Kamil Durczok i Julia Oleś pogodzili się. Dziennikarz wstawił ich wspólne zdjęcie, a internauci bezlitośni. "Ale dziecinada"

Kamil Durczok i Julia Oleś postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę? Ich wspólne zdjęcie na Instagramie na to wskazuje. Internauci mają jednak wątpliwości co do tego, że ta dwójka miała w ogóle jakiś kryzys...

Jeszcze kilka dni temu media rozpisywały się o rozstaniu Kamila Durczoka i Julii Oleś. Powód? Dziennikarz opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z przygnębiającym opisem.

Znam kogoś, kto wrzuca tutaj fotograficzne dowody swojego znakomitego samopoczucie. I jeszcze lepszej samooceny. Nie wierzcie kłamcom. Oto prawdziwy obraz tego co czuję, kiedy przekonuję się, jak bardzo byłem naiwny. 

Obserwatorzy nie mieli wątpliwości, że chodzi właśnie o Julię. Ponadto 28-latka usunęła z Instagrama wszystkie zdjęcia z prezenterem. Na Instastories wyznała zaś, że miniony miesiąc był dla niej bardzo trudny.

Kamil Durczok i Julia Oleś pogodzili się?

Tymczasem na Instagramie Kamila pojawiło się kolejne zdjęcie, tym razem z Julią. Oboje są szczęśliwi i wyglądają na zakochanych. Jakby tego było mało, w opisie dziennikarz uderzył w stronę wszystkich tych, którzy myśleli, że ta dwójka się rozstała.

#theoneandonly. Z dedykacją dla półgłówków widzących świat czarno-biało.

Fani czują się jednak oszukani. Sporo osób skrytykowało Durczoka za to, że najpierw publicznie krytykuje swoją partnerkę, pozwala innym ją oceniać, a następnie udaje, że nic się nie stało.

Trochę nie rozumiem. Najpierw wpis na Instagramie, usuwanie zdjęć, opis "wolny", a później wspólne zdjęcie ?

Dodatkowo ludzie pod Pana wpisem wylali wiadra pomyj na Julię na co Pan pozwolił...

Ale dziecinada.

Racja, bardzo słabe to było. "Tak mi smutno, jestem zdradzony i wolny, ale nie powiem dlaczego, a wy się domyślajcie", a jak się domyślili to też źle, bo haha żartowałem. Julia zasługuje na coś lepszego niż taki poziom gimbazy.

Rozstanie Durczoka i Oleś było ustawką?

Znaleźli się i tacy, którzy są przekonani o tym, że rozstanie Julii i Kamila było ustawką.

Czego się nie robi dla artykułów na portalach plotkarskich i większej ilości obserwatorów. Myślimy, że i Julia maczała w tym palce - widać, że ma duże parcie na szkło.

No zagrywka jak na poziomie 15-letniego youtubera. Czy to już kryzys wieku średniego?

Czego się nie robi dla rozgłosu.

A Wy co o tym myślicie?

KS

Więcej o:
Komentarze (46)
Kamil Durczok i Julia Oleś pogodzili się. Dziennikarz wstawił ich wspólne zdjęcie!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: jagna

  Oceniono 45 razy 41

  Dorosły, wydawałoby się poważny facet, dał się wciągnąć w rozrywki gimbazy i żyje tym bez świadomości, jak to wygląda z zewnątrz. Człowieku ! Robisz z siebie iodiote. Jesteś śmieszny, żałosny , infantylny jak każdy facet który robi sobie fotki w lustrze. U każdej kobiety, które ma choć trochę klasy, byłbyś skreślony na wstępie ! ... żal po prostu na to patrzeć !

 • dodosdontquack

  Oceniono 30 razy 26

  50 shades of Durczok. Nie chodzi o czern i biel, tylko o poziom jaki reprezentuje. Mulu dennego.

 • Gość: pol

  Oceniono 18 razy 16

  Kurcze, facet robi z siebie takiego samego pajaca jak Kazio Marcinkiewicz. Żenada.

 • gdziekucharek6

  Oceniono 17 razy 15

  Tak łatwo wybaczył zdradę?
  Gościu, przecież ona cię znowu zdradzi.
  Taką łatwowierność i zaniżoną samoocenę zapewne powoduje świadomość wieku i reputacji tego co molestuje i ma wiele za uszami.

 • mietekkowalski

  Oceniono 14 razy 14

  Przez grzeczność nie skomentuję wyrazu twarzy Pani Oleś. O minie Durczoka lepiej nawet nie wspominać:)))

 • Gość: gosc

  Oceniono 10 razy 10

  STARY PALANT.

 • bambolina1

  Oceniono 8 razy 8

  Co Fejsbuki i inne sramy robia z ludzi? Ameba umyslowa, ktorej fanami sa kolejne ameby! Kto sledzi takich dennych ludzi? Po co? Nie rozumiem...

 • Gość: Gosc

  Oceniono 8 razy 8

  Stary niepoważny gość stracił popularność i pragnie aby o nim nie zapomniano był pan dobrym dziennikarzem i to jest pana atut a nie z kim pan śpi to naprawdę jest mało wazne

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX