Komentarze (60)
Jarosław Kret żałuje, że zostawił Beatę Tadlę. "Jarek wie, że rozstanie z Beatą było błędem". Podjął poważne kroki, żeby do niej wrócić
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • dodosdontquack

  Oceniono 36 razy 36

  Zakompleksiony prostak z brzuszyskiem - dlatego sie tak zachowal. Znalazl wrazliwa kobiete, ktora pod kazdym wzgledem go przewyzsza, i chcial ja zdolowac i zdominowac, zeby poczuc sie bezpiecznie. Nie raz o takich slyszalem. Wiej Becia, tacy nigdy sie nie zmieniaja. Oni po prostu tacy sa.

 • justas32

  Oceniono 16 razy 16

  Ślepy jak kret - Pani Beato, szkoda nerwów, proszę się już z nim nie wiązać ...

 • Gość: gośćniech

  Oceniono 14 razy 14

  Niech idzie do psychiatry a nie psychologa przecież nie Ona.pierwsza którą zostawił ipewnie nie ostatnia PSYCHOL

 • Gość: Zosia

  Oceniono 12 razy 12

  Pani Beato.
  Najgorszego Pani może zrobić to pozwolić temu panu wrócić. Takie typy nigdy się nie zmienia i nie ma co liczyć ze panią wesprze na starość.

 • stemp10

  Oceniono 14 razy 12

  Kret to już stary dziadzio, do tego zaniedbany co widać na zdjęciu. Powinien raczej pomyśleć o różańcu a nie o młodej dziewczynie.

 • Gość: kk

  Oceniono 10 razy 10

  W tańcu z Gwizdami, gdzie trafił TYLKO dzięki znajomości z Tadlą, próbował grać gieroja i w chamski sposób odciął sie od niej, żeby samodzielnie grać "gwiazdę". Ponieważ jednak Kret gwiazdą nigdy nie był, nie jest i nie będzie, a swoje - od czasu do czasu - medialne istnienie zawdzięcza WYŁĄCZNIE kobietom, do których w tym celu smali cholewki, to teraz gwiazdorzenie skończyło się razem z porzuceniem kobiety. Facet pluje sobie w brodę, bo Tadla wygrała TG i teraz ma swoje pięc minut i Kret robi wszystko, żeby się na to jej 5 min, załapać.
  Wyjątkowo paskudne i obleśne indywiduum.
  ....a Tadla może sie tylko cieszyć, ze cham zachował sie jak cham i ją olał, bo chociaż na pewno było to dla niej bardzo szokujące przeżycie, to jednak Kret nie mógł jej zrobić lepszego prezentu, jak uwolnić ją od swojej osoby.
  Tadla, trzymaj się od gnoma z daleka, i ani się waż....!!!:)

 • vomiting_frog

  Oceniono 7 razy 7

  Kret po prostu zrozumiał że jego "sława" jako pogodynka jest bardzo wątła.

 • sector23

  Oceniono 9 razy 7

  Jednym słowem sam sobie zrobił "krecią" robotę. Nie szalej krecik, nie szalej znajdź sobie nową laskę. Bo odgrzewane kotlety, to na wątrobę szkodzą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX