Kamil Durczok znowu spotka się z byłą żoną w sądzie. Wcześniej nie miał czasu. Chodzi o majątek

Kamil Durczok i Marianna Dufek ponownie spotkają się w sądzie. Dziennikarz nie miał wcześniej czasu pozałatwiać spraw, gdyż był zajęty walką o dobre imię.

W zeszłym roku małżeństwo Kamila Durczoka i Marianny Dufek przestało istnieć. Kobieta z radości nawet wyprawiła przyjęcie w rocznicę rozwodu w gronie najbliższych i przyjaciół. Jednak byli małżonkowie muszą się jeszcze spotkać, gdyż do tej pory nie załatwili kwestii finansowych.

Kamil Durczok i Marianna Dufek 

Marianna Dufek nadal mieszka w apartamencie, który wspólnie kiedyś dzielili. Wszystko przez to, że do tej pory nie doszło do podziału majątku. Jak podaje tygodnik "Na Żywo", najpierw kupili mieszkanie dla syna, Kamila Juniora, a pozostałe kwestie finansowe odłożyli na później. I tak zleciał ponad rok. Dlaczego tak zwlekali?

Nie było na to czasu, bo Kamil zajęty był sądową walką o odzyskanie dobrego imienia – zdradziła osoba z ich otoczenia.

Dufek ponoć nie naciska na dziennikarza, choć ma już plan, co zrobi z apartamentem, który teraz zajmuje:

Marianna jest cierpliwa, więc nie ponagla Kamila, by zajął się podziałem majątku. Marzy, by po sprzedaniu apartamentu kupić przytulne mieszkanko, w którym zacznie całkiem nowe życie – zdradziło źródło tygodnika.

Kamil Durczok - małżeństwo

Kamil Durczok i Marianna Dufek byli małżeństwem przez ponad 20 lat. Bardzo często żyli z dala od siebie - dziennikarz pracował w Warszawie, jego żona zaś w Katowicach. Marianna Dufek trwała przy mężu na dobre i na złe, zarówno podczas jego walki z chorobą nowotworową, jak i wtedy, gdy został oskarżony o mobbing i molestowanie w pracy. W jednym z wywiadów przyznała, że żałuje, że namawiała go do przejścia z TVP do TVN, gdyż wtedy znacznie się od siebie oddalili. Po rozwodzie wróciła do swojego panieńskiego nazwiska. Kamil Durczok ma już nową miłość - Julię Oleś, która jest młodsza od niego o 22 lata.

>Była żona Durczoka wytknęła błąd Julii Oleś-Miłej. Jej komentarz to niezła szpila<

AW

Więcej o:
Komentarze (15)
Kamil Durczok znowu w sądzie z byłą żoną. Chodzi o podział majątku
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Andzia

  Oceniono 16 razy 16

  Już nie jest z Julką,zostawiła go.

 • julietwhiskey

  Oceniono 9 razy 7

  Ciul i tyle. Młode mu zczyszczą skarpetę i wyplują dziadka. Kariery już nie zrobi, królem życia nie będzie, chyba, że w noclegowni.

 • anka.pano

  Oceniono 9 razy 7

  On jest spłukany i już jest nikim więc chyba tylko gimbaza rzuci się na niego aby razem z Durczokiem w portalach pokazali. On jest przecież skończony.

 • scypio72

  0

  Mniej wiecej go$ć jest w moim.wieku. Ale mu odj...ła Sodoma i Gomora. Sława i pozycja mu uderzyła do głowy. Ale prawa natury są niezmienne. Za mały portfel zeby zatrzymać młodą laskę. To nie Donqld Thrump.

 • Gość: JaJan

  0

  Dziwię się, że dwójka znanych dziennikarzy tak beztrosko pokazuje swoje dziecko. Dziwię się, że portal tak beztrosko publikuje wizerunek dziecka. Może w końcu przestać się dziwić?

 • dodosdontquack

  Oceniono 3 razy -1

  Mlodsza go dumpnie to przyleci znowu do zony. I pewnie go naiwna przyjmie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX