Anthony Bourdin zmarł dwa tygodnie temu. Ujawniono wyniki jego toksykologii

Są już wyniki toksykologii Anthony'ego Bourdaina. Nie znaleziono śladów narkotyków ani substancji psychoaktywnych. Wiadomo natomiast, że przed śmiercią spożywał alkohol.

8 czerwca 61-letni Anthony Bourdain popełnił samobójstwo. Teraz pojawiły się wyniki toksykologii twórcy programów kulinarno-podróżniczych. W jego ciele nie znaleziono znaleziono śladów narkotyków ani substancji psychoaktywnych.

Anthony Bourdain popełnił samobójstwo

Anthony Bourdain został znaleziony w pokoju hotelowym we Francji, gdzie w ostatnich dniach przed śmiercią nagrywał tam kolejne odcinki programu "Parts Unknown". Szef kuchni powiesił się w hotelowej łazience. Miał użyć do tego paska od szlafroka.

Anthony Bourdain - wyniki badań toksykologicznych

Po śmierci Bourdain przeprowadzono badania toksykologiczne, aby sprawdzić, jakie substancje znajdowały się w organizmie szefa kuchni. Dziennikarze z "New York Times" dotarli do raportu toksykologicznego, z którego wynika, że w ciele Bourdaina nie znaleziono śladów narkotyków ani substancji psychoaktywnych. W jego organizmie odkryto ślady nienarkotycznego środka leczniczego w prawidłowej, terapeutycznej dawce oraz ślady alkoholu.

Choć w organizmie Bourdaina nie znaleziono narkotyków, to "The Mirror" podaje, że szef kuchni otwarcie mówił o swoim uzależnieniu od od heroiny.

Anthony Bourdain - kim był?

Anthony Bourdain szeroką popularność zyskał w 2000 roku, kiedy to ukazała się na rynku jego książka "Kitchen Confidential", która od razu stała się bestsellerem. Wówczas Bourdain zdecydował się na zmianę zawodu. Zaczął pisać książki i stał się osobowością telewizyjną. Był jurorem w brytyjskiej oraz amerykańskiej edycji programu "The Taste".

MT

Szaflarska, Pyrkosz, Vetulani, Wodecki. Odeszli w 2017 roku, ale zostają w naszej pamięci

Więcej o:
Komentarze (27)
Anthony Bourdain nie żyje. Pojawiły się wyniki badań toksykologicznych
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • koncentracjamiary

  Oceniono 7 razy 7

  Ciekawe dlaczego herbatę, kawę - cokolwiek tego typu się pije, a alkohol się spożywa. Nawet menel na przesłuchaniu przez policję mówi, że spożył 100 gram zanim narozrabiał.

 • Gość: Klej

  Oceniono 2 razy 2

  Świetny był

 • Oceniono 4 razy 2

  Zły duch w człowieku siedzi , i niestety namawia go do śmierci , można się śmiać ale coś w tym tjest , na ten krok decydują się biedni i bogaci , ta myśl chodzi za człowiekiem i tylko dobry lekarz lub dobra obserwacja rodziny może zobaczyć że coś jest z nami nie tak

 • Gość: Viwien

  Oceniono 1 raz 1

  Alkohol jest narokytkiem i jest też substancja psychoaktywną. Więc wyniki badań toksykologicznych powinny mówić o tym, że owszem znaleziono narkotyki w jego ciele.

 • shtalman

  Oceniono 10 razy -2

  Przecież samobójstwo powoduje brak lub nadmiar narkotyków, to wie cały świat

 • Gość: Centałr

  Oceniono 13 razy -7

  Na pewno ujawniono wyniki jego toksykologii.

  "Toksykologia - nauka interdyscyplinarna wyodrębniona z biologii, chemii, medycyny, medycyny weterynaryjnej, farmakologii i innych dziedzin. Dzieli się ją umownie na toksykologię teoretyczną i toksykologię stosowaną.

  Nazwa "toksykologia" wywodzi się od greckiego słowa τόξον (toxon) - "łuk" oraz toxicos - substancja, którą zatruwano strzały.

  Toksykologia zajmuje się badaniem własności czynników toksycznych i negatywnymi skutkami ich oddziaływania na organizm. "

  Teraz czas na wyniki jego biologii, medycyny i oczywiście jego logiki.

 • Gość: gosc

  Oceniono 28 razy -24

  życie mu zbrzydło i stało się piekłem -więc wlazł do muszli spuscił wodę i nakrył się deklem ----dlaczego tak fascynuje was ten chory leszcz ---wynalazł lekarstwo na raka ???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX