Meghan Markle w wyjątkowo odważnym wideo. Teraz może ono zaszkodzić księżnej Kate

Meghan Markle w wideo dla Men's Health

Meghan Markle w wideo dla Men's Health (Screen / YouTube / Men's Health)

Księżna Kate wygrała sprawę o jej zdjęcia topless. Teraz francuski magazyn "Closer" odwołuje się od wyroku i pokazuje odważny film z Meghan Markle.

Brytyjska para książęca rok temu wygrała proces z francuskim magazynem "Closer", który we wrześniu 2012 roku opublikował zdjęcia księżnej Kate zrobione na zamku w Prowansji na południu Francji, na których ta była topless.

Meghan Markle zaszkodzi księżnej Kate?

Księżna Cambridge zgłosiła do sądu sprawę o naruszenie dóbr osobistych i domagała się ponad 1,6 mln euro odszkodowania. Ostatecznie francuski sąd uznał winę sześciu osób związanych z magazynem i zasądził karę w wysokości 100 tysięcy euro. 

Teraz prawnicy magazynu zamierzają się odwołać i chcą wykorzystać w tym celu wideo, w którym Meghan Markle wzięła udział zanim została księżną. W materiale dla "Men's Health" grilluje wykonując "seksowne ruchy". 

 

Obrońcy magazynu "Closer" swoją publikację argumentują tym, że "teraz są inne czasy oraz że nawet księżna może być seksowna". 

Meghan Markle sprawi kłopoty swoim "dawnym życiem"?


Prawnicy magazynu uważają, że hipokryzją jest zasądzenie tak wysokiej grzywny za publikację materiału. Argumentują to powołując się na przykład właśnie roznegliżowanych zdjęć szwagierki księżnej Kate.

Dodają przy tym, że inne kobiety z rodziny królewskiej w przeszłości używały takich zdjęć przecież, by się wypromować. Ich zdaniem nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Stare zdjęcia Meghan Markle mają być w tym wypadku argumentem przemawiającym na ich korzyść - informuje magazyn ''Elle''.

Czyżby teraz księżna Kate miała mieć kłopoty przez "dawne życie" księżnej Meghan? Czas pokaże. 

MM

Czy te osoby mogły się kiedykolwiek spotkać? W tym quizie trzeba mieć wiedzę i dobrze kojarzyć
1/20Podajemy dwie postaci historyczne, na podstawie tego, kiedy żyły, określcie, czy mogły się spotkać. Na początek Napoleon Bonaparte i caryca Katarzyna:
Zobacz także
Komentarze (15)
Meghan Markle w wyjątkowo ODWAŻNYM wideo. Zaszkodzi księżnej Kate?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ja

  Oceniono 9 razy 9

  Przecież to bzdurne porównanie: z jednej str.aktoreczka, która wyszła za księcia, z drugiej księżna, której prywatność naruszono.

 • Gość: Olga

  Oceniono 8 razy 8

  Tak,seksowna.Tylko,ze to było zanim została zona księcia Harrego.

 • Gość: Stara

  Oceniono 16 razy 6

  Nie porownojcie Megan do Księżnej Kate. Kate ma więcej klasy niż Megan. MEGAN JESZCZE IM POKAŻE JAKIE Z NIEJ ZIOLKO

 • malgon70

  Oceniono 5 razy 5

  Really?! Przeciez wszyscy wiedzieli ze jest aktorka.

 • forfiter_jr

  Oceniono 4 razy 4

  Bardzo ładna i seksowna babka, a w tym video nie ma nic zdrożnego. Ci redaktorzy zdecydowanie za dużo piją.

 • Gość: kk

  Oceniono 6 razy 4

  Jestem za, a nawet przeciw:))
  Po pierwsze zdjecia Meghan były wykonane za jej zgodą i w czasie, kiedy nie była związana z Harrym, a zdjęcia Kate zrobione bez jej zgody, kiedy była już żoną Williama.
  Tak że ten argument obrony jest idiotyczny, ale tak samo idiotyczne sa roszczenia Kate.
  Jest żoną następcy tronu, ich życie i oni sami są pod stałym obstrzałem paparazzi, a ona chodzi sobie po balkonie z gołymi cyckami! Myślała przy tym, a może chciała się pochwalić plaskim brzuchem, a nie znalazła innego sposobu?:)
  Osobiście oburza mnie wciskanie obiektywu pod kieckę i w prywatne przestrzenie, ale póki co, jest na to przyzwolenie i co bardziej znane osoby nie raz borykają sie z tym problemem, ale jeśli takie przyzwolenie panuje, to albo dotyczy wszystkich, albo nikogo. Rodzina królewska to nie żadne święte krowy, tylko normalni ludzie, którzy i tak już są bardzo życiowo uprzywilejowani, i za te przywileje płacą właśnie tym, że muszą sie pilnować, i nie wszystko im wolno. Jak Kate była tak głupia, żeby wychodzić na zewnątrz bez stanika, to niech teraz nie robi lamentu.

 • Gość: eeell

  Oceniono 8 razy 4

  maghan da im jeszcze popalić

 • Gość: Ja

  Oceniono 9 razy 3

  Przecież to bzdurne porównanie: z jednej str.aktoreczka, która wyszła za księcia, z drugiej księżna, której prywatność naruszono.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX