Doda wykorzystała przemówienie, by mówić o Marinie! "Lincz kobiety w zaawansowanej ciąży". Szczęsna komentuje

Doda podczas Wielkiej Gali Gwiazd Plejady odebrała nagrodę w kategorii "Metamorfoza roku". Z tej okazji wygłosiła ważne przemówienie, w którym poruszyła kwestię medialnego linczu na Marinie.

To kolejny rok z rzędu, kiedy Doda została nagrodzona statuetką Plejady. W zeszłym roku odbierając nagrodę wygłosiła 10-minutową przemowę, w której apelowała do polskiego show-biznesu - artystów i mediów, aby przestali się wzajemnie, często bezpodstawnie hejtować. W poniedziałek dziękując za tegoroczną statuetkę, stwierdziła, że nic się nie zmieniło. Nie ma zamiaru jednak przestać o zmiany walczyć.

W tamtym roku uraczyłam państwa 10-minutową przemową, gdzie prosiłam o to, abyśmy się wspierali. Apelowałam do mediów, aby przestały poniżać i wyśmiewać artystów - rozpoczęła Doda.

DodaDoda Screen z Plejada

Skupiła się na sytuacji, która miała niedawno miejsce pomiędzy Mariną a serwisem Pudelek. Piosenkarka, która spodziewa się dziecka, została obrażona w sposób wykraczający nie tylko poza granice dobrego smaku, ale także etyki dziennikarskiej, w jednym z ich artykułów. Wspomniała o tym TUTAJ.

Największy polski portal ostatnio zrobił medialny lincz na polskiej piosenkarce w zaawansowanej ciąży. Nie mówię, że pałam do niej ogromną sympatią, ale jestem empatyczna i nie pozwolę na nic takiego. Wszyscy powinniśmy zareagować - mówiła Doda.

Rabczewska-Stępień wezwała kobiety do solidarności i prosiła o wzajemne wspieranie się.

Marina komentuje przemowę Dody

Doda na Instagramie dodała zdjęcie, na którym pokazała statuetkę. Podziękowała wszystkim za oddane na nią głosy. Pod spodem pojawił się komentarz Mariny, która doceniła przemowę piosenkarki i w ten sposób chciała wyrazić swoją wdzięczność za to, że laureatka podczas przemowy poruszyła jej sprawę.

Statuetka DodyStatuetka Dody Screen z Instagram.com/ dodaqueen

Doda i "Metamorfoza roku"

Doda zwyciężyła w plebiscycie, w którym głosowali czytelnicy Plejady w specjalnym plebiscycie. Za co została doceniona?

Oprócz działalności muzyczno-filmowej angażuje się też społecznie. Często odwiedza podopiecznych polskich domów dziecka czy szpitali dziecięcych. Niedawno otworzyła fundację "Bumerang", dzięki której pomaga kobietom prześladowanym przez mężczyzn - czytamy na stronie portalu.

Trzeba przyznać, że zachowanie Dody jest godne podziwu. Co sądzicie o jej przemowie?

Marina wydała oświadczenie. "Każdy człowiek ma prawo do prywatności i intymności"

AW

Więcej o:
Komentarze (61)
Doda przemawia na gali Plejady. Mówi o Marinie zlinczowanej przez serwis Pudelek
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • tymianek21

  Oceniono 109 razy 97

  "Apelowałam do mediów, aby przestały poniżać i wyśmiewać artystów. Język nienawiści rośnie w siłę w naszej branży - rozpoczęła Doda."
  Czy to nie ta sama Doda kilka dni temu wyśmiała makijaż uczestniczki Milionerów? Poniżyła ją wiedząc, że przeczyta to kilka tysięcy ludzi! I za co tak ją wyśmiała za makijaż!

 • Gość: Fyi

  Oceniono 72 razy 58

  Nie poniżajmy innych artystów? A Gwiazdy tańczą na lodzie to czym byĺy, jak nie jednym wielkim tronem Dorotki, która w kółko wyżywała się na Steczkowskiej? Rabczewskiej statuetkę znowu kupił mąż, patrząc po argumentacji takiego, a nie innego wyboru nagrodzonej osoby. Laska ma na karku prokuraturę, a o tym cicho sza, tylko słodzenie, że Dorotka robi filmy i muzykę i jeszcze jeździ po domach dziecka. I jeszcze, że otworzyła fundację, której jednak naprawdę nie otworzyła. Żenujący pr, fuj.

 • Gość: cherubin

  Oceniono 60 razy 52

  żałosne...panienki ,któro co dzień zamieszczają w sieci zdjęcie dzióbków,nóżek,tyłków, cycków.. i nagle pewnego dnia im się przypomina o prywatności i jakim prawem ktoś ich fotografuje..mam wrażenie że nie chodzi o prywatność, bo one same się ciągle sprzedają w siecie ( swój wygląd,anatomię ,zakupy i zwyczaje) chodzi chyba raczej o to,że im się nie podoba ,że zdjęcia sa nie na ich warunkach...nie ułożone, nie poprawione przez nie same..nie poustawiane itd...

 • Gość: kkkkkkk

  Oceniono 37 razy 31

  Baba gnojąca i wyśmiewająca innych, będzie walczyć z "mową nienawiści"!
  Teraz rozumiecie dlaczego z pisem jej po drodze!
  ...a Marina niech siebie i swoją ciążę trzyma od niej z daleka, bo takie kontakty nikomu nie wyszły na zdrowie!

 • Gość: k

  Oceniono 36 razy 30

  Doda podczas Wielkiej Gali Gwiazd Plejady odebrała nagrodę w kategorii "Metamorfoza roku"
  - czy chodzi o metamorfozę ciechanowsjiej dziołchy w kryminalistkę? Bo innej nie widzę!

 • mcguirre

  Oceniono 39 razy 29

  Metamorfoza Dody. Na zatrzymaną do wyjaśnienia :)

 • Gość: cv

  Oceniono 34 razy 24

  Wzruszyłem się - zwłaszcza gdy przypomnę sobie jak w pewnym show traktowała Steczkowską. Ona cos bredzi o hejcie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX