Mundial 2018. Krystyna Janda skrytykowała polskich kibiców. Jan Tomaszewski skomentował: Określiła swoją nienawiść do Polski

Krystyna Janda była gościem programu "Drugie śniadanie mistrzów", gdzie wyraziła się niepochlebnie o polskich kibicach. Jan Tomaszewski, nie był tym zachwycony i naprawdę ostro zareagował.

Mundial 2018. Krystyna Janda wystąpiła w prowadzonym przez Marcina Mellera programie „Drugie śniadanie mistrzów”. Aktorka na wizji powiedziała, że niekoniecznie jest fanką tego sportu i zwróciła uwagę na to, co najbardziej denerwuje ją w polskich kibicach. Jan Tomaszewski został poproszony o komentarz do jej opinii w trakcie rozmowy z ''Super Expressem''.

Krystyna Janda krytykuje polskich kibiców

Krystyna Janda była gościem sportowego odcinka ''Drugiego śniadania mistrzów '', gdzie wyraziła kontrowersyjną opinię o tym, jak zachowują się polscy kibice. Powiedziała:

Mamy absolutną świadomość, jaką piłka nożna ma siłę i jaki ma wpływ na narody i społeczeństwa. Jednak polscy kibice przy byle sukcesie dostają zupełnie irracjonalnego obłędu i mani wielkości.

Ich przesadzone reakcje doprowadziły aktorkę do refleksji na temat tego, co by się stało, gdybyśmy wygrali w Mundial 2018. Jej zdaniem tego by się po prostu nie dało wytrzymać:

Zwycięstwo jest dla mądrych. Myślę, że gdybyśmy zwyciężyli, to nie dałoby się wytrzymać tej euforii zwycięstwa.

Krystyna Janda o Cristiano Ronaldo

Krystyna Janda dodała, że choć nie przepada za futbolem, to jednak ma dużo uznania dla Cristiano Ronaldo:

Ja go lubię. Nie lubię piłki, ale lubię tego chłopca. Jego bezczelność mi się podoba i jego absolutna wiara w swoją wartość.

Jan Tomaszewski komentuje wypowiedź  Krystyny Jandy

Jan Tomaszewski udzielił ''Super Expressowi'' wywiadu, w trakcie którego przedstawiono mu poglądy aktorki. Były członek polskiej reprezentacji ostro zareagował na tę wypowiedź:

Nie wiem, skąd biorą się takie głosy. Pani Janda mówiąc te słowa określiła swoją nienawiść do Polski, bo jak to inaczej nazwać? Jeżeli ktoś źle życzy drużynie narodowej, to nie wiem o co chodzi.

Nie jesteśmy pewni, czy dobrze zreferowano mu wypowiedź pani Krystyny Jandy, czy też umknął mu jakiś szczegół, ale mamy nieodparte wrażenie, że oboje mówią o czymś innym.

Krystyna Janda powiedziała, że polscy kibice nie potrafią sobie poradzić z emocjami i popadają w skrajność. Jan Tomaszewski z kolei wydaje się twierdzić, że Krystyna Janda źle życzy polskiej reprezentacji -  wręcz, że życzy im przegranej. Pewnie dlatego dodał:

Przecież nasi piłkarze reprezentują całą Polskę, czyli mnie, a nawet panią Jandę. W polskim interesie jest, aby rozsławiać naszych sportowców walczących w mundialu.

Mundial 2018. Mecz Polska - Senegal już dziś!

Jak widać sportowe emocje sięgają zenitu. Nic dziwnego - dzisiaj - 19 czerwca o godzinie 17.00 będzie mecz Polska - Senegal. To będzie pierwsze turniejowe starcie Polski w Mundialu 2018. Trzymamy kciuki - Polska gola!

Kuba Wojewódzki show. Dzisiaj Krystyna Janda i Jacek Kawalec. "Mam nadzieję, że będzie miło"

Więcej o:
Komentarze (245)
Krystyna Janda skrytykowała polskich kibiców. Jan Tomaszewski ripostuje
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: wit

  Oceniono 243 razy 143

  Krystyna Janda ma rację. Zwycięstwo powinno być okazją do radości, a nie leczenia kompleksów części społeczeństwa, na których żerują np. wiadomi politycy

 • Gość: A.

  Oceniono 234 razy 134

  Janda jest zbyt inteligentna dla tego kraju, stąd ta nienawiść do niej. Tomaszewski kolejny raz udowadnia jakim jest burakiem.

 • forfiter_jr

  Oceniono 153 razy 111

  Przecież ona ma rację. Każdy sukces polskiego sportowca oznacza kolejny "sport narodowy". W tym kraju nie ma radości ze zwycięstwa tylko buta - "my" jesteśmy najlepsi.
  Problem w tym, że nie "my" - tylko sportowcy.

 • Gość: helena

  Oceniono 181 razy 111

  Tomaszewski, to taka miernota, ktora musi zawsze wyplynac. W ogole nie rozumie tego, co powiedziala Janda...

 • Gość: ol

  Oceniono 187 razy 107

  Bardzo rozsądnie się wypowiedziała.

 • Gość: kk

  Oceniono 111 razy 87

  Jak można kogoś takiego jak Jan Tomaszewski pytać o skomentowanie słów kogoś takiego jak Krystyna Janda??!! To jest intelektualna przepaść no do przeskoczenia!!
  ...a jego komentarz potwierdza tylko to, co Janda powiedziała. Piłka nożna, jak każdy inny sport, to tylko rozrywka, i tak powinna być traktowana. Oczywiście emocje i rywalizacja muszą temu towarzyszyć, bo o to tu głównie chodzi, ale zdrowe emocje, bo to jednak wciąż rozrywka. "Nienawiść do Polski", "drużyna narodowa", co to kuźwa jest? To tylko kopacze, polska reprezentacja, która jedzie pograć w piłkę a nie na wojnę. Jak ktoś nie ogląda i ma w de cały ten Mundial, to jest zdrajcą narodu?!
  Po co w ogóle ktoś pyta kogoś takiego o jakąkolwiek opinię.
  Tak kiedyś wypowiedział się o Damienie Perquisie, francuskim piłkarzu polskiego pochodzenia.
  "Jakiś śmieć francuski, taki śmieć futbolowy, który u siebie się nie załapał, gra u nas."

 • mt.meru

  Oceniono 153 razy 85

  trudno porownac wypowiedz wybitnej aktorki i prostego kopacza bez wyksztalcenia

 • Gość: mordaszek

  Oceniono 118 razy 78

  Absolutnie się zgadzam, popieram wszystko co powiedziała i jest wiele takich osób!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX