Kamil Durczok i Julia Oleś rozstali się? Dziennikarz pokazał zdjęcie, a ona to nagranie. "Ostatni miesiąc był dla mnie trudny"

Kilka dni temu Kamil Durczok opublikował na Instagramie swoje zdjęcie z przygnębiającym opisem. Fani zaczęli spekulować, że dziennikarz rozstał się z Julią Oleś. Tymczasem 28-latka nagrała film, w którym wyznaje, że ma za sobą niełatwy okres.

Wszystko wskazuje na to, że w życiu Kamila Durczoka zaszły zmiany. Kilka dni temu dziennikarz opublikował zdjęcie, pod którym zamieścił smutny opis. Fani od razu zasypali prezentera pytaniami o to, czy rozstał się z Julią Oleś. Dziennikarz nie odpowiedział jednak na żadne z nich.

Kamil Durczok i Julia Oleś rozstali się?

Tymczasem na Instastories 28-latki pojawiło się sporo nagrań, w których partnerka Durczoka wyznała, że ma za sobą ciężki miesiąc.

Jednocześnie podziękowała fanom za wsparcie i dobrą energię.

Staram się uczciwie pokazywać wam, jak wygląda moje życie, bez przekraczania pewnej granicy prywatności oczywiście (...) Co najważniejsze, byliście przy mnie przez ostatni miesiąc, który jak wiecie, był dla mnie trudnym miesiącem. I zdarzyło się parę razy, że mówiłam wam o tym, że mam ciężki miesiąc i prosiłam was o trochę dobrej energii i za każdym razem ją dostawałam. I muszę wam powiedzieć, że cały czas robi na mnie przeogromne wrażenie fakt, że zebrałam tutaj bardzo pokaźną grupę ludzi, którzy wysyłają w świat pozytywne wibracje.

Czyżby Julia chciała udowodnić Kamilowi, że rozstanie ją także zabolało? Przypomnijmy, że dziennikarz wspomniał w swoim wpisie na Instagramie o kimś, kto publikuje dowody dobrego samopoczucia:

Znam kogoś, kto wrzuca tutaj fotograficzne dowody swojego znakomitego samopoczucia. I jeszcze lepszej samooceny. Nie wierzcie kłamcom.

Kamil Durczok zawiódł się na Julii Oleś?

Wszystko wskazuje na to, że oboje mieli za sobą trudny czas. Jednak z wpisu Kamila jasno wynika, że dziennikarz zawiódł się na kimś, a nawet został oszukany. Czy w swoim poście miał na myśli Julię?

Znam kogoś, kto wrzuca tutaj fotograficzne dowody swojego znakomitego samopoczucie. I jeszcze lepszej samooceny. Nie wierzcie kłamcom. Oto prawdziwy obraz tego co czuję, kiedy przekonuję się, jak bardzo byłem naiwny. - napisał pod zdjęciem.

Potwierdzeniem tego, że para się rozstała może być też fakt, że z Instagrama Julii zniknęły wszystkie zdjęcia z Kamilem.

Wszystko wskazuje na to, że to koniec ich love story.

KS

Więcej o:
Komentarze (69)
Kamil Durczok i Julia Oleś rozstali się? Dziennikarz pokazał zdjęcie, a ona to nagranie. "Ostatni miesiąc był dla mnie trudny"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: jagna

  Oceniono 77 razy 75

  28 lat i mentalność gimnazjalistki. Durczok może i jest złym człowiekiem, ale myślałam, że chociaż inteligentnym...

 • yegua-ha

  Oceniono 44 razy 44

  Rozstania zawsze bolą. Najbardziej, gdy pozwala się tysiącom obcych ludzi o nich czytać

 • mr.superlatywny

  Oceniono 42 razy 40

  Fani Julii Oles ? Fani ? Nie rozumiem, kim ona jest, ze fani ?

 • Gość: tsfds

  Oceniono 33 razy 29

  Nagrała film jak pakował swoje rzeczy? Teraz pora na sesje z playboyu czy CKM.

 • scypio72

  Oceniono 28 razy 26

  Prawa biologii są nieubłagane. Po prostu tak jest. I już. Za duża różnica wieku. Kryzys wieku średniego. Nie jeden myślał że ma wykształcenie pozycję i kasę i zasługuje na więcej, Co tam stara żona. Ale życie ludzkie jest takie przewidywalne i schematyczne. Tylko tego nie widzimy. Ale czasu nie oszukasz. Trzeba się umieć starzeć z klasą.

 • Gość: Antyfan

  Oceniono 25 razy 23

  Podziękowała swoim fanom. Fanom kogo? Malarki, rzeźbiarki, piosenkarki czy aktorki ? Nie, fanom młodej laski, która dała dudy znanemu dziennikarzowi. Masakra

 • Gość: mira

  Oceniono 22 razy 22

  Kim są ci ludzie,ze o nich piszecie?
  Raz widziałam gole cycki tej kobiety na necie czy to takie ciekawe? Mnóstwo takich pustaków u mnie na mieście dajcie spokój.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX