Morgan Freeman oskarżony o molestowanie seksualne. Aktor wydał oświadczenie

Morgan Freeman został oskarżony o molestowanie seksualne. Do redakcji CNN zgłosiło się 16 kobiet, z czego 8 przyznaje, że padło ofiarą "niestosownego zachowania" z jego strony.

Morgan Freeman, jeden z najpopularniejszych aktorów, został oskarżony o molestowanie seksualne. Informacje podał CNN, do którego redakcji zgłosiły się kobiety pracujące z aktorem.

CNN podał relację kilku kobiet, które doświadczyły nieodpowiedniego zachowania ze strony aktora. Jedna z nich pracowała z nim przy filmie "W starym, dobrym stylu" i szczegółowo opisała swoje doświadczenia. Twierdzi, że Freeman dotykał ją, komentował jej figurę i ubrania, kładł rękę na jej plecy czy pocierał wbrew jej woli. 

Próbował podnieść moją spódnicę i spytał, czy mam na sobie bieliznę.

Kobieta z produkcji filmu powiedziała serwisowi, że Freeman zachowywał się niestosownie wobec niej i jej asystentki wielokrotnie.

Wiedziałyśmy, że przy nim nie możemy być ubrane w top odsłaniający piersi ani nic podkreślającego pośladki. Co oznacza, że nie mogłyśmy w ogóle nosić dopasowanych ubrań - powiedziała.

Jak podaje CNN, do ich redakcji zgłosiło się w sumie szesnaście kobiet. Osiem z nich przyznaje, że padło ofiarą "niestosownego zachowania" Freemana, do którego dochodziło na planach nagraniowych.

Kilka godzin po opublikowaniu artykułu na stronie CNN, Freeman wydał oświadczenie, w którym przeprosił za swoje zachowanie.

Każdy kto mnie zna i pracował ze mną wie, że nie jestem kimś kto intencjonalnie obrażałby kogoś albo sprawiał, że poczuje się źle. Przepraszam wszystkich, którzy poczuli się niekomfortowo i nieszanowani. To nigdy nie było moją intencją - czytamy w "The Hollywood Reporter"

OG

Więcej o:
Komentarze (102)
Morgan Freeman został oskarżony o molestowanie seksualne
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • tijeras66

  Oceniono 82 razy 38

  Najpierw same wywalają cyce jak na wystawę, a potem są obruszone, że ktoś skomentuje. A najgorzej jest jak nie skomentuje.

 • Gość: andy

  Oceniono 41 razy 37

  Jak się czterdzieści lat siedziało w Shawshank, to ciągnie do kobitek.

 • adam3407

  Oceniono 34 razy 20

  Jesli jest oskarzony to bedzie proces i kobiety pokaza dowody. A jak nie bedzie procesu to Pan Morgan sam powinien wytoczyc paniom 16 procesow o znieslawienie

 • Gość: M

  Oceniono 56 razy 16

  Weinstein, Freeman, Cosby, Besson... no panienki, na czyj hajs rzucicie się w następnej kolejności...?

 • Robert Ch

  Oceniono 22 razy 14

  Autor artykułu wszystko pomieszał. Nie chodziło o Morgana Freemana a o Stefana Friedmanna, nie w CNN a w TV Mango i nie o molestowanie a o rozwolnienie jego suczki Lusi.

 • katarkawawa

  Oceniono 45 razy 13

  Te baby oszalały. Facet złapał za spódnicę. I co? Wtedy je to rajcowało, teraz mówią, ze to molestowanie. Niedługo za patrzenie w dekolt będzie kara molestowania

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX