Martyna Wojciechowska została skrytykowana przez fanów. Karcą ją za chwalenie plastiku: ''Ludzie Pani tego nie zapomną''

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska (Fot. DAWID ŻUCHOWICZ)

Martyna Wojciechowska cieszy się dużą sympatią swoich fanów, jednak tym razem zebrała od nich porządne bęcki. Pod jej wpisem na Facebooku o plastikowych butelkach posypały się krytyczne komentarze.

Martyna Wojciechowska umieściła na swoim profilu na Facebooku wpis dotyczący używania plastikowych butelek i wody mineralnej Żywiec. Fani nie wytrzymali i skrytykowali ją za ten ruch. W licznych komentarzach wdali się w żarliwą dyskusję. Nie zabrakło ostrych słów pod względem dziennikarki.

Martyna Wojciechowska  skrytykowana za wpis o plastikowych butelkach

Plastik nie taki zły - zaczęła swój wpis sponsorowany Martyna Wojciechowska. Dziennikarka chciała przekonać ludzi, że używanie plastikowych butelek jest dużo bardziej ekologiczne niż stosowanie szklanych opakowań.

Próbowała używać różnych argumentów przemawiających za tą tezą, ale te zostały storpedowane w komentarzach. Nie pomógł też fakt, że we wpisie padła nazwa marki ''Żywiec Zdrój'', która prowadzi program #postronienatury. Ludzie poczuli się oburzeni tym, co przeczytali i jasno dali to do zrozumienia. 

Martyna Wojciechowska - ostre komentarze od fanów

Pod wpisem dziennikarki wywiązała się dyskusja. Przy okazji fani Martyny Wojciechowskiej nie żałowali jej ostrych słów:

Kobieta roku, ogromny autorytet, inspiracja i wzór dla kobiet na całym świecie, a tu taki wstyd. Proszę być pewnym, że ludzie Pani tego nie zapomną, przyroda również.

Niektórzy podkreślali, że choć mają dla Martyny Wojciechowskiej dużo sympatii uważają, że jej wpis, delikatnie ujmując, jest nie na miejscu:

Szanuje Cię Martyna, ale z tym wpisem pojechałaś po bandzie.

Pani Martyno, bardzo Panią szanuje i podziwiam, ale absolutnie się tutaj nie zgadzam. Czyżby artykuł sponsorowany?

No niestety Pani Martyno, po raz pierwszy się z Panią nie zgodzę i przykro mi, że opowiada Pani takie rzeczy.

Ludzie uznali, że wpis trafił na Facebooka, bo Martynie Wojciechowskiej za to zapłacono. I to naprawdę się im nie spodobało:

No sprzedana po całości..., do tego g....j marce - żal Pani Martyno - ŻAL - za parę złotówek zaprzepaszczać sympatię myślącej części społeczeństwa do siebie...

Z całym szacunkiem dla Pani Martyny... ale sprzedać się dla jednej z gorszych firm wody w Polsce, wciskać ludziom, że plastik jest dobry, to jakiś żart.

Pani Martyno, powinna Pani bardziej krytycznie wybierać, co Pani promuje.

Niektórzy zwracają też uwagę na to, że kobieta z takim doświadczaniem powinna być bardziej świadoma tego, co robi:

Brak słów po prostu. PLASTIK JEST BARDZO ZŁY. Kobieta, która zwiedziła pół świata,zapewne widziała śmietniska Azji pozwala na udostępnienie na swoim profilu, pod własnym nazwiskiem takich szkodliwych bzdur. Szok.

Trudno nie zauważyć, że temat jest kontrowersyjny. Wniosek jest taki, że faktycznie może należało lepiej się zastanowić przed wrzuceniem tego posta do sieci.

JAB

W takich warunkach mieszka Martyna Wojciechowska. "Prawie posprzątane". Nieźle!

Czy te osoby mogły się kiedykolwiek spotkać? W tym quizie trzeba mieć wiedzę i dobrze kojarzyć
1/20Podajemy dwie postaci historyczne, na podstawie tego, kiedy żyły, określcie, czy mogły się spotkać. Na początek Napoleon Bonaparte i caryca Katarzyna:
Zobacz także
Komentarze (92)
Martyna Wojciechowska ostro krytykowana przez swoich fanów
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • amorvertical

  Oceniono 46 razy 32

  Mniejsza o plastik. Ale ta woda nie nadaje się do picia. Martyna dałaś ciała.

 • T. S.

  Oceniono 31 razy 25

  Przemiał z plastiku może być ponownie przerobiony na wtryskarce. Stłuczka szklana także, w hucie szkła. Chodzi o to,aby oba te surowce poddawać recyclingowi.

 • mejerewa

  Oceniono 26 razy 24

  Najzdrowiej byłoby pić wodę z kranu. Musiałaby być dobrej jakości i w wielu miejscach jest. Ale to bardzo nie na rękę producentom butelkowanej kranówki.

 • Gość: Ludek

  Oceniono 33 razy 17

  Plastik plastikiem, ale że są ludzie, którzy uważają Martynę Wojciechowską za autorytet w jakiejkolwiek sprawie to dopiero szok.

 • maras63

  Oceniono 22 razy 12

  Komentarze pisali ze smartfonów, które za pół roku będą wymieniać, a na wakacje lecą daleko od Polaczków i nie na paralotniach. :-) Inteligentni na wspak.

 • maaac

  Oceniono 37 razy 11

  Proponuję policzyć koszty ekologiczne wraz z ilością spalanego paliwa na przewóz relatywnie ciężkiego szkła i na mycie butelek do recyklingu.

 • quamtsa

  Oceniono 15 razy 9

  nie żryjcie tyle mięsa, nie ładujcie co chwila smartfonków, nie podjeżdżajcie po zakupy autem 200 m od domu, nie latajcie co tydzień na weekend za granicę, bo to jest gorsze od kupienia od czasu do czasu plastikowej butelki z płynem.

 • T. S.

  Oceniono 19 razy 9

  Za to starożytni zaśmiecali świat ceramicznymi skorupami z rozbitych amfor. Chyba po to, aby archeologowie mieli co wykopywać.

 • Gość: Dópa

  Oceniono 39 razy 7

  Taaa, ci wszyscy co krytykują, piją na co dzień perriera ze szklanej butelki, po czym odnoszą ją do punktu skupu. Puknijcie się w łeb, gamonie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX