Meghan Markle stała za księżną Kate na urodzinach królowej. Nie bez powodu zajęła miejsce w drugim rzędzie

Meghan Markle na Trooping the Colour musiała stać za księżną Kate. Wiemy, dlaczego nie mogła pojawić się w pierwszym rzędzie.

W niedzielę Meghan Markle zadebiutowała na Trooping the Colour, corocznym święcie, na którym obchodzone są urodziny królowej Elżbiety. Z pozoru zwykłe wyjście kryje wiele tajemnic. Na początku specjalista od czytania z ruchu warg przytoczył rozmowę księżnej Meghan i księcia Harrye'ego. Teraz jest nowa informacja.

Dlaczego Meghan Markle stała za księżną Kate na Trooping the Colour?

Na zdjęciach z balkonu Pałacu Buckingham pojawiła się cała rodzina królewska. Niestety, nie dla każdego znalazło się miejsce w pierwszym rzędzie. Meghan Markle stała za księżną Kate. Dlaczego?

Meghan Markle - ZDJĘCIA

Wszystko dlatego, że z uwagi na wiek, książę Harry musiał ustąpić miejsca w pierwszym rzędzie swojemu starszemu bratu, Williamowi. Dlatego też, to właśnie on z małżonką, księżną Kate stali na przodzie. Warty uwagi jest też fakt, że  książę William jest pierwszy w kolejności do odziedziczenia tronu, dlatego on i Kate byli ważniejsi na tej uroczystości. 

Zadziwiają Was jeszcze dziwne przywileje w rodzinie królewskiej?

MT

Więcej o:
Komentarze (26)
Meghan Markle musiała stać za księżną Kate na Trooping the Colour. Dlaczego?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: >

  Oceniono 24 razy 20

  Chyba nie do końca macie rację - książę Andrzej stoi na przodzie a w kolejce do tronu jest za Harrym ... No a pierwszy w kolejce do objęcia tronu jest książę Karol a nie William!

 • Gość: rello

  Oceniono 12 razy 8

  stała z tyłu, tak samo jak księżniczki Batryce i Eugenie, tak samo jak syn księżnej Anny i jego żona, sory, ale to chyba nie była taka zła pozycja , złośliwość pismaków prostaków sięga juz zenitu.

 • krystin9

  Oceniono 7 razy 7

  Proponuję Plotkowi trochę poczytać o dworskiej etykiecie, wtedy nie będzie "porażony" tymi swoimi sensacjami

 • Gość: Królewna

  Oceniono 6 razy 6

  Lepiej już nic nie napisać niż takie pie...ty. Mnie zadziwiają nie przywileje w rodzinie królewskiej, ale pisanie takich głupot o niczym. Już lepiej było napisać, że wasza sąsiadka kupiła dziś pęczek pomidorów i kilogram ziemniaków, byłoby niemniej pasjonujące :)

 • ax75

  Oceniono 7 razy 5

  Zadziwia mnie to, że można napisać tyle artykułów o niczym :) Miłego dnia!

 • Gość: Oris

  Oceniono 4 razy 4

  Książę Wiliam jest drugi w kolejności do tronu. No, chyba, że Plotek ma wiadomości z pierwszej ręki o rezygnacji Księcia Karola z pierwszeństwa na rzecz syna.

 • Gość: Magdalena

  Oceniono 3 razy 3

  Przerażające są te tytuły Plotek

 • Gość: Ksygzywygzy

  Oceniono 3 razy 3

  Wow ale news... Ktoś stał za kimś bo balkonik był za mały... Straszne... Pewnie osoba która to napisała zawsze musiała stać w ostatnim rzędzie na zdjęciu kasowym... Przykre

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX