Lewandowski podarował mamie wyjątkowy prezent. Drogi, ale i od serca! Nie uwierzycie, kogo dla niej ściągnął

Robert Lewandowski podarował mamie wyjątkowy prezent. Z okazji jej święta zorganizował dla niej prywatny koncert Budki Suflera.

Robert Lewandowski ma gest! Z okazji Dnia Matki sprezentował swojej mamie Iwonie wyjątkową imprezę, na której zagrał sam Krzysztof Cugowski! Wygląda na to, że Budka Suflera to ulubiony zespół mamy piłkarza. Napastnik publikując wideo z przyjęcia na swoim InstaStory, napisał: "Mamo, dla Ciebie wszystko"

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>>

Na uroczystości nie zabrakło ich najbliższej rodziny. Przy dźwiękach Budki Suflera bawiła się także Milena Lewandowska, rodzona siostra Roberta czy też Piotr Stachurski, brat Ani. 

Nie wiem jak wy, ale my dzisiaj idziemy grubo! - napisał na Instagramie szwagier Lewandowskiego.

To kolejny raz, kiedy widać, że dla Ani i Roberta Lewandowskich rodzina to podstawa. Dla niej są w stanie zrobić... "niemożliwe". 

MM

Więcej o:
Komentarze (134)
Robert Lewandowski podarował mamie wyjątkowy prezent. Drogi, ale i od serca! Nie uwierzycie, kogo dla niej ściągnął
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • yegua-ha

  Oceniono 109 razy 89

  I właśnie tylko w taki sposób należy okazywać matkom uczucia. Każdy, kto schodzi poniżej tego poziomu, nie kocha rodziców.

 • Gość: Liberte

  Oceniono 91 razy 77

  Myślałem że zafundował matce turnus by Ann, ale widocznie poskąpił.

 • qwerfvcxzasd3

  Oceniono 54 razy 46

  To nie jest żadna "Budka" tylko Cugowski z wynajętymi muzykami na chałturze.

 • Andrzej Kuc

  Oceniono 47 razy 45

  Ok ładny gest ale czy trąbienie o tym na cały świat nie zaprzecza szczerości tego gestu. Ponadto czułbym się niezręcznie na koncercie gwiazd na którym publika jest mniejsza niż ekipa wykonawcza

 • Gość: krzysiek

  Oceniono 24 razy 24

  myślałem,że roczny zestaw natura fit by ann,płyta z ćwiczeniami by ann,jajka by ann i może tornus by ann a tutaj jakaś budka nie by ann,czy w ogóle można coś jeszcze jeść zdrowo i nie by ann?

 • Gość: kola

  Oceniono 31 razy 23

  Czemu nie piszą o ludziach slawnych,bogatych którzy mają klasę ? Nie pisza bo Ci ludzie pomimo bogactwa i sławy są skromni i szanuja swoją prywatność i cenią siebie swoje rodziny i nie zameczaja innych swoim życiem osobistym np gdzie byli co kupili czy dziecko chodzi kiedy spacerują itd Nie znam bardziej namolnej rodziny jak Lewandowscy i Stachurscy. NIECH IM SIE ŻYJE DOBRZE ALE TROCHĘ SKROMNOŚCI BY IM SIE PRZYDAŁO BO NIE MAJA UMIARU I KLASY BEZNADZIEJNI

 • Oceniono 23 razy 17

  Jak ja bym zarabia tyle co Lewandowski sam Elton John by zagrał dla mojej mamy.. Ale chyba to nie o to chodzi, nawet prosty kwiatek ale szczerze dany jest lepszy niż niejeden koncert, i szacunek okazany przez całe życie,

 • Gość: marcin r.

  Oceniono 15 razy 15

  nie ma już Budki Suflera, błąd redakcji.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX