Fanki Anny Lewandowskiej wzburzone, bo nie dostały się na jej obóz. "To wszystko jest ustawione". Mamy komentarz

Anna Lewandowska jest oskarżana przez fanki o to, że zabiera na "Camp by Ann" tylko swoje znajome. Miejsca na letni obóz wyprzedały się w 20 minut. Poprosiliśmy o komentarz menedżera trenerki.

Anna Lewandowska dwa razy w roku organizuje obozy "Camp by Ann", które od lat cieszą się wśród jej fanek niebywałą popularnością. Mimo obowiązków rodzicielskich, trenerka nie przerwała spraw zawodowych i nadal chętnie wyjeżdża ze swoimi podopiecznymi do Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki "Dojo - Stara Wieś", gdzie odbywają się warsztaty.

Anna Lewandowska - "Camp by Ann" wyprzedany w 20 minut

Ostatnio "Lewa" ogłosiła nabór na letnią edycję, po czym, jak się okazało, miejsca wyprzedały się w ciągu zaledwie 20 minut. Chętnych nie odstrasza nawet dość wysoka cena. Przypomnijmy, że za tydzień pod okiem Lewandowskiej trzeba zapłacić 3000 zł.

BRAK MIEJSC! - zaczęła Lewandowska na Instagramie. 

Kochani, dziękuję za wszystkie zgłoszenia na letni Camp by Ann. Mamy już komplet. Dajcie nam "chwilkę", żeby odpowiedzieć na wszystkie maile. Tym razem miejsca rozeszły się w 20 minut. Do zobaczenia w sierpniu! Już nie mogę się doczekać - dodała. 

Anna Lewandowska na celowniku oburzonych fanek

W komentarzach nie brakowało "ochów" i "achów" od zadowolonych fanek Lewandowskiej, którym udało się zapisać na obóz. Niestety, nie wszystkim się powiodło. 

Ania możesz powiadamiać dzień wcześniej o tym bo ja już od paru lat nie mogę się zapisać - czytamy. 

Ja również już kilka razy próbowałam. I też uważam, że szkoda, że wcześniej nie ma o tym informacji, że zapisy będą wtedy i wtedy... A nie siedzę na Instagramie 24h. 

Czy jest w ogóle jakaś realna szansa zapisania się na obóz? 

Pojawiły się też słowa krytyki, jakoby to, kto pojedzie na obóz, było "ustawione". 

Co się pani podoba w tych obozach? Pani Lewandowska kasuje kupę forsy za nie, a na obozach 3/4 miejsc jest dla jej znajomych - bulwersowała się internautka.

Bo to jest wszystko ustawione - dodała kolejna. 

Dokładnie! I ta cena 3000 złotych - wtórowała następna. 

"Fankom" pewnie chodzi o to, że w obozie biorą udział także doskonale znane gwiazdy, tj. Agnieszka Woźniak-Starak, Agnieszka Wesołowska, Zosia Zborowska czy też Zosia Ślotala

"Camp by Ann" Anny Lewandowskiej - komentarz menadżera

O komentarz, jak faktycznie wyglądają zapisy na obóz, poprosiliśmy PR menedżera Lewandowskich, Jakuba Zajdla. 

Obozy Camp by Ann cieszą się nieprzerwanie ogromną popularnością, a miejsca na każdą edycję wyprzedają się średnio w kilkanaście minut. Osoby, które raz już były na obozie, bardzo chętnie wracają na kolejne edycje. Regularni bywalcy to grupa około 15-20 osób, pozostała część uczestników to osoby pojawiające się na Camp by Ann po raz pierwszy - zapewnia Jakub Zajdel.

Charakter obozów organizowanych przez Anię Lewandowską nie pozwala na zwiększenie liczby uczestników. Dla wszystkich, którym nie udało się zapisać na jedną z dotychczasowych edycji w 2018 roku, Ania przygotowuje na jesień nowe inicjatywy sportowe, dzięki którym będzie można wspólnie z nią potrenować, spotkać się, porozmawiać. Szczegóły będą ogłoszone już wkrótce - dodał.

A wy, co o tym myślicie? Wybralibyście się na obóz z Lewandowską?

MM

Srebro. Quiz wiedzy ogólnej
1/20Miejsce nagradzane srebrnym medalem to:
Zobacz także
Komentarze (66)
Anna Lewandowska - miejsca na jej letni obóz wyprzedane! "To jest ustawione"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: 1234

  Oceniono 87 razy 85

  a ja mysle ze polowa osób to celebrytki za darmoszke a druga polowa to normalne kobitki które płacą za całą grupę :D

 • Gość: hallo

  Oceniono 55 razy 45

  Ja PIE... fanki ? Chyba idiotki haha

 • Jan Janicki

  Oceniono 50 razy 42

  Zidiocenie społeczeństwa sięga zenitu.Fanka,istagramka,celebrytka,aktoreczka,usteczka i piz....ka.Siano we łbie i nic więcej.

 • cezar85

  Oceniono 53 razy 39

  jeśli cymbały chcą koniecznie wyrzucić 3000 w błoto, to lepiej dać na schronisko, albo bezdomnym

 • shtalman

  Oceniono 39 razy 35

  A wystarczy ruszyć doopę za darmo godzinę dziennie, no tak ale nie chodzi tu o trening tylko o zakompleksione dziunie ze wsi

 • Gość: 1.6THP

  Oceniono 45 razy 35

  Za trzy tysiące to ja mam 10 dni we Włoszech a nie jakiś bzdet treningowy :D

 • Gość: cześć

  Oceniono 44 razy 30

  Fanki Lewandowskiej= banda kretynek

 • Gość: Lolek

  Oceniono 29 razy 27

  Drogie Panie. Pani Lewandowska ani Jej obozy nie są Wam do niczego potrzebne. Dieta, ruch i tyle. Chyba, że siedzicie na kanpaie wpatrzone w tę "gwiazdę", która na Was kasę trzepie i.....jak coś macie na kogo zrzucić własne niepowodzenia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX