - w mojej opinii niewiele wspólnego mają z nią i jej obecną działalnością. nakręcacie hejt takim głupim gadaniem.

 • Gość: Motylek

  Oceniono 9 razy 5

  Pewnie wokalistką by była kochanka Pietrasa, hahaha

 • Gość: ciekawy

  Oceniono 5 razy 3

  To znaczy jak, chcieli Beate reanimowac, czy cos...?

 • Gość: gosc

  Oceniono 7 razy 3

  Bajm bez Beaty to nie bajm..

 • Gość: Zszokowany

  Oceniono 1 raz 1

  to straszne!!! Jak mogę pomóc?!?

 • achaszwerosz

  Oceniono 1 raz 1

  Ktoś gdzieś w tej chwili próbuje założyć zespół, uważaj Beato to na pewno konkurencja, ani się obejrzysz a wszyscy zerwą z Tobą kontrakty. LOL

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX