Katarzyna Zielińska jest na czarnej liście TVN? To podobno zemsta za wygraną sprawę w sądzie

Katarzyna Zielińska wytoczyła stacji TVN proces za żart w programie "Na językach". Aktorka wygrała ze stacją i to podobno spowodowało, że od teraz jest w stacji ''na cenzurowanym''.

Katarzyna Zielińska dopiero co wygrała proces z TVN za żart z programu ''Na językach''. Choć stacja opublikowała przeprosiny, to aktorka podobno nie ma się z czego cieszyć.

Informator ''Pudelka'' donosi, że teraz stacja ''ukarze ją'' i na pewno nie podejmie z nią współpracy w najbliższym czasie.

Zielińska na cenzurowanym w TVN

Katarzyna Zielińska wygrała proces z TVN i trafiła za to na czarną listę. Za karę nie zagrała w ''Listach do M. 3''. Jej postać miała się pojawić w filmie, ale wątek został usunięty:

Pozew został odebrany jako wrogość i brak lojalności wobec stacji, więc postanowiono ją ukarać w ten sposób - zdradza źródło ''Pudelka''.

Podobno przez pozew aktorka straciła też propozycje innych atrakcyjnych ról i na pewno nie może się ich spodziewać ze strony TVN w najbliższym czasie. Wydaje się jednak, że może się tym raczej nie przejmować, bo ostatnio nie narzeka na brak pracy.

Już niedługo będziemy mogli ją oglądać u boku Julii Wieniawy i Weroniki Rosati w nowym serialu Polsatu.

Jak Zielińska zareagowała na zemstę stacji? Zupełnie się nie spodziewała takiej urazy, zwłaszcza że to ona została pokrzywdzona - donosi Pudelkowi osoba z nią związana.

Katarzyna Zielińska wygrała proces z TVN

Katarzyna Zielińska pozwała TVN przez jeden z odcinków programu ''Na językach''. Pokazano tam materiał, w którym kobieta łudząco do niej podobna pije alkohol i pali papierosy. Choć na koniec nagrania pojawiła się informacja, że "wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób i zdarzeń jest przypadkowe", Zielińska postanowiła wywalczyć sobie sądownie przeprosiny.

Katarzyna Zielińska wygrała proces o zniesławienie player.plKatarzyna Zielińska wygrała proces o zniesławienie player.pl 'Na językach'

Wygrała ze stacją i to dwa razy. Za pierwszym razem sąd nakazał opublikowanie przeprosin i wypłacenie odszkodowania w wysokości 15 tys. złotych. Katarzyna Zielińska uznała, ze to za mało i złożyła odwołanie do wyroku.

Na stronie player.pl pojawiły się przeprosiny. W takim miejscu, że znaleźć je mogli tylko wytrwali. Oświadczenie można było przeczytać dopiero po wejściu w zakładkę programu "Na językach". 

JAB

Więcej o:
Komentarze (37)
Katarzyna Zielińska jest na czarnej liście TVN? To podobno zemsta za wygraną sprawę
Zaloguj się
 • nutka7.17

  Oceniono 24 razy 18

  Biedna, niepodobna już do siebie celebrytka na chwilę ponownie zaistniała i mam nadzieję, że na tym koniec.

 • Gość: agent_gwiazd

  Oceniono 9 razy 9

  Jesli chodzi o mnie, to wszystkie stacje moglyby zabanowac te tzw. artystke. Nikt pewnie braku by nie odczul.

 • karo80.0

  Oceniono 8 razy 8

  Jeszcze jedna „gwiazda” o której nikt nie słyszał?

 • Gość: kk

  Oceniono 4 razy 4

  I to Polska właśnie!
  Pokazują jej sobowtóra jak w ciąży pije i pali, co podłapują tabloidy, a w komentarzach jej dowalacie, bo nie godzi się na takie manipulacje!
  Czyli najpierw ją hejtowali bo pije i pali w ciąży, a teraz ją hejtują jak żąda przeprosin i sprostowania.
  Jesteście "wspaniali"! Nie umiemy się wspierać, dlatego pracodawcy robią, co chcą, bo zamiast walczyć o dobre traktowanie, walczymy między sobą i z satysfakcją dowalacie ofierze mówiąc - dobrze jej tak!
  Rzygać się chce!

 • forfiter_jr

  Oceniono 3 razy 3

  I bardzo dobrze. Szkoda, że tylko w TVN.

 • e-menda77

  Oceniono 5 razy 3

  Dla widzów to niewielka strata. A nawet dobrze, bo to aktorka drewniana, bez talentu.

 • Gość: o-o

  Oceniono 3 razy 3

  Aha czyli od teraz ruda w czarnych brylach jest łudząco podobna do Zielińskiej.

 • wawa wawa

  Oceniono 12 razy 2

  Bardzo dobrze zrobiła. Zabrać im poczucie bezpłatnego obrażania ludzi. Brawo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX