Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski poprowadzą wspólny program? Jest oficjalny komentarz TVN-u

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski mogą wystąpić we wspólnym programie. Jak podaje "Fakt", z taką propozycją wyszła do nich telewizja TVN.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski są parą. To już pewne, dzięki temu, co napisał na swoim Instagramie Kossakowski. Czyżby jednak para podróżników miała częściowo zrezygnować ze swojej prywatności i poprowadzić wspólny program?

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski w nowym programie TVN?

Wojciechowska i Kossakowski dzielą wspólną pasję, jaką jest podróżowanie. Teraz, od kiedy oficjalnie wiadomo, że są parą, było kwestią czasu, że jakaś stacja telewizyjna odezwie się do nich z propozycją, by poprowadzili wspólny program. 

Jak donosi "Fakt", z takim pomysłem odezwał się do nich TVN. Co więcej, telewizja daje im wolną rękę - para może sama zaproponować własny pomysł na nowy format. 

Telewizja jest gotowa dostosować się do ich pomysłów. Dwójka zakochanych gwiazd tak czy inaczej powinna przyciągnąć widzów przed ekrany - podaje informator "Faktu".

Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z Telewizją TVN, która potwierdziła, że rozmowy na temat takiej produkcji faktycznie są w toku, jest jednak zbyt wcześnie, by mówić o szczegółach.

TTV przymierza się do wspólnego projektu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Na dzień dzisiejszy wszystko jest na etapie wstępnych rozmów i jest zbyt wcześnie, by zdradzać szczegóły - brzmi oficjalny komunikat biura prasowego TVN

Czy Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski zdecydują się wystąpić razem?

Póki co para nie podjęła jeszcze decyzji. Oboje prowadzą inne programy i nie chcą z nich rezygnować. Nie są pewni, czy będą potrafili pogodzić ten wspólny projekt z dotychczasowymi obowiązkami - czytamy na stronie Radia Zet. 

My z kolei mamy inne wątpliwości. Czy Martyna i Przemek będą potrafili pokazać się przed kamerami jako para? Do tej pory skrzętnie ukrywali informacje na temat swojego życia uczuciowego. Plotki o ich związku pojawiły się już dawno, a zarówno Wojciechowska jak i Kossakowski unikali jednoznacznych wypowiedzi na ten temat.

Jeśli program ma odnieść podobny sukces jak hitowy "Iron Majdan" para będzie musiała pokazać emocje, na które z pewnością liczą widzowie. Małgorzacie Rozenek i Radosławowi Majdanowi dzielenie się nimi z publicznością przychodziło z łatwością. 

AG

Mikołaj Krawczyk na planie "Pierwszej Miłości" zakochał się 2 razy. A pamiętacie, jak zaczął się romans Curuś i Farrela?

Więcej o:
Komentarze (12)
Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski poprowadzą wspólny program? Czyżby kolejny hit na miarę Iron Majdan?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: mycha

  Oceniono 7 razy 5

  Taa, i ten pseudo-romans po to właśnie był grzany przez plotkarskie media.

 • Gość: Kk

  Oceniono 4 razy 4

  Nie wiedziałam że iron majdan było hitem

 • Gość: UlaPysiaula

  Oceniono 4 razy 2

  Programów tego pana nie da sie ogladac.

 • Gość: Df

  Oceniono 4 razy 2

  Czyli to nie miłość tylko biznesowa ustawka, Martyna ie lubi chłopców

 • Gość: Messe

  Oceniono 6 razy 2

  mam pomysł na super ciekawy program, który z napięciem będą oglądać miliony Polaków.

  Zatytułowałbym go: "Ostatnie dni prezesa, życie po udanej chemioterapii kolana"

  Dodatkowe zyski z zakładów bukmacherskich.

 • Gość: łakajaka

  Oceniono 5 razy 1

  Ciekawe kto r*cha kogo, mam dziwne wrażenie, że jednak ona jego straponem, lub wielkim dildo

 • jego_eminencja

  0

  ten chudzielec jej teraz wsadza? chcialbym zobaczyc jak go dosiada okrakiem

 • janrobin2015

  0

  Program o babci rozenk i rafziu hitem - dowcip roku. Z wami jest cos nie tak jesli uwarzacie takie programy za hity. Oni juz dawno przebili dno i ida coraz nizej.

 • Gość: death to mile 22

  Oceniono 4 razy 0

  James Dimon trailerem "22 mile" - dostawa telefonów satelitarnych i materiałów wybuchowych do polski, cynk co do czasu odlotu z warszawy. Odpowiedź: informacja o próbie popełnienia przestepstwa jest już w systemach wojskowych amerykańskich jednostek specjalnych. amerykańscy żołnierze wprowadzeni w błąd co do "państwowości" zabijania z powodu Oxfordu zostaną zabici za granica z zimną krwią przez samego zainteresowanego i jego osłone wojskowa. Ludzie Huni i Bondryka sa monitorowani 24 godziny na dobe pod katem odbioru materiałów z USA. Dzisiejsze groźby Prezydenta Clintona wobec mnie? Panie Clinto, Pańscy Navy Seals i Green Berets nie dorwali mnie przez wiele lat wyrzniemy ich na lotnisku, w wielkim mieście, w drodze powrtoneji ja opowiem światu o Pańskiej polityce gospodarczej. Niech Pan grozi dalej. A, i pozdrowienia dla... tej rudej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX