Melania Trump na spotkaniu z dziećmi imigrantów. Ale wszyscy patrzą na jej kurtkę. Ten napis to chyba żart

Melania Trump na spotkaniu z dziećmi imigrantów pojawiła się w zielonej kurtce. Kontrowersje wywołał napis na katanie. Brzmiał on: "I really don't care, do u?", co w wolnym tłumaczeniu oznacza "Mam to gdzieś, a wy?".

Melania Trump, pierwsza dama USA, w czwartek odwiedziła dzieci imigrantów w ośrodku odosobnienia w Teksasie. Jak wiadomo, polityka prezydenta, Donalda Trumpa, zgodnie z którą dzieci oddzielano od rodziców zatrzymanych na granicy, wywołała protesty na całym świecie.

Melania Trump w kurtce z napisem "I really don't care, do u?"

Tymczasem pani Trump postanowiła tę atmosferę podgrzać i na oficjalnym spotkaniu pojawiła się w kurtce z napisem "I really don’t care, do u?", co w wolnym tłumaczeniu oznacza "Mam to gdzieś, a wy?".

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>

Jak wskazuje "Daily Mail", kurtka ta pochodzi z Zary. Nie jest już dostępna w sprzedaży, ale kosztowała około 39 dolarów.

Kurtka z napisem 'I really don't care, do u?', w której Melania Trump pojawiła się na spotkaniu z dziećmi imigrantówKurtka z napisem 'I really don't care, do u?', w której Melania Trump pojawiła się na spotkaniu z dziećmi imigrantów Screen / Zara.com

Być może przy innej okazji (i na każdej innej osobie) kurtka z takim napisem nie byłaby niczym sensacyjnym. Jednak biorąc pod uwagę to, co obecnie dzieje się w USA, wiatrówka ta wydaje się być słabym pomysłem. Musimy przyznać, że takiego czegoś naprawdę się nie spodziewaliśmy.

Rzeczniczka Melanii Trump zabrała głos

Głos w sprawie zabrała Stephanie Griffith, rzeczniczka pierwszej damy USA. Stanowisko prezydentowej przytacza Fox News.

To po prostu kurtka. Nie ma na niej żadnego ukrytego przekazu. Po tak ważnej wizycie w Teksasie mam nadzieję, że media nie będą skupiać się na garderobie pierwszej damy - powiedziała Stephanie Griffith w oświadczeniu. 

Melania Trump w Teksasie a polityka Donalda Trumpa

Wizytę pierwszej damy USA w ośrodku odosobnienie w Teksasie wielu postrzega jako operację ratowania wizerunku Donalda Trumpa. Ten wyjątkowo ucierpiał ze względu na jego politykę "zero tolerancji" dla uchodźców. 

Według danych resortu bezpieczeństwa narodowego od 5 maja do 9 czerwca 2,3 tysiąca dzieci zostało oddzielonych od rodziców wśród migrantów, którzy starali się przez Meksyk dostać do USA. 

Donald Trump i sprawa rozdzielania dzieci imigrantów

Skala protestów (lub jak niektórzy sądzą - głos Melanii Trump) zmusiła Trumpa do zmiany stanowiska. 20 czerwca podpisał on rozporządzenie wykonawcze na mocy którego dzieci nie będą już oddzielane od rodziców na amerykańskiej granicy. 

Monika Maszkiewicz

Więcej o:
Komentarze (32)
Melania Trump na spotkanie z dziećmi imigrantów założyła kurtkę z napisem "Mam to gdzieś, a wy?"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: issa

  Oceniono 25 razy 23

  Melania przynajmniej ma "jaja", nie to co nasza paprotka.

 • sselrats

  Oceniono 15 razy 7

  Organizacje humanitarne niech stoja na granicy po stronie meksykanskiej i niech przesrtzegaja tych nachodzcow przed ryzykiem nielegalnego wejscia do USA.

 • tajemniczy_don_pedro

  Oceniono 9 razy 5

  Sugeruję, żeby zatroskani aktywiści wzięli swoje dzieci i nielegalnie weszli do Meksyku. Czegoś się nauczą.

 • tajemniczy_don_pedro

  Oceniono 11 razy 3

  Jest proste rozwiązanie: niech te dzieci odbiorą, choćby natychmiast, krewni z kraju pochodzenia. I tam z nimi wracają.

 • cmok_wawelski

  Oceniono 2 razy 2

  Taka (byla) modelka (do towarzestwa a jakos nie rzuca sie na chinskie ciuchy pasierbicy Ivanki.

 • Gość: Ola

  Oceniono 5 razy 1

  Ja nie chce czarnego lądu w Europie. Co oni chcą tu robić bo pracować na pewno nie będą

 • julietwhiskey

  Oceniono 1 raz 1

  Suwerena zawsze fkurfia, kiedy mu prawdę powiedzą. To tak, jak z tym klimatem minister Bieńkowskiej. Melania Trump ma świat tam, gdzie go mają panienki sprzedające się za kasę i tyle. Czy ktoś myśli, że to poważna osoba? Przecież kobieta męża nie dostaje, tylko go sobie wybiera.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX