Rock chciał sprzedać komplement Farnej, jednak wyszło trochę niezręcznie. Dobrze, że ma do siebie dystans

Maciej Rock skomentował figurę Ewy Farnej. W świetle narastającej na wokalistkę krytyki, jakoby w ostatnim czasie sporo przytyła, wyszło nieco niezdarnie. Potrafiła jednak z tego wybrnąć. Zareagowała z uśmiechem.

Polsat SuperHit Festiwal 2018. Drugi dzień największej polsatowskiej imprezy za nami. W Operze Leśnej w Sopocie zaprezentowały się największe gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej. W roli prowadzącej w sobotę zadebiutowała Ewa Farna, której partnerował Maciej Rock. 

Jako pierwszy tego dnia na scenie pojawił się zespół Sound'n'Grace, który wykonał utwór Eda Sheerana "Shape of you". Maciej Rock po ich występie chcąc płynnie zapowiedzieć kolejnego gościa nawiąza

"Shape of you, shape of you". Najbardziej to przemawia do mnie "shape of you" - powiedział Rock do Farnej wyraźnie akcentując słowo "shape".

Prawda, że pięknie wygląda? - dodał po chwili. 

Farna wydawała się być wyraźnie zawstydzona. Artystka w wywiadach otwarcie przyznawała, że ostatnim czasie nieco się zaokrągliła. Na szczęście, wielokrotnie zapewniała też, że świetnie czuje się w swoim ciele.

Podczas Polsat SuperHit Festiwalu wielokrotnie nawiązywała do swojej wagi. Jednak zawsze z dystansem. To się ceni!

embed

MM

Więcej o:
Komentarze (37)
Polsat SuperHit Festiwal 2018. Rock chciał sprzedać komplement Farnej, ale... wyszło trochę niezręcznie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • drdr2

  Oceniono 20 razy 18

  No to chciał dać czy sprzedać ten komplement? Za ile? Za moich czasów komplementy się prawiło

 • Gość: CC

  Oceniono 18 razy 16

  "W świetle narastającej na wokalistkę krytyki" - plotkowe mistrzynie poprawnej polszczyzny jak zwykle w formie..

 • krzepki.harry

  Oceniono 20 razy 10

  Zaokrągliła? Niedługo w drzwiach się nie zmieści.

 • Gość: koko szanel

  Oceniono 8 razy 8

  Sopot żenada festiwal - w piątek brakowało mi tylko sióstr Godlewskich. Promocja meneli, miernot i beztalenci, uczniowie podstawowych szkół muzycznych mają lepsze głosy i są bardziej uzdolnieni muzycznie niż te "gwiazdy" popko-podobni. Polsat pokazał dno wyjątkowe. Lansujecie szajs i takie mamy społeczeństwo.

 • lodomeria

  Oceniono 8 razy 8

  Dać komplement???

 • Gość: Ajka

  Oceniono 18 razy 8

  Szkoda dziewczyny... Młoda, ładna, a już otyła. Nie wierzę w te zapewnienia, że świetnie się czuje w swoim ciele. Każdy, kto ma nadwagę próbuje tak zaklinac rzeczywistość.

 • Gość: pase

  Oceniono 9 razy 7

  Czy my polskie strony czytamy, czy angielskie??? czy wszyscy je czytający muszą wiedzieć co znaczy "shape of you"??? może jakieś małe tłumaczonko??

 • Gość: Bibi&kot

  Oceniono 13 razy 5

  Fakt, sporo się zaokrągliła, ale i tak jest piękna! Nie każdy musi być szczupły,liczy się też-a nawet przede wszystkim- osobowość i charakter! I właśnie za to ją lubię!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX