Kasia Tusk została zaatakowana przez fanów. Poszło o plastikowy kubek. Blogerka nie dała się ponieść emocjom i błysnęła odpowiedzią

Kasia Tusk z kryzysami w serwisach społecznościowych radzi sobie lepiej niż niejeden ekspert. Zobaczcie tylko, jak po mistrzowsku odepchnęła atak fanów, którym nie spodobało się, że używa plastikowego kubka.

Kasia Tusk w serwisach społecznościowych to prawdziwa potęga. Nie dość, że zaczynała jako jedna z pierwszych internetowych celebrytek, to nie osiadła na laurach i cały czas rozwija swoje umiejętności. Dowód? Wystarczy prześledzić jej ostatnią dyskusję z fanami na Instagramie, którzy zarzucili jej, że promuje używanie plastikowych kubków.

Kasia Tusk zaatakowana przez fanów

Wszystko przez nowe zdjęcie blogerki. Obok Kasi stoi lemoniada w nieekologicznym opakowaniu na wynos. Co więcej, z zupełnie niepotrzebną słomką. Zdecydowanie wizerunkowa wpadka.

Kasiu, może rozważyłabyś zaprzestanie pokazywania się z jednorazowymi kubkami? Wiem, że przyroda i zwierzęta są dla ciebie ważne, ale ich dobrostan ma niestety wiele wspólnego z plastikiem, który zalewa planetę - zaczęła łagodnie jedna z obserwatorek.

Fakt! Plastik jest passe! Jest tyle pięknych kubków wielorazowych, że aż wstyd pokazywać się z jednorazówką - w większych emocjach kontynuowała kolejna.

A może tak kubek wielorazowy zamiast trującego plastiku? - dosadnie zapytała następna.

Kasia Tusk o plastikowym kubku

Blogerka na krytykę zareagowała na piątkę z plusem. Zamiast obrażać się na fanów i usuwać ich komentarze, co często robią inne gwiazdy, przyznała się do błędu. Mało tego, całą dyskusję przekuła w rubryczkę z poradami dla wszystkich, którzy szukają eko rozwiązań.

Dziewczyny, a znacie jakieś wielorazowe kubki, które są wykonane z plastiku niezawierającego bisfonalu A? Bo szukam i szukam, i niestety nie znalazłam takiego, który nie truje - odbiła piłeczkę Kasia Tusk.

Jej instagramowe konto zalały dziesiątki porad, a producenci kubków wielokrotnego użytku mają teraz idealną kandydatkę na twarz do kampanii reklamowej. Można? Można. 1:0 dla Kasi.

BK

Więcej o:
Komentarze (38)
Kasia Tusk po mistrzowsku odepchnęła atak fanów. Poszło o plastikowy kubek
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • justas32

  Oceniono 44 razy 34

  Ta Kasia to jakaś taka zwyczajna. Nie to co Prawicowa Marta, która ma już 9 dziecko z 13 partnerami ...

 • wino0000006

  Oceniono 50 razy 32

  To może niech te "fanki" przestaną używać swoich smartfonów wykonanych z plastiku i do tego żrących energię elektryczną, a których ekrany emitują ciepło powodując podniesienie globalnej temperatury.

 • panbies

  Oceniono 30 razy 18

  Tej mimozie co na kubek się wścieka polecam spojrzeć z czego pisze. Zapewne z drewnianego komputera. Jełopy.

 • olga_w_ogrodzie

  Oceniono 21 razy 15

  Tutejsze negatywne wpisy powodowane są ewidentnie politycznym szczuciem. Wątpię czy któryś z hejterów zna bloga Kasi. Ona tam nie zajmuje się polityką. Komentowany tu hejtersko tekst też nie jest o polityce i podziałach Polaków na tych, którzy sprzyjają PiS-owi i tych, którzy nie sprzyjają. Córka przewodniczącego Rady Europejskiej, to mądra, kulturalna dziewczyna z klasą nie wpychająca się wszędzie, w tym na ścianki, jak inne blogerki modowe często grzeszące totalną pustotą, kiczem, brakiem smaku. Jej wpisy też różnią się od innych postów na blogach tzw. szafiarek. Blog K. Tusk prowadzony, także przez jego współautorki, jest na bardzo dobrym poziomie. Można i trzeba, wg mnie, oddzielać działania dzieci polityków od swoich politycznych sympatii i nie kierować się nimi przy ocenie czyjejś pracy.

 • Kuba x44

  Oceniono 17 razy 11

  Współczesne społeczeństwo... "śledzi" kogoś na jakimś portalu, tylko po to żeby się dosr... bo byle czego. A to kubek z plastiku, a to ktoś źle trzyma dziecko, a to ktoś ubrał nieodpowiednią sukienkę na komunię.

 • kuba161048

  Oceniono 13 razy 9

  Bzdety i to wszystko.

 • Gość: NarcystyczneDebilezInstagramu

  Oceniono 7 razy 7

  Z jakiego "bisfonalu"? Co za debile z Instagramu. Chodzi o BPA (bisfenol A).

 • Gość: grzegorzbrzęczyszczykiewicz

  Oceniono 15 razy 7

  planeta to nam się psuje od marnowania energii na takie newsy z dupy.

 • alan_grant

  Oceniono 6 razy 6

  Nie chodziło czasem o bisfenol?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX