TVN przeprasza Katarzynę Zielińską. Aktorka wygrała proces o zniesławienie. Pamiętacie ten materiał?

"Na językach". W jednym z odcinków programu pokazano materiał, na którym kobieta w zaawansowanej ciąży przypominająca Zielińską pali papierosy i pije alkohol. Aktorce nie spodobał się ten żart. Sprawa trafiła do sądu.

Choć od czasu zakończenia emisji programu "Na językach" minęły już dwa lata, nadal wzbudza on emocje. Produkcja ta w prześmiewczy sposób donosiła o kolejnych skandalach z udziałem celebrytów. 

Katarzyna Zielińska w programie "Na językach"?

W jednym z odcinków w 2014 roku w programie ukazało się wideo, na którym ciężarna kobieta łudząco przypominająca Katarzynę Zielińską piła alkohol i paliła papierosy. Lektor całą sytuację komentował w emocjonalny sposób.

No, ale co to? Przyjaciel od zwierzeń wyciąga papierosy... Człowieku! No nie wolno palić przy ciężarnej. Ludzie! On ją w dodatku częstuje! Nie! Nie bierz tego dziewczyno! Nie wolno palić w tym stanie! Czy Wy także to widzicie? - stwierdził.

'Na językach'. Katarzyna Zielińska wygrała proces o zniesławienie'Na językach'. Katarzyna Zielińska wygrała proces o zniesławienie player.pl

Na koniec materiału widniał napis: "Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób i zdarzeń jest przypadkowe”. Aktorce jednak nie spodobał się ten "żart" i sprawę skierowała do sądu za naruszenie dóbr osobistych. 

Katarzyna Zielińska wygrała proces z TVN

Początkowo sąd nakazał publikację przeprosin i oraz wypłacenie aktorce odszkodowania w wysokości 15 tysięcy złotych. Zielińska uznała tę kwotę za niewystarczającą i odwołała się od wyroku. 

Teraz na stronie player.pl ponownie ukazały się przeprosiny dla gwiazdy.

TVN S.A. przeprasza Panią Katarzynę Zielińską za naruszenie jej dóbr osobistych w postaci prawa do prywatności oraz dobrego imienia w programie Na językach (sezon 4, odcinek 1) z dnia 7 września 2014 roku przez rozpowszechnienie materiału audiowizualnego sugerującego, że Powódka korzysta ze szkodliwych używek, będąc w zaawansowanej ciąży. Niniejsze oświadczenie ukazuje się na skutek przegranego procesu sądowego - czytamy na stronie player.pl w zakładce "Na językach". 

Oświadczenie na stronie player.plOświadczenie na stronie player.pl Screen / player.pl / 'Na językach'

Trzeba jednak przyznać, że informacja ta nie jest zbytnio eksponowana przez stację TVN. Oświadczenie może bowiem przeczytać dopiero po wejściu w zakładkę "Na językach". 

MM

Więcej o:
Komentarze (19)
Katarzyna Zielińska wygrała z TVN. Stacja przeprasza za program Na językach
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: kk

  Oceniono 15 razy 7

  Szulimowa bardzo chce zaistnieć, ale talentu i pomysłu brak, to trzeba komuś świnię podłożyć i lajki lecą.

 • Gość: gosc

  Oceniono 34 razy 6

  a ta niby aktorka to gdzie aktorzy --chyba tylko na marsie ---blada i wiecznie przymulona minoga.

 • melmakianin

  Oceniono 12 razy 6

  " Lektor całą sytuację komentował to w emocjonalny sposób." "Oświadczenie może bowiem przeczytać..." "faktycznie, powodów do domy raczej nie ma." Ciekawe czy osoba pisząca te wypociny ma powód do DOMY.

 • Oceniono 7 razy 5

  Ładną pogodę mamy dzisiaj najważniejsze że jest trochę słońca to jest ważne a nie kabareciara Zielińska potocznie zwana aktorką

 • Andrzej Kuc

  Oceniono 5 razy 3

  Aktorka Zielińska siem cieszy bo znów o niej mówio. Ostatnio cała Polska zgadywała Jej suknię ślubną

 • Gość: leshido

  Oceniono 2 razy 2

  przecież wiadomo że to alkoholiczka

 • mietasek1967

  Oceniono 10 razy 2

  .... ,,Ponad 2 tys. neonazistów wzięło udział w weekendowym festiwalu muzyki rockowej zorganizowanym w niemieckiej miejscowości Themar. – Neonazizm w Niemczech nauczył się maskowania, ale tego typu imprezy to przejawy niemal otwartego manifestowania poglądów neonazistowskich – mówi dr hab. Rafał Chwedoruk z Uniwersytetu Warszawskiego.... ".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX