Lewandowski już miał odjeżdżać do Soczi. Ale do barierek podbiegła Ania. Nie mogli się rozstać. Tylko u nas te zdjęcia

Anna Lewandowska na wtorkowym meczu Polska-Senegal kibicowała naszej drużynie na trybunach. Po porażce pocieszała męża przed autokarem. Takie zdjęcia tylko u nas.

Polska w fatalnym stylu przegrała wtorkowy mecz z Senegalem na Mundialu w Rosji 2018. Nic więc dziwnego, że zawodnicy mieli nie za wesołe miny. Porażkę mocno przeżył Robert Lewandowski, którego pocieszała żona, Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska na Mundialu 2018

Anna Lewandowska do ostatniej chwili dawała wsparcie swojemu mężowi. Po zakończeniu spotkania z Senegalem, kamery zarejestrowały moment, w którym po porażce na boisku "Lewy" podszedł do swojej ukochanej i dali sobie całusa.

>Anna Lewandowska pociesza Roberta Lewandowskiego po meczu Polska-Senegal<

Jednak to nie był koniec ich czułości. Anna Lewandowska podeszła pod autobus, którym miał odjechać kapitan naszej drużyny i przytulała męża przez barierki. Na zdjęciach widać, że ciężko było jej rozstać się z przygnębionym Lewandowskim i chciała być blisko niego.

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska zawsze się wspierają

Nie jest tajemnicą, że Anna jest najwierniejszą fanką swojego męża. W wywiadach często podkreśla, jaka jest z niego dumna - tak było m.in. w przypadku wydania jego pierwszej biografii. Anna Lewandowska nie ukrywa też, że Robert Lewandowski to jej najbliższy przyjaciel, z którym łączy ją silna więź i ogromne zaufanie. Zdjęcia, które są w naszej galerii, są na to dowodem.

> Robert Lewandowski komentuje porażkę z Senegalem <

AW

Więcej o:
Komentarze (238)
Anna Lewandowska pociesza Roberta Lewandowskiego. Ale smutek
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: prawy

  Oceniono 103 razy 75

  czyli nowa agencja PR działa... pomysł na lans, na "power couple" może nie oryginalny i bardzo oklepany, ale co oni mają więcej do zaproponowania... nic... no może nowe "fryzurki" xD..... choć ten wycięty zygzak i te sznurki we włosach to tandeta jakich mało... polskie bek-CHAMY...

 • Gość: zła

  Oceniono 79 razy 71

  Za taki mecz to nie powinni dostać złamanego grosza! Wiecznie odpoczywają, a i tak grają jak łamagi. Tylko w głowie im lans i kasa...niech jeszcze więcej reklamują..może tym razem drugi szampon??

 • Gość: Jolanta

  Oceniono 74 razy 50

  Ale dziecinada Lewandowscy Te ich Przytulanki i calowali to tylko dla lansu i reklam Przecież widać że to było ustawione nawet tak zrobione fotki żeby było widać sznurki u Anki i pioruna u Lewego .Czemu nie ujęte zdjęcia z drugiej strony? Anka leciała do Lewego a wcześniej zamówiła fotoreporterów. Tylko zwisające boczku uLewej widać Za dużo się reklamują a za mało ćwiczą Lewy do Real (a) pójdzie ale na zakupy dla Anki

 • jan.w2

  Oceniono 56 razy 48

  Lewandowski nie zawiódł. Swoim zwyczajem opie...ł się na boisku ile wlezie. On gra tylko za jurki u helmutów. Drugie tyle zarobi na reklamach, to po co ma się wysilać.

 • krebs06

  Oceniono 41 razy 35

  Może lepiej żeby z nią został? Nie musiałby udawać, że gra w piłkę

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX