Meller w wywiadzie wspomniał dramatyczną historię Błaszczykowskiego. Wyszło BARDZO niesmacznie. "Jak tak można? Byłam w szoku!"

Marcin Meller i Agnieszka Woźniak-Starak znów podpadli widzom "DD TVN". Wszystko przez wyciągnięcie tragicznej historii Kuby Błaszczykowskiego.

Duet Agnieszka Woźniak-Starak i Marcin Meller zamiast z kolejnym odcinkiem "Dzień dobry TVN" zyskiwać swoich fanów, tylko podpadają kolejnym widzom. Jeden z ich ostatnich wywiadów był naprawdę niesmaczny, a internauci zastanawiają się, jak można było dopuścić się takich słów.

Do studia została zaproszona dziennikarka sportowa, Izabela Koprowiak, i Tomasz Stawiszyński, filozof i publicysta. Prowadzący i goście zastanawiali się czy w obecnych czasach piłkarze, którzy są celebrytami mogą pozostawić po sobie legendę na miarę Kazimierza Deyny, Diego Maradony czy brazylijskiego piłkarza, Pele.

Agnieszka Woźniak-Starak i Marcin Meller w "DD TVN"

Koprowiak wyznała, że oczywiście jest to możliwe i za przykład podała Roberta Lewandowskiego, który jest ulubieńcem chyba większości Polaków. W tym momencie Meller zaproponował inny przykład. Skupił się na Kubie Błaszczykowskim i niestety, nie na jego umiejętnościach piłkarskich, a na rodzinnej tragedii.

Potencjał legendy ma bardziej Lewandowski czy Błaszczykowski? Błaszczykowski ze swoją tragedią rodzinną, z ciągłymi upadkami, podnoszeniem się. Nie wiem, ja nie przesądzam. Wiem, że Lewandowski jest bardziej popularny, ale mówię o perspektywie tego, co będzie za 10 lat. O kim będziemy chcieli zrobić film? O Błaszczykowskim czy Lewandowskim? - zastanawiał się na wizji.

Dziennikarka sportowa raczej przyjęła taką postawę jak Meller. Przyznała, że Błaszczykowski za kilka lat będzie kojarzył się ze swoim trudnym dzieciństwem, natomiast Lewandowski ze swoimi dokonaniami piłkarskimi. Internauci są oburzeni taką postawą dziennikarzy.

'Dzień dobry TVN''Dzień dobry TVN' screen/DDTVN

Internauci oburzeni wywiadem Mellera w "DD TVN"

Jak można powiedzieć, że Kuba Błaszczykowski będzie w przyszłości przede wszystkim znany ze swojej tragicznej historii. To przecież wspaniały, utalentowany piłkarz, który dla Polskiej reprezentacji strzela przepiękne gole. A przede wszystkim ciepły, przecudowny człowiek.

Ja też byłam w szoku! Nie znam jego historii dobrze, ale znam go z jego umiejętności na boisku i dla mnie on jest o niebo lepszy niż Robert - pisali na profilu śniadaniówki internauci.

Trudno nie przyznać racji widzom programu. Zachowanie prowadzących i gości było bardzo nie na miejscu. Nie wyobrażamy sobie, jak można uznać kogoś za legendę za to, że w przeszłości przeżył rodzinną tragedię. W tej rozmowie dziennikarze mieli skupić się na umiejętnościach piłkarskich, nie na prywatnym życiu piłkarzy. Wydaje nam się, że jeżeli według nich Błaszczykowski nie jest dobrym sportowcem, to trzeba było wybrać inny przykład, a nie wyciągać nieprzyjemne historie z życia piłkarza.

Tez uważacie, że to było bardzo niesmaczne?

MT

Tego nie da się 'odzobaczyć', czyli wpadki telewizyjne 2017 roku. Zapamiętamy je na długo

Więcej o:
Komentarze (76)
Marcin Meller i Agnieszka Woźniak-Starak znów podpadli widzom "DD TVN". Dramat
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Waldemar

  Oceniono 59 razy 39

  Pani Starak - przepraszam, ale w kontekście jej zachowań i wypowiedzi od dawna jest nie do przyjęcia, ekskluzywna prostaczka. Ale pan Meller ?... Czy to na zasadzie: Kto z kim przystaje, takim się staje ? Zszedł do poziomu tej pani. W tej sytuacji i program jest nie do przyjęcia.

 • Gość: gosc

  Oceniono 45 razy 33

  Mellera i Szulimowej nie trawię, oboje coś tam pod nosem niezrozumiale memlają, do tego Szulimowa kompletnie nie ma nic ciekawego do powiedzenia, poza eeeeeeeeee, eeeeeeeeeee, coś okropnego, ale tutaj przede wszystkim pojechała ta cała niby dziennikarka sportowa, twierdząc, że Błaszczykowski za kilka lat będzie raczej znany ze swojej tragedii rodzinnej, a nie z tego że piłkę kopał I tu mam idiotce ochotę z liścia zasunąć. Osobiście o tym że miał jakieś traumy, pierwsze słyszę, za to jest niezłym piłkarzem, fajnym facetem, bardzo dobrym człowiekiem - to on zdaje się ściągnął Lewego do Niemiec i bardzo mu na początku pomógł, po czym jak Lewy zaczął przeć do przodu, to Błaszczykowskiego olał. Kuba jest też jednym z nielicznych piłkarzy, który ma normalną, ładną żonę, która nie wygląda jak ksero pozostałych plastików, i oboje nie gwiazdorzą, są normalnymi, fajnymi ludźmi.
  Lewy może i odniósł większy sukces, spływa do niego wiecej kasy i z byAnnn wystaja z każdej lodówki, ale to tylko medialna popularność, która dzisiaj jest, a jutro jej nie ma. Wolę piłkarzy, którzy żyją dla sportu, dla drużyny, dla gry, bo to ich pasja i wśród tyc najlepszych takich nie brak, a nie grają po to, zeby zaistnieć. I to może być powód dlaczego nie chcą go w Realu - jak ktoś mówił, parę lat temu miał na to szansę, teraz już nie, może dlatego, że zamiast pasjonata sportu mamy walkę o własne gwiazdorstwo.

 • Gość: liberte

  Oceniono 59 razy 33

  Kochani imbecyle, może zatem ja wam wytłumaczę o co chodzi : Mellerowi chodziło o to, kto ma barwniejsze życie do opowiedzenia, bo wszyscy wolą słuchać historii o kimś, kto upadł i powstał, niż o człowieku o dość bezbarwnej przeszłości

 • Gość: widzka

  Oceniono 34 razy 32

  Tak naprawdę to Pan Meller nie powinien prowadzić żadnego programu. Mówi bardzo niewyraźnie, a najobrzydliwszy jest moment jak je na wizji i do tego próbuje coś powiedzieć, Coś strasznego....

 • anonim_ka

  Oceniono 38 razy 32

  Mam dużo więcej sympatii i uznania dla Błaszczykowskiego za jego osiągnięcia i postawę , niż dla jakichkolwiek celebryty . Niewiele wiem o przeszłości Jakuba i nie zamierzam w niej grzebać. Wstyd mi kiedy dziennikarze uważają , że WSZYSTKO JEST NA SPRZEDAŻ .;(((

 • Gość: gość

  Oceniono 31 razy 25

  Dlaczego nie zapamiętamy Kuby Błaszczykowskiego jako bardzo dobrego piłkarza???Dlaczego Ci państwo zapomnięli dodać ,że Kuba Błaszczykowski jest bardzo dobrym człowiekiem i pomaga innym finansowo???Czy Ci państwo z telewizji widzieli kiedykolwiek Kubę Błaszczykowskiego na jakichkolwiek ściankach???O czym tu pisać jeszcze .nie mam pytan więcej .Trzymaj się Kuba i nie słuchaj tych głupot .Pozdrawiam mądrze myślących.

 • coswampowiemlubnapiszeraczej

  Oceniono 25 razy 23

  To telewizja sniadaniowa, wiec nic dziwnego, ze tocza sie tam takie "uczone" dyskusje.

 • Gość: Proszek01

  Oceniono 27 razy 23

  Pierwsze skojarzenie z Kubą Błaszczykowskim? Przepiękna bramka strzelona Rosji w ME2012.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX