Meghan Markle oskarżona przez siostrę o zaniedbywanie taty. "Meg, osoby humanitarne nie ignorują ojców". Co na to pałac?

U Meghan Markle Dzień Ojca 2018 minął pod znakiem zamieszania, które wywołała przyrodnia siostra księżnej. Samantha tym razem oskarżyła żonę księcia Harry'ego o zaniedbywanie taty.

Meghan Markle w Dzień Ojca 2018 została publicznie posądzona o zaniedbywanie taty. Mocne słowa w kierunku żony księcia Harry'ego 17 czerwca - właśnie wtedy świętuje się ten dzień w USA - wystosowała przyrodnia siostra nowej księżnej.

Samantha Markle opublikowała w swoich mediach społecznościowych krótki wpis, w którym złożyła życzenia wszystkim oddanym ojcom. Jednocześnie zaatakowała Meghan Markle, próbując pokazać, że księżna Sussex wcale nie jest takim ideałem, za jaki mają ją Brytyjczycy.

Meghan Markle w ogniu krytyki przyrodniej siostry

Droga Meg, osoby humanitarne nie ignorują swoich ojców... - napisała na Twitterze Samantha Markle, wywołując niemałe zamieszanie.

Samantha Markle i jej wpisSamantha Markle i jej wpis Twitter/Samantha Markle

Przyrodnia siostra Meghan Markle w rozmowie z mediami przyznała też, że była aktorka nie zdążyła jeszcze odwiedzić taty po ślubie z księciem Harrym, a plotki na temat tej wizyty uznaje za marketingowe zagrywki pałacu.

Może odwiedziny taty na Dzień Ojca po PR-owych zapowiedziach byłyby jednak na miejscu, nie sądzisz? Jeśli naprawdę martwisz się o niego, pokaż to - dodała w dyskusji córka Thomasa Markle z jego pierwszego małżeństwa z Roslyn Loveless.

Meghan Markle i jej tata

Rzecznik brytyjskiej rodziny królewskiej odmówił komentarza w tej sprawie. Nie zaprzeczył ani nie potwierdził jednak, czy Meghan Markle ma plany co do spotkania z tatą. Przypomnijmy, że Thomas Markle ze względu na stan zdrowia nie pojawił się na ślubie córki.

Z przykrością zawiadamiam, że mój ojciec nie będzie obecny na ceremonii. Zawsze dbałam o tatę i mam nadzieję, że dostanie teraz przestrzeń, której potrzebuje, żeby skupić się na zdrowiu - napisała Meghan w oficjalnym oświadczeniu, prosząc polujących na zdjęcia jej rodziny fotoreporterów o rozwagę.

Niedawno Thomas Markle udzielił pierwszego szczerego wywiadu na temat małżeństwa córki z księciem Harrym. Pan Markle opowiedział m.in. o emocjach, jakie towarzyszyły mu podczas oglądania uroczystości w Windsorze w telewizji.

Jestem tylko dodatkiem do najwspanialszego momentu dla mojej córki, a nie tatą, który zaprowadził ją do ołtarza. To mnie denerwuje - wyznał.

BK

Więcej o:
Komentarze (15)
Meghan Markle w Dzień Ojca oskarżona o zaniedbywanie taty. Mocne słowa siostry księżnej
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gyu

  Oceniono 15 razy 9

  Widocznie sam jest sobie winien skoro nie ma z córką relacji jakich by oczekiwał. Teraz stała się osobą publiczną więc łatwo ja publicznie oczerniać

 • Gość: Ojcem trzeba umieć być

  Oceniono 7 razy 7

  Co to za ojciec który przed ślubem własnej córki dogaduje sie z paparazzi i dobija targu na 100 tys baksow i to za fejkowe fotki dla brukowców?

  Zamiast cieszyc się z jej szczęścia chciał jeszcze na niej zarobić. No a teraz przyrodnia siostra chce się pokazać i zaistniec w mediach.

  Gdyby oni nie chcieli robić dennego amerykańskiego show to pewnie na ślubie by byli. Nie dziwie sie że Meghan wstydzi sie za nich.

  Do tego jeszcze ziewczyna jest teraz w rodzinie królewskiej gdzie obowiązują troche inne zasady.

 • Gość: gdd

  Oceniono 5 razy 5

  nie dziwie sie jej skoro "rodzina" tak sie wobec niej zachowywala... glupi amerykanie jak zwykle chca wyciagnac cos dla siebie. pewien jestem,ze zaraz tzw. siostra polecialaby do tv albo gazet i opisala cale spotkanie, zeby cos zarobic

 • Gość: Wit

  Oceniono 8 razy 2

  Przypomniała sobie o przyrodniej siostrze w dniu ojca.
  Niech zajmie się sobą i swoim sumieniem.
  Szuka kontaktu na siłę Gdzie był tatuś wcześniej.

 • Gość: J. C

  Oceniono 1 raz 1

  Najwięcej szumu o ich kontakty robi ta rodzinka, tzn. moim zdaniem że zawsze robili i tacy byli w stosunku do Megan. Teraz pokazują swoim zachowaniem charaktery i stosunek jaki do niej zawsze mieli. Porządni ludzie gdyby byli to i teraz siedzieli by cicho i tylko w sercach przeżywali jak ich źle traktuje i traktowała. Najwięcej szumu zawsze robią winni i pazerni

 • Gość: Agnieszka

  Oceniono 7 razy 1

  Jak zwykle chodzi o rozgłos i lansowaniu się kosztem przyrodniej siostry.

 • Gość: abi

  Oceniono 2 razy 0

  Grunt to rodzinka.

 • Gość: fegus

  Oceniono 6 razy -2

  jaka ona brzydka ta Meg

 • Gość: niu

  Oceniono 5 razy -3

  Rodzina królewska wspiera wiele organizacji charytatywnych, a poważnie chora (stwardnienie rozsiane, jeździ na wózku) siostra księżnej sprzedaje jej zdjęcia by zdobyć pieniądze na przystosowanie domu do potrzeb osoby niepełnosprawnej.. Królowa też nie miała dobrego kontaktu z siostrą a później rzewnie płakała na jej pogrzebie.
  Meghan ma ponoć dobry kontakt z siostrzenicą, na pewno ma jakichś kuzynów, przyjaciół.. Harry zaprosił na ślub nawet swoje byłe a ona nikogo. Może co niektórzy wiedzą za dużo?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX