Szykuje się romanty... Tfu, raczej NUDNY miesiąc miodowy. Gdzie pojadą Harry i Meghan?

Księżna Meghan i książę Harry do tej pory nie udali się w podróż poślubną. Mieli wyjechać do Afryki, jednak teraz pojawiły się informacje, że odwiedzą Kanadę.

Choć od ślubu księżnej Meghan i księcia Harry'ego minął już ponad tydzień, małżonkowie nie wybrali się jeszcze w podróż poślubną. Powodem były 70. urodziny księcia Karola, podczas których po raz pierwszy pojawili się oficjalnie jako małżeństwo, a Meghan zadebiutowała jako księżna.

Co jakiś czas w mediach pojawiają się nowe kierunki, które planują zwiedzić. Niedawno spekulowano, że na pewno pojadą do Afryki, do której mają sentyment - tam narodziło się ich uczucie. Jednak teraz portal TMZ podaje, że małżonkowie planują zwiedzić Kanadę, a konkretniej Fairmont Jasper Park Lodge w Albercie. 

Dziennikarze stwierdzili, że księżna i książę Sussex wybrali bardzo nudne miejsce. Prowincja, do której planują jechać, nie zapewnia większych atrakcji i jest przeznaczona głównie dla rodzin z dziećmi.

Miesiąc miodowy księżnej Meghan i księcia Harry'ego

Czy księżna Meghan i książę Harry faktycznie tam pojadą? Ekspert od rodziny królewskiej, Omid Scobie, w rozmowie z "Elle" zdradził, że parze zależy na prywatności, a każdy cel, który zostanie ogłoszony publicznie, jest przez nich wykluczony.

Cel podróży zmienia się bardzo często. Jeśli wycieknie nazwa kraju, do którego planuje się wybrać para, od razu reagują służby bezpieczeństwa i trzeba szukać nowego miejsca - powiedział w rozmowie z "Elle".

Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ.

Być może będzie tak, jak w przypadku księżnej Kate i księcia Williama. Choć od ich ślubu minęło 7 lat, do tej pory nie wiadomo, gdzie wybrali się w podróż poślubną. Nieoficjalnie mówi się, że odpoczywali na Seszelach.

AW

Więcej o:
Komentarze (11)
Księżna Meghan i książę Harry planują miesiąc miodowy. Padło na... Kanadę?!
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 8 razy 8

  bardzo nudne miejsce ? co to za idiota napisal, a co by robili na Seszelach, caly dzien lezec na piasku w porownaniu do nudnych spacerow w Gorach Skalistych, jezdzeniu konno, plywaniu canoe, lowieniu ryb, zwiedzaniu parkow narodowych Jasper, Banff, Coho. Tak zgadzam sie bardzo nudno, a wieczorem z lampka wina przy kominku z widokiem na piekne gory i jezioro ... tez chcialbym sie tak nudzic

 • Gość: Oksi77

  Oceniono 7 razy 7

  Naprawde? Kanada nudna? Sami byście chętnie pojechali, ale was nie stać...

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 6

  Kto powiedział że bedzie nudno,jak się jedzie z ukochanym,to nieważne gdzie....

 • Gość: Pff

  Oceniono 1 raz 1

  Pojada do Ciechanowa.

 • Gość: As

  0

  Tak urządzić monarchię. Tfu!
  Ależ ja jestem zaściankowy.
  Już kiedyś było hasło,, proletariusze wszystkich krajów łączcie się,, i wiemy co z tego wyszło. Teraz kolejni deb..e trują ,, wszystkie narody.....,, i też będzie z tego...!!!

 • Gość: Bolo

  0

  Nie gdzie, tylko dokąd.

 • nanorobot

  Oceniono 2 razy 0

  "Nieoficjalnie mówi się, że odpoczywali na Seszelach."
  Po czym odpoczywali?

 • Przemek Bee

  Oceniono 2 razy 0

  Bardzo mi z tego powodu jest wszystko jedno.
  Pajacyki w teatrzyku. A "poddani" łykają papkę dla mas.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX