Koniec Gessler, jaką kocha cała Polska? "Asystentka przejęła nad nią kontrolę". Tylko u nas komentuje

Magda Gessler przestała promować parówki "Besos". W tym samym czasie pojawiły się mocne zarzuty, że jej asystentka chce zmienić jej wizerunek na bardziej poważny. Myślicie, że to się uda? Magda Gessler zabrała głos.

W 2016 r. Magda Gessler wypuściła na rynek parówki i wędliny. Wtedy zapowiadała, że "Besos" to dopiero początek jej mięsnego imperium. Choć restauratorka rozwija wiele swoich projektów, ten akurat nie zakończył się sukcesem.

Magda Gessler i parówki "Besos". Co się stało? 

Jej produkty były za drogie i szybko znudziły się ludziom. Magdzie ten biznes przestał się opłacać i w końcu straciła sponsora. Produkty się nie sprzedawały i się psuły, bo w sumie nie różniły się od tańszej konkurencji – donosi źródło "Faktu". 

O komentarz poprosiliśmy menedżerkę Magdy Gessler. 

Współpraca z firmą Peklimar była z góry ustalona na określony czas sprzedaży i dotyczyła stworzenia limitowanej serii produktów Magdy Gessler. Wiele marek podejmuje współpracę z ambasadorem, aby zwrócić uwagę na swoje produkty oraz wyjątkową markę, powołując produkt w serii limitowanej. Taki był również zamysł i tym razem. Obie strony są zadowolone i nie wykluczają współpracy w przyszłości - napisała Aleksandra Skwarek. 

Magda Gessler zmienia wizerunek? Pojawiły się mocne zarzuty 

I tu na chwilę się zatrzymajmy. Na stronie Vogulepoland.net pojawił się poważny wpis odnośnie samej menadżerki Magdy Gessler. Chcemy podkreślić, że to właśnie Gessler jest jedną z głównych bohaterek społeczności Vogule Poland. Jak wynika z informacji redakcji, to może być koniec Magdy Gessler, jaką znaliśmy do tej pory - zabawnej, szczerej i z mega dystansem do siebie. Redakcja donosi, że menadżerka namówiła restauratorkę, by ta zmieniła wizerunek. 

Magda pozostaje pod wielkim wpływem Oli i słucha jej się, gdy chodzi o sprawy współpracy z mediami czy działalności w sieci. Skwarek blokuje Magdę myśląc, że to przyniesie profity w postaci reklam produktów ekskluzywnych, jak perfumy czy biżuteria, a nie kolejnych tabletek na wzdęcia. Można powiedzieć, że asystentka przejęła nad nią kontrolę – zdradziło źródło Vogule Poland. 

Komentarz Magdy Gessler 

Co na to zainteresowana? Dostaliśmy komentarz od Magdy Gessler, który przesłała nam jej menegerka. 

Zawsze tańczę tak, jak chcę. Obecnie do szalonej cha-chy. A tak na zupełnie poważnie. Tempo życia wyznacza mi obecnie praca, a to aż 4 programy! Już nie dwa. To odbiera mi czas, który jest błędnie interpretowany, jako zmiana stylu. Mimo obowiązków wciąż sama prowadzę swoje media społecznościowe, ponieważ prawdziwy kontakt z fanami jest dla mnie najważniejszy. A jeśli chodzi o wizerunek? Owszem! Podpięłam grzywkę, aby jeszcze lepiej widzieć i oceniać restauratorów, których rewolucjonizuję. I precyzyjnie odróżniać dobro od zła.

Komentarz w jej stylu. Mamy nadzieję, że wizerunek Gessler pozostanie niezmienny, bo taką kochamy ją najbardziej. 

JT

Więcej o:
Komentarze (76)
Koniec Gessler, jaką kocha cała Polska? "Asystentka przejęła nad nią kontrolę"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gosc

  Oceniono 82 razy 54

  Cala Polska jej nie kocha ! Moze gospodynie wiejskie z pizdziszewa ale to nie jest cala Polska

 • Gość: gość

  Oceniono 56 razy 38

  Kocha cała Polska,no to już bardzo duża przesada,ja nie oglądam jej "programów" a i jej zdjęcia również,komentuję ponieważ pompon napisał,że ja jestem wśród tych którzy ja "kochają",ponoć.

 • sacc77

  Oceniono 48 razy 30

  COKOLWIEK TEN KOCMOŁUCH BY REKLAMOWAŁ TO OD RAZU TAKA REKLAMA GWARANTUJE SPADEK SPRZEDAŻY - NA JEJ WIDOK NORMALNY CZŁOWIEK MA ODRUCH WYMIOTNY.

 • 4boel

  Oceniono 50 razy 28

  Baba, która robi porządki w każdej restauracji, do której ją zapraszają, którai wszystkich oskarża o brud, sama jest przykładem skandalicznego braku higieny przy sporządzaniu posiłków. Zawsze rozczochrana, zawsze z pierścionkami na palcach, a tam tysiące bakterii. I wkłada te upierścienione łapy do sporządzanych potraw! Nie wiem, kto ją lubi, ja nie.

 • Gość: Józef Maryjański

  Oceniono 35 razy 27

  Proponuję wnikliwie prześledzić te "projekty, które M.G. rozwija"
  To jest jeden i ten sam schemat: pic i lans w TV -> zamówienie towaru u dostawców -> brak płatności -> komornik.
  TVN robi na M.G. duże pieniądze, ale dzieje się to kosztem dziesiątków dostawców, których M.G. dzięki popularności w TV, nabiła w butelkę i naraziła na straty.
  Kto ogląda programy z M.G. , niech pomyśli, co tak naprawdę wspiera.

 • 3-kuleczka

  Oceniono 26 razy 20

  którą kocha cała Polska...
  to u was w redakcji możecie pić?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX