Andrzej Duda jest podrywany przez modelkę. Niedawno było głośno o jej romansie z innym politykiem. Żona prezydenta ma powody do obaw?

Izabela Pek stara się przedostać do świata polskiej polityki. Najpierw wdała się w romans ze Stanisławem Piętą, a teraz ma na oku.. Andrzeja Dudę!

Izabela Pek, jak sama o sobie mówi, jest politologiem, aktywistką społeczną i modelką o pseudonimie "Czarna Pantera". Czyżby chciała zostać też prezydentową? Jej dziwne zachowanie może na to wskazywać.

Pek od początku prezydentury Andrzeja Dudy jeździ za nim na oficjalne uroczystości i wiece. Swoją sympatię do prezydenta wyraża też we wpisach w mediach społecznościowych. Jej wyznania mogły zaniepokoić Agatę Dudę. Oto niektóre z wpisów:

Czasem taka dzika ochota na Prezydenta Andrzeja Dudę.

Drogi Panie Andrzeju! Ponieważ Pan wylatuje i zapewne pojutrze dostanie wiele tego typu wiadomości, postanowiłam, że napiszę dzisiaj. Kłaniam się, resztę już Pan wie. Jak bardzo lubię, podziwiam i dziękuje. Życzę Panu snów, z których można zaparzyć herbatę i aniołów nad domem.

Izabela stara się nawet zmienić swój wizerunek i upodobnić się do... żony prezydenta. Na wspólnych zdjęciach z głową państwa widać, że jej fryzura jest bardzo podobna do tej, którą nosi Agata Duda

Pek nie przestaje dawać znaków, że jest zainteresowana prezydentem, choć już dwa lata temu dostała od niego jasny sygnał, że znalazł już swoją wybrankę serca. 

W młodości na pewno był Pan ciachem szkoły i znajdywał kartki podrzucone do plecaka - napisała na Twitterze w Walentynki.

Miałem już wtedy swoją ukochaną "Walentynkę" Agatkę i w tej materii nic się nie zmieniło od 26 lat - odpowiedział jej.

Wydaje nam się, że żona Andrzeja Dudy nie ma się o co martwić. Odpowiedź prezydenta powinna ją uspokoić.

Izabela Pek i Stanisław Pięta

O Izabeli Pek zrobiło się głośno w momencie, w którym pojawiły się doniesienia o jej romansie z politykiem Stanisławem Piętą. Pięta i Pek poznali się w podczas jednej z rocznic katastrofy smoleńskiej. Ponoć żonaty poseł i ojciec uwiódł Pek i ją oszukał. Ponoć obiecał kobiecie ślub i założenie rodziny. Ich wymiana zdań w mediach społecznościowych tylko podgrzała atmosferę wokół ich relacji. Więcej o ich znajomości przeczytacie TUTAJ.

MT

Więcej o:
Komentarze (11)
Andrzej Duda jest podrywany przez Izabelę Pek. Niedawno było głośno o jej romansie ze Stanisławem Piętą. Jej wpisy mogą zaniepokoić żonę prezydenta
Zaloguj się
 • Gość: zez

  Oceniono 13 razy 13

  Typowa towarzyszka - sama pcha się na członka.

 • Gość: isztwan

  Oceniono 8 razy 8

  z niej modelka jak ze mnie Majkel Dżekson.......

 • Gość: Kuba

  Oceniono 17 razy 7

  Prezydent, gdyby mial klase, w ogole by tej pani nie odpowiadal. Zwyczajnie by ja ignorowal. A tak, wyszlo jak zwykle ;-)

 • Gość: gosc

  Oceniono 8 razy 6

  pan prezydent ma gdzieś taką panenkę

 • forfiter_jr

  Oceniono 5 razy 5

  PAD, ta "modelka-niewiadomo-od-czego" Pek i casanova Pięta to wszystko na "p". Patologia...
  Losie, dlaczego tak katujesz ten naród? Daleki jest od ideału, ale żeby aż tak...

 • abelaasiana

  Oceniono 4 razy 2

  Ale hatkor!

 • krystian71

  0

  Czytając jej texty czy tylko ja mam wrażenie ze Pięta mógł rzeczywiście paść ofiarą spisku kobiety co najmniej ni e zrównoważonej

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy -1

  Szła na całego! Dobra z niej zdzira!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX