Fanki wściekłe na Zielińską. Poszło o jej syna. "Taka nieodpowiedzialna!". Do awantury odniosła się jednym słowem

Katarzyna Zielińska pokazała rodzinną fotkę z drogi na wakacje. Nie spodziewała się tylu negatywnych komentarzy internautek.

Katarzyna Zielińska wybrała się na wakacje z rodziną. Już z trasy wrzuciła zdjęcie z samochodu. Z pozoru niewinna fotografia wywołała duże poruszenie, a fanki aktorki zarzuciły jej, że jest nieodpowiedzialną matką.

Wszystko poszło o to, że na zdjęciu widać, że na miejscu obok kierowcy nie siedzi Zielińska, a przymocowany jest tam fotelik z jej małym dzieckiem.

Nawet w najlepszym krzesełku takie małe dziecko nie powinno jeździć z przodu jeśli macie miejsca siedzące z tylu. Mowa o bezpieczeństwie!

Może siedzieć z przodu, ale tyłem do kierunku jazdy! Inaczej jest mandat 500 złotych i super niebezpiecznie!

Taki mały bąbel i jedzie przodem do kierunku jazdy. Pani Kasiu, osoba inteligentna a taka nieodpowiedzialna.

Dziecko ma najgorsze z możliwych miejsc w samochodzie.

Polecam pooglądać filmiki z testami fotelików podczas nawet drobnej stłuczki. Dziecko przodem może złamać kręgosłup, tyłem co najwyżej nogę - chyba każdy rozumie, co lepsze. Z całym szacunkiem do pani Kasi, ale myślę że tym bardziej osoby publiczne powinny dawać reszcie społeczeństwa dobry przykład.

Znalazły się też obserwatorki, które broniły swoją idolkę.

Wydaje mi się, że od 2018 roku dziecko może siedzieć z przodu w foteliku tyłem lub też przodem do kierunku jazdy. Należy tylko pamiętać o włączeniu/ wyłączeniu poduszki.

I weź tu wrzuć jakiekolwiek zdjęcie. Dopatrzą się każdego szczegółu. Jak nie palca, to fotelika się przyczepią. Świat oszalał.

Zielińska zdecydowała się lakonicznie odnieść do całej sytuacji. Jednym słowem odpowiedziała na poniższy komentarz. Zdaje się, że nie zamierza wdawać się w większe dyskusje.

Dokładnie - odpisała.

Co o tym myślicie? Faktycznie wykazała się nieodpowiedzialnym zachowaniem?

MT

Więcej o:
Komentarze (38)
Katarzyna Zielińska oburzyła swoje fanki. Nie pozostawiły na niej suchej nitki. "Taka nieodpowiedzialna!". Odniosła się do awantury jednym słowem
Zaloguj się
 • Gość: ale ale

  Oceniono 56 razy 54

  Bardziej martwi mnie psychika osób wchodzących na jej profil i komentujących cokolwiek...

 • Gość: gosc

  Oceniono 40 razy 32

  srednio mnie obchodzi ta sytuacja,jej sprawa i to ona jest odpowiedzialna za swoje dziecko po cholere te zdjecia smierdzacych stop?co to ma byc?po co?

 • calmy

  Oceniono 24 razy 22

  Exhibicjonizm spotyka podglądactwo. Trudno powiedzieć co jest bardziej chore: jakaś Zielińska udostępniająca publicznie swoje dziecko w towarzystwie własnych części ciała czy matoły nie mające najwidoczniej swojego życia i siedzące w związku z tym na jakichś profilach.
  Czy też fakt, że ktoś robi z tego "nius" a ja łapię się na tym, że chcąc nie chcąc oglądam nogi jakiejś baby, której nie znam. .

 • Gość: Olala

  Oceniono 23 razy 17

  "fanki" zamknijcie się wreszcie, odp*dolcie się od życia innych ludzi, zajmijcie swoim, zamiast śledzić i komentować poczynania jakichś marnych gwiazdek
  pies mordę Zielińskiej lizał, jej dzieciakom też, nie wasza sprawa!!!

 • Gość: jagna

  Oceniono 17 razy 15

  Jak siedzi z tyłu to jej lepsze foty wychodzą. Co tam bezpieczeństwo dziecka...

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 25 razy 13

  "Dokładnie" - co za manieryczne i paskudne zapożyczenie.

 • Gość: Jednorożka

  Oceniono 12 razy 12

  Tak to Nieodpowiedzialne .Mogła sobie doczytać jak się przewozi małe dziecko.

 • Gość: 666

  Oceniono 17 razy 11

  Rany, znowu ten góralski tłuk.
  Do tego tajemniczy "MT" analfabeta.
  Cóż za piękny poranek.

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  "widzowie są wściekli" (to pikio.pl), tu "fanki wściekłe"... Wciąż piszą, że ktoś jest wściekły. A, bym zapomniał - "katolicy wściekli, jak nigdy dotąd". To chyba pisze ta sama osoba, bo tak "wścieczyć" naród, to nie przypadek.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX