Anthony Bourdain popełnił samobójstwo. Jego mama przerwała milczenie. Udzieliła poruszającego wywiadu

Anthony Bourdain odebrał sobie życie. Głos teraz zabrała jego mama, która jest w szoku, że syn popełnił samobójstwo.

Kilka dni temu świat obiegła bardzo smutna informacja. Anthony Bourdain popełnił samobójstwo. Miał 61 lat. Osierocił 11-letnią córkę. Słynnego twórcę programów kulinarno-podróżniczych pożegnało mnóstwo osób. Teraz głos zabrała jego mama. 

Anthony Bourdain popełnił samobójstwo. Jego mama udzieliła poruszającego wywiadu

Mama Anthony'ego Bourdaina udzieliła wywiadu dla "New York Times". Wyraziła ogromny smutek i wstrząs. Nigdy nie pomyślałaby, że syn chce odebrać sobie życie.

Był absolutnie ostatnią osobą na świecie, którą podejrzewałam, że zrobi coś takiego - wyznała Gladys Bourdain.

Miał wszystko - sukces i pieniądze wykraczające poza jego najśmielsze marzenia - dodała.

Bourdain powiedziała także, że Eric Ripert, francuski szef kuchni i bliski przyjaciel Anthony'ego, zdradził jej, że syn "przez ostatnich kilka dni był w mrocznym nastroju".

Anthony BourdainAnthony Bourdain Dennis Van Tine/ EAST NEWS

Anthony'ego Bourdaina pożegnała Asia Argento

Anthony Bourdain od 2016 roku był związany z włoską aktorką, Asią Argento

Anthony dawał z siebie wszystko we wszystkim, co robił. Jego wspaniały, nieustraszony duch wielu inspirował, a jego hojność była bez granic. Był moją miłością, moim oparciem, moim obrońcą. Jestem załamana. Myślę o jego rodzinie. Proszę o uszanowanie naszej prywatności - napisała w mediach społecznościowych.

Kim był Anthony Bourdain?

Anthony Bourdain angażował się w wiele projektów, ale do najsławniejszych należy jego kulinarno-podróżniczy program "No Reservations". Nagrał ponad 100 odcinków. Zjadł w nim m.in. oko foki i żywą kobrę. Jego drugim najpopularniejszym programem były "Miejsca nieznane", gdzie Bourdain w każdym kolejnym odcinku odwiedzał inne miejsce na świecie. 

JT

Więcej o:
Komentarze (53)
Anthony Bourdain popełnił samobójstwo. Głos zabrała jego mama
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Oceniono 29 razy 23

  Depresja to w dzisiejszych czasach choroba gorsza od raka. Mam ją 25 lat i wiem co to znaczy.... a lekarstwa na to nie ma. Każdy kolejny dzień to w depresji miesiąc. O tyle człowiek się postarza. Obecnie mam 41 A czuje się na 90.

 • antykonformista

  Oceniono 13 razy 11

  Czasem właśnie chodzi o to że ma się "wszystko". Osobiście nie znam takich ludzi. Ale znałem ludzi co wraz ze mną grali w gry MMO. I tam, swoimi postaciami, mieli WSZYSTKO. Żadnego celu do osiągnięcia, co najwyżej drętwe czekanie aż się coś wydarzy. To im odbierało chęci do gry.

  I co robili? Ano, kasowali postać.

  Jest mnóstwo rodzajów depresji. Część bierze się z toksycznych warunków życia. Część, jak mniemam, ze zbyt idealnych właśnie.

 • kapitan_s

  Oceniono 14 razy 10

  Czasami jak się już ma wszystko to okazuje się, że nie ma się już celu do osiągnięcia, wyzwania do zmierzenia się z nim, sensu do zgłębienia i zrozumienia. Wtedy pojawia się pragnienie spokoju..... wiecznego.

 • Gość: gość

  Oceniono 8 razy 6

  Osoby z najbliższego otoczenia są zazwyczaj ślepe, nie widzą, że coś jest nie tak z chorym i dlatego z takim szokiem opowiadają o drastycznym kroku danego człowieka. To, że był bogaty, uśmiechnięty oraz odnosił sukcesy nie znaczy, że nie mogło go to spotkać. Proste. Ale nie dla wszystkich.

 • 1bonscott

  Oceniono 10 razy 6

  Jedyny sens życia to czynienie dobra innym stworzeniom tego świata. Egoizm zabija

 • lubella69

  Oceniono 16 razy 6

  Tak tak, "depresja" i fakt, ze pani Asia Argento prowadzała się z innym panem od pewnego czasu to jest normalne w każdym związku? ...Jak ma się 59 lat, to ciężko "zaczynać od nowa" bardzo cieżko!..... Mrożek powiadał, że jego dziadek bywał smutny. Nie miał depresji, bo miał dziewięcioro dzieci i jedną jedyną żonę do nakarmienia....

 • janbar22

  Oceniono 34 razy 6

  Swoją drogą musiała kompletnie nie rozumieć syna, skoro mówi teraz o jego sukcesie i pieniądzach.

 • glinda53

  Oceniono 5 razy 5

  Czasami mozna miec za wiele i pieniedzy i ludzi i byc slawnym ,kochajace partnerki ale widocznie czul sie samotny ,nie musial byc szczcesliwym :-(((

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX