Doda o ciąży Mariny: Jestem pewna, że ktoś ją musiał sprzedać. Ma powody, by tak myśleć

Doda mocno broni Mariny, na którą spadł medialny lincz. Jest pewna, że zrobienie zdjęć celebrytce w ciąży nie było przypadkiem. Jej zdaniem, ktoś musiał poinformować media.

Doda podczas Wielkiej Gali Gwiazd Plejady odebrała nagrodę w kategorii "Metamorfoza roku". Swoją przemowę wykorzystała, żeby stanąć w obronie Mariny, na którą spadł medialny lincz po tym, jak paparazzo przyłapał ją ulicy i okazało się, że jednak jest w ciąży - choć ona i jej mąż, Wojciech Szczęsny, chcieli zachować to w tajemnicy. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

DodaDoda Screen z Plejada

Dlaczego to zrobiła? W wywiadzie dla Party przyznała, że wspiera Marinę. Uważa, że są takie tematy, "z których nie powinno się karmić złą energią".

Mimo że nie mam kontaktów z Mariną i nie pałamy do siebie wielką miłością, wspieram ją w sytuacji nagonki na nią. Mi jest jej szkoda jako kobiety – powiedziała w rozmowie z „Party”. - Są takie tematy, z których nie powinno się karmić złą energią. To jest właśnie zdrowie, rodzina i przede wszystkim ciąża - dodała.

Wyznała także, że kiedy dowiedziała się z mediów o tym, że Szczęsna zostanie mamą, postanowiła zweryfikować te doniesienia. Skontaktowała się ze znajomym dziennikarzem, żeby poznać prawdę.

Skąd to wiecie? – zapytała znajomego.

Marina i Wojtek Szczęsny poinformowali swoich fanów, że spodziewają się dzieckaMarina i Wojtek Szczęsny poinformowali swoich fanów, że spodziewają się dziecka www.instagram.com/marina_official

Usłyszała, że Marina kilkakrotnie odwiedziła klinikę położniczą. Była wstrząśnięta, że na takiej podstawie informuje się o ciąży. Wtedy zaczęła zastanawiać się nad tym, że zdjęcia ciężarnej piosenkarce nie mogły być kwestią przypadku.

Ja mówię: „What the f…?”. To jest coś strasznego. Uzmysłowiłam sobie, że tej dziewczynie wchodzą już w tyłek. Zresztą nie wierzę, że którykolwiek paparazzo śledził ją do gabinetu - powiedziała. 

Zdjęcia Mariny w ciąży możecie ZOBACZYĆ TUTAJ>>>>>

I stwierdziła, że na pewno ktoś musiał o tym poinformować media:

Jestem pewna, że ktoś ją musiał sprzedać – kontynuowała. - Modlę się, żeby to nie był lekarz, bo to byłoby coś strasznego – podsumowała. - Strasznie jej współczuję tego wszystkiego - wyznała na koniec.

Marina podziękowała koleżance na Instagramie za jej postawę.

Dzięki @dodaqueen. Jako jedyna miała jaja, żeby powiedzieć głośno o tym, co się teraz dzieje... #szacunek - napisała.

DodaDoda Screen z Instagram.com/ marina_official

O przemowie Dody możecie przeczytać TUTAJ.

Marina wydała oświadczenie. "Każdy człowiek ma prawo do prywatności i intymności"

AW

Więcej o:
Komentarze (30)
Doda o ciąży Mariny: Jestem pewna, że ktoś ją musiał sprzedać. Ma powody, by tak myśleć
Zaloguj się
 • gapcio2010

  Oceniono 30 razy 28

  Ten swiat zwariowal ! Dochodzenie w sprawie ciazy jakiejs Mariny. To jakis matrix..............

 • Gość: edi

  Oceniono 20 razy 16

  straszne, czy na swecie nie ma większych problemów niż ciąza Mariny?,piszecie o takich bzdurach że zal sie to czyta, napiszcie o naprawde poważnych sprawach, a nie o wiecznych problemach celebrytow i gwiazdeczek.

 • Gość: lidka

  Oceniono 16 razy 12

  słodkie problemy słodkiego zycia obu gwiazdek

 • Gość: gązo

  Oceniono 13 razy 9

  Całe to chamstwo w dużej mierze , przyszło wraz z nią ..to jak po chamsku załatwiała publicznie swoje prywatne sprawy , jak wyżywała się na innych z uśmiechem na gębie , bo jej ktoś tam coś powiedział.. więc teraz niech nie udaje cnotki nie wydymki . A tak naprawdę nie chodzi jej o żadną Marinę , tylko nie może znieść "nositorby" i poszła na wojnę z wiadomym portalem

 • Gość: Lola

  Oceniono 8 razy 8

  Może Dodon szuka sponsora na film?Szczęsny ma kase

 • Gość: kinga

  Oceniono 12 razy 8

  Dwie przegrane celebrytki liżą się po tyłkach. Zaiste, podniosły to obraz.

 • Gość: Szok

  Oceniono 9 razy 7

  Marina odpowiedziała, ze Doda miała jako jedyna jaja zeby powiedzieć o tym na głos:D serio ? A co ona myslala, ze w jej obronie staną wszystkie „gwiazdy” bo ona taka poszkodowana ? Sama jest sobie winna tym jak sie zachowuje i co reprezentuje sama sobą i wartościami przekazywanymi przez social media. Moze po prostu reszta osób ma na tyle większe jaja zeby sobie dac spokoj i nie zaprząta głowy rozdmuchana afera przez sama zainteresowana... teraz z reszta obie siebie warte

 • Gość: Dwie Ameby

  Oceniono 6 razy 4

  Ale jaki lincz ? Maryna sama się podkłada, najpierw goniąc za fejmem, dodając zdjęcia tego co je, co kupuje, gdzie jest, narzeka ze do windy ma 3 minuty drogi, potem wydaje śmieszna płytę udając ze światowy poziom i wszystko na plecach meza, który prosi kolegów z drużyny zeby ja promowali. A jak zobaczyła, ze ludzie jej nie kupują, nie słuchają i zwyczajnie nie lubią bo pamiętali jaka była i jest to nagle sie
  Jęk odwidziało i zniknęła z mediów (niby)
  Pózniej pokazała sie ze swoją materialna matka na osiedlu i SAMA nakręciła aferę o to ze niby ja ścigają ze przerabiają zdjęcia 🤦🏻 to jest ameba umysłowa !! Zna sie tylko na walutach i liczenie opanowała do perfekcji. Niech teraz nie robi z siebie sieroty bo sama sie podkłada. Niech zniknie raz na zawsze i bedzie spokoj. Żadna z niej gwiazda ani osoba warta aż takiej uwagi. Gdyby nie układy układziki i dawanie dupy osobom przy których mogła sie wybić nawet nikt by o niej nie słyszał.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX