Cezary Pazura niedawno przeszedł operację kręgosłupa. Jego żona pokazała poruszające zdjęcie. "To twarz pokazuje ból"

Edyta Pazura dodała zdjęcie męża z blizną. To ślad po operacji kręgosłupa, którą niedawno przeszedł.

Cezary Pazura pod koniec kwietnia miał poważną operację kręgosłupa. Z tego powodu odwołał wszystkie występy. Przez jakiś czas nosił kołnierz ortopedyczny, którego już się pozbył. Jego żona, Edyta, po tym, jak zobaczyła jego bliznę, postanowiła zrobić mu zdjęcie.

Efektem pochwaliła się na Instagramie. Dodała to tego emocjonalny wpis, który zatytułowała "BLIZNA":

(...) Kiedy Cezary pierwszy raz zdjął kołnierz ortopedyczny, powiedziałam: "Chodź, Pazur, zrobię Ci zdjęcie". Ustawiłam go na ścianie domu i "cyknęłam" trzy foty. Zobaczyłam zbliżenie na komputerze i już wiedziałam, o czym będzie mój kolejny tekst - „Blizny” - pomyślałam... Niby widoczna, ale lekko zamazana i na drugim planie. Dlaczego? Bo naprawdę to twarz pokazuje ból... - zaczęła.

Stwierdziła, że blizna kogoś bliskiego staje się także blizną na duszy lub ciele innych. A czym dla niej jest ślad na szyi jej męża?

 Po co o tym piszę w tym właśnie kontekście? Bo blizna na ciele czy duszy najbliższych nam ludzi, jest również naszą blizną. Bierzemy część tego cierpienia na siebie, aby móc odciążyć ukochaną osobę. Czym jest dla mnie ta blizna na zdjęciu? Ulgą.... Tak. Ulgą. Dobrze przeczytaliście. (...) - zakończyła.

Cały tekst możecie przeczytać na jej blogu imaybebaby.

Pod spodem pojawiło się wiele komentarzy. Internauci zachwycają się zdjęciem oraz dzielą się swoimi refleksjami po przeczytaniu tekstu:

Dokładnie. To Twarz pokazuje ból. Na tym zdjęciu nie rzuca się w oczy. Rzucają się natomiast oczy i spojrzenie, w którym jest wiele pytań. Ale wydaje mi się, że jest też ulga. A co do ulgi, to właśnie blizna, że to tylko blizna.

Jestem nie tylko pod wrażeniem zdjęcia, ale także tego, jak ogromna więź Was łączy - to się nie zdarza w każdym związku.

Pięknie napisane Edytko. Dużo siły życzę - czytamy.

Jak widać Anna Lewandowska ma rywalkę do tytułu "pierwszej poetki w show-biznesie". Wzruszył was tekst Edyty Pazury? Zgadzacie się z nią?

Polskie WAGs to dziś prawdziwe piękności, a jak wyglądały kiedyś? Czasami trudno je poznać

AW

__________________________________________________________

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 
Więcej o:
Komentarze (29)
Edyta Pazura pokazała zdjęcie męża, Cezarego Pazury, po operacji. Dodała poruszający wpis. "To twarz pokazuje bo?l"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • shago0

  Oceniono 14 razy 12

  Wycinka węzła chłonnego 3 pietro na szyi to od kręgosłupa? Co to za blizna pani pazura?

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 11 razy 11

  dziwne że poszedł na operacje... przecież wystarczy kilka egzorcyzmów z różańcem, trochę modłów i w mig sprawa załatwiona??? no chyba, że pan nagle przestał wierzyć, że pan bóg jest wszechmocny... ale to podobno wielki grzech?

 • Gość: porter

  Oceniono 11 razy 9

  Ciskanie garów staruszkom takie obciążające?

 • depompadur

  Oceniono 9 razy 7

  Operacja kręgosłupa przez przód szyi???

 • jonia2012

  Oceniono 12 razy 6

  No cóż ... fajny facet był kiedyś ale stare to stare, młode zawsze jest lepsze..taka kolej rzeczy...wyglada już jak posunięty konkretnie w wieku dziadzio

 • superpolpol

  Oceniono 12 razy 6

  Żenada. A poranna kupa OK?

 • kryweg

  Oceniono 8 razy 4

  Pewnie te operację przeprowadzł osobiściel sam panbuk. Teraz tylko modły do niego o całkowite wyzdrowienie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX