Anthony Bourdain popełnił samobójstwo. Prokurator wydał oficjalne oświadczenie i podał więcej szczegółów

Anthony Bourdain miał 61 lat. Miejscowa prokuratura opublikowała oficjalne oświadczenie, gdzie podała więcej szczegółów dotyczących jego tragicznej śmierci.

Anthony Bourdain został znaleziony martwy w piątek. Zabił się w swoim pokoju w hotelu we Francji. Nagrywał w tym regionie kolejne odcinki swojego popularnego programu "Parts Unknown".

Anthony Bourdain popełnił samobójstwo

Od prawie samego początku było wiadomo, że słynny kucharz popełnił samobójstwo. Bliski przyjaciel Bourdaina, Eric Ripert, zawiadomił służby, kiedy zauważył, że nie otwiera drzwi swojego pokoju. Kiedy weszli, kucharz już nie dawał żadnych oznak życia.

Prokurator okręgu Colmar potwierdził, że pisarz, kucharz i telewizyjny celebryta powiesił się w łazience swojego hotelowego pokoju - podaje AP News. Użył do tego swojego paska od szlafroka.

Prokurator Christian de Rocquigny powiedział mediom:

Nie ma żadnego śladu, który wskazywałby na to, że ktoś wszedł do jego pokoju w jakimkolwiek momencie.

Dodał też, że medyczna ekspertyza nie wykazała śladów przemocy na ciele Bourdaina. Potwierdził, że przeprowadzane są obecnie testy toksykologiczne, w tym badania moczu.

Śledczy chcą sprawdzić, czy zmarły brał jakieś leki, by pomóc jego rodzinie zrozumieć, dlaczego Bourdain popełnił samobójstwo. Mężczyzna osierocił 11-letnią córkę. Jego śmierć załamała wiele osób, w tym jego przyjaciół. 

Anthony Bourdain osierocił córkę

Bourdain urodził się w 1956 roku w Nowym Jorku. Kucharz dwa razy wziął ślub. Jego pierwsze małżeństwo trwało od 1985 do 2007 roku. Jego żoną była wtedy Nancy Putkoski. Jeszcze w 2007 roku wziął ślub z Ottavią Busia. To ona jest matką jego 11-letniej córki Ariane. Winił je za to, że "zmiękł", a był przecież znany z ostrego charakteru.

Anthony Bourdain - najważniejsze szczegóły z życia 

Został popularny na szeroką skalę w 2000 roku. Wtedy została wydana jego książka "Kitchen Confidential". To był bestseller od samego początku. W tym czasie Anthony Bourdain zdecydował się, że zmieni swój zawód. Zaczął pisać książki, z których niewątpliwie najbardziej rozchwytywane były wszystkie części jego ''Kill grill,''. Do tego został zaangażowany do prowadzenia programów telewizyjnych. Był jurorem w brytyjskiej oraz amerykańskiej edycji programu "The Taste".

JAB

Więcej o:
Komentarze (66)
Anthony Bourdain nie żyje. Prokurator wydał oficjalne oświadczenie i podał więcej szczegółów
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • c.t.k

  Oceniono 62 razy 52

  Szukał spokoju-dajcie mu,k...,spokój.

 • Gość: Tiberlay417

  Oceniono 37 razy 27

  Antonhy , predzej bym uwierzyl ze w Smolensku byl zamach , niz ze Ty zrobisz tak glupia rzecz. Wiem ze zabrzmi to niestosownie , ale kiedys dolacze do Ciebie i wtedy skopie Ci za to tylek. A potem pojdziemy do Abrahama na piwo...

 • felicjan.dulski

  Oceniono 17 razy 17

  Nadmiar dobrobytu czy choroba psychiczna?
  Taki dobry humor na pokaz może być mylący.
  A na samobójców nie ma mocnych, jak się zawezmą...
  Dwóch moich znajomych popełniło samobójstwo i obaj byli dusza człowiek.
  Jeden z nich na pięć minut przed tym, nim się powiesił, opowiadał dowcipy na rodzinnym przyjęciu. Nagle zniknął.... Znaleziono go po dwóch godzinach na strychu. Zostawił jakiś krótki list.

 • Gość: dziwny jest tamten świat

  Oceniono 18 razy 12

  "Został popularny na szeroką skalę w 2000 roku. Wtedy została wydana jego książka "Kitchen Confidential". To był bestseller od samego początku." - naprawdę ktoś tak może pisać? tłumaczyć?

 • elenem

  Oceniono 13 razy 11

  Dziwna smierć, taka.... zaskakująca. Ludzie o silnej osobowości raczej nie odbierają sobie życia. Tyle przeszedł... i tak dziwnie odszedł. Gdzies jest haczyk w tej historii.

 • janbar22

  Oceniono 16 razy 10

  Bardzo przykre, świetny gość..przykre było też czytanie tego czegoś, pisanego ręką półgłówka.

 • gazeta1960

  Oceniono 14 razy 8

  Słowo dwukrotnie powtórzone ma jak widać dwa razy większą moc.
  Cytat:

  "Anthony Bourdain osierocił córkę
  Bourdain urodził się w 1956 roku w Nowym Jorku. Kucharz dwa razy wziął ślub. Jego pierwsze małżeństwo trwało od 1985 do 2007 roku. Jego żoną była wtedy Nancy Putkoski. Jeszcze w 2007 roku wziął ślub z Ottavią Busia. To ona jest matką jego 11-letniej córki Ariane. Winił je za to, że "zmiękł", a był przecież znany z ostrego charakteru.

  Anthony Bourdain - najważniejsze szczegóły z życia 
  Bourdain urodził się w 1956 roku w Nowym Jorku. Kucharz dwa razy wziął ślub. Jego pierwsze małżeństwo trwało od 1985 do 2007 roku. Jego żoną była wtedy Nancy Putkoski. Jeszcze w 2007 roku wziął ślub z Ottavią Busia. To ona jest matką jego 11-letniej córki Ariane. Winił je za to, że "zmiękł", a był przecież znany z ostrego charakteru"

  To jak Baden - Baden.
  Redaktorzy, szanujcie swoich czytelników. Naprawdę, dwa razy tego samego nie trzeba im powtarzać. Chyba, że chodzi o wierszówkę - to wtedy was rozumiem...

 • Gość: Jolanta

  Oceniono 6 razy 6

  musiał być bardzo samotny i niekochany, nie widział sensu życia skoro to zrobił.....liczyłam,że kiedyś odwiedzi nasz kraj ale to już nie jest możliwe....

 • Gość: doti

  Oceniono 6 razy 6

  Panie A. Od dwóch dni nie możemy uwierzyć, że już Cię nie ma. Dlaczego to zrobiłeś? Może to dziwnie zabrzmi, ale od kilku lat czekaliśmy na godzinę 20.10, aby podążać za Tobą w Miejsca Nieznane lub odliczać kolejne godziny w Postoju z A… Burdeinem. Teraz już nic nie będzie takie samo. Na długi czas nasz wieczorny rytm zostanie zaburzony. Kto wypełni pustkę po Tobie? Nikt nie powie soczystego „k.., ja pier…” jakie to pyszne. Nikt tak jak Ty nie opowie o miejscach, gdzie byłeś. Nowy York, Ukraina, Chiny, Tajlandia…bez względu na to gdzie byłeś znałeś historię, kulturę i smaki. Żadne słowa nie oddadzą tego jak bardzo będzie nam Cię brakowało. Doti i Maćko z Łodzi (Polska).ddrab@poczta.fm

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX