Meghan Markle jest podobno w bliźniaczej ciąży. Są nowe szczegóły. "Nie spodziewali się, że stanie się to tak szybko"

Meghan Markle jest w bliźniaczej ciąży? Plotki na ten temat nie cichną od dnia ślubu książęcej pary. Teraz w całą sprawę włączono również księżną Kate.

Czy Meghan Markle jest w ciąży? Plotki o tym, że świeżo upieczona żona księcia Harry'ego urodzi bliźnięta krążą od czasu ślubu książęcej pary. Skąd te dywagacje? Na takie tropy naprowadza sukienka ślubna Meghan, która była nieco luźniejsza i nie eksponowała talii księżnej Sussex

Meghan Markle jest w ciąży? 

Książęca para nie odniosła się do tych doniesień. Temat na chwilę ucichł by powrócić ze zdwojoną siłą. Jak donosi portal Hollywood Life Meghan spodziewa się bliźniąt. O ciąży przyszli rodzice mieli dowiedzieć się jeszcze na dwa dni przed ślubem.

Zarówno Meghan, jak i książę Harry są z tego powodu bardzo szczęśliwi.

Nie spodziewali się, że stanie się to tak szybko. Są zachwyceni, że urodzi im się nie jedno, a dwoje dzieci. Prawdopodobnie będą to chłopiec i dziewczynka - zdradza informator amerykańskiego portalu.

Książę Harry dba teraz o Meghan jeszcze bardziej niż dotychczas. Martwi się jej stanem i stara się, by żonie dopisywał jak najlepszy humor. Książę zdaje sobie sprawę, że pobyt w pałacu i przestrzeganie wszystkich zasad etykiety może stresować jego żonę. Właśnie dlatego stara się jak najczęściej organizować wyjazdy do USA, gdzie Meghan pozostawiła rodzinę i przyjaciół - podaje portal Gossip Cop.

Księżna Kate zainspirowała Meghan? 

Meghan Markle od dana chciała zostać mamą. Mówił o tym nawet jej ojciec - Thomas Markle. Jednak instynkt macierzyński rozbudził w niej na dobre po tym jak księżna Kate urodziła trzecie dziecko, księcia Louisa. 

Meghan poczuła ogromną odpowiedzialność, żeby zajść w ciążę. Czuła presję, bo nie chciała zawieść księcia Harry'ego i rodziny królewskiej - czytamy na portalu Your Tango. 

Pewności, czy Meghan Markle jest w ciąży nie mamy i mieć nie będziemy, dopóki nie potwierdzi tego pałac. Zastanawiamy się jednak, skąd ktokolwiek może wiedzieć na tym etapie, że będą to bliźnięta, a tym bardziej chłopiec i dziewczynka

AG

Księżna Kate to mistrzyni "modowego recyklingu". Niektóre kreacje miała na sobie 3 razy! Oto jej ulubione zestawy

Więcej o:
Komentarze (6)
Meghan Markle jest podobno w bliźniaczej ciąży. Są nowe szczegóły
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 5 razy 5

  Wg prasy księżna Kate była już w ciąży już z pięc razy.....pożyjemy zobaczymy

 • Gość: hrdh

  Oceniono 3 razy 3

  Kate też już była w ciąży bliźniaczej.Media to mają fantazję.

 • Gość: d.

  Oceniono 3 razy 3

  dlatego byl slub, zeby nie bylo nieslubnego bekarta

 • Gość: nius

  Oceniono 1 raz -1

  Ciekawe czy juz wie kto jest ojcem?

 • aki3

  Oceniono 6 razy -2

  Och! Jaka to straszna sztuka zajść w ciążę! Tej sztuki należy uczyć się od tzw.patologii!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX