Meghan Markle w ciąży bliźniaczej? Amerykański tygodnik nie ma wątpliwości. Publikuje zdjęcia jej zaokrąglonego brzucha

Meghan Markle w ciąży? Niektórzy są przekonani, że księżna Meghan urodzi bliźniaki. "National Enquirer" na okładce opublikował zdjęcie jej zaokrąglonego brzucha.

Niektórzy są przekonani, że Meghan Markle jest w ciąży. I to bliźniaczej! Jako pierwszy poinformował o tym magazyn "Life&Style". Jak teraz donosi "National Enquirer", Meghan i Harry zaczęli starać się o dziecko jeszcze przed zawarciem związku małżeńskiego. Przed ślubem mieli odwiedzić klinikę leczenia niepłodności. Redaktorzy twierdzą, że książę Harry od dłuższego czasu przyjmuje odpowiednie suplementy. 

Meghan Markle w ciąży? Dowodem ma być to zdjęcie 

Dziecko pary miałoby zostać poczęte metodą in vitro. Dlatego media informują nas o ciąży bliźniaczej. "National Enquirer" na okładce opublikował zdjęcie Meghan Markle, której kształty wydają się rzeczywiście zaokrąglone.

Meghan Markle na urodzinach królowej Elżbiety II 

W sobotę Meghan Markle i książę Harry wzięli udział w świętowaniu 92. urodzin królowej Elżbiety II. Dla Meghan był to wyjątkowy moment, ponieważ po raz pierwszy pojawiła się na balkonie Pałacu Buckingham. Księżna Sussex zaprezentowała się w sukni w kolorze pudrowego różu. Dobrała do niej kapelusz w podobnym odcieniu. Czy widać było jakiekolwiek zaokrąglenia? No, nie bardzo... 

Kate Middleton, Meghan MarkleKate Middleton, Meghan Markle fot. instagram.com/katemiddleton.closet

MEGHAN MARKLE - ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ

Myślicie, że to prawda? Czy Meghan Markle jest w ciąży? Na oficjalne informacje musimy jeszcze poczekać, choć fani rodziny królewskiej już robią wizualizację wyglądu dzieci Meghan i Harry'ego.

Meghan Markle i książę Harry starają się o potomstwo

W sieci pojawia się coraz więcej informacji na temat dzieci Meghan Markle i księcia Harry'ego. Ponoć potomstwo jest teraz dla nich priorytetem. Jeśli informacja o ciąży bliźniaczej się potwierdzi, będą to pierwsze królewskie bliźnięta od 588 lat.

 

JT

Więcej o:
Komentarze (58)
Meghan Markle w ciąży bliźniaczej? Amerykański tygodnik publikuje zdjęcia jej brzucha
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Asz

  Oceniono 52 razy 48

  Zdjęcie z okładki National Enquirer pochodzi z 2014 roku. Plus, zostało użyte w październiku ubiegłego roku przez inny tabloid rownież twierdzący ze jest w ciąży. Czy Wy robicie jakiś research, czy tylko bezmyślnie tłumaczycie pierwsze lepsze newsy z najmniej wiarygodnych źródeł?

 • Gość: hola

  Oceniono 32 razy 32

  O ile dobrze pamiętam,to Kate też za każdym razem miała być w ciąży bliźniaczej.

 • guru133

  Oceniono 20 razy 16

  Czy Polska jest członkiem UK lub kolonią żebyśmy się musieli ekscytować problemami szczątków tego mocarstwa. No chyba że chodzi o ekscytowanie gospodyń domowych uwielbiających poloty.

 • kamillwawa

  Oceniono 15 razy 11

  Szczerze. Kogo to obchodzi.

 • ukw8078

  Oceniono 13 razy 9

  " Tego nie było w rodzinie królewskiej od blisko 600 lat!"

  Jakiej rodzinie, debile, a na dodatek królewskiej? Jakie 600 lat, bando idiotów?
  Windsorowie to niemiecka rodzina Koburgów - w XIX wieku Albert stał się Księciem Małżonkiem Wielkiej Brytanii, jako mąż swojej kuzynki, królowej brytyjskiej, Wiktorii. Jego potomkowie są królami GB. A 600 lat temu na Wyspie nawet nie było GB lecz królestwa Anglii i Szkocji.

 • m_x_m

  Oceniono 17 razy 9

  Wizualizacje są niewiarygodne.Meghan ma mocno kręcone włosy, afroamerykańskie, które zawsze prostuje. Są przecież zdjęcia z dzieciństwa. Jako, że tendencje do skrętu ma Harry, to z wielkim prawdopodobieństwem dzieci będą miały kręcone włosy (nie takie jak dziewczynka na zdjęciu) i prawdopdobnie czarne (gen dominujący).

 • Gość: Zbyszek

  Oceniono 8 razy 8

  Zwyczajnie wzdęcia ma. A ci zaraz , że ciąża.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX