Była dziewczyna Harry'ego nie wyglądała na szczęśliwą na jego ślubie. Wcześniej ze sobą rozmawiali. Płakała, a potem coś mu obiecała

Zdjęcie zamyślonej byłej dziewczyny księcia Harry'ego na jego ślubie szybko obiegło sieć. Z pewnością nie wyglądała na szczęśliwą. Okazuje się, że przed uroczystością przeprowadziła z księciem emocjonalną rozmowę.

Chelsy Davy i książę Harry byli parą przez 7 lat. Spotykali się z przerwami w latach 2004-2011, ale jeszcze w sierpniu 2015 r. próbowali do siebie wrócić. Nie wyszło im, bo Davy była przerażona perspektywą życia na świeczniku. To był najdłuższy i najpoważniejszy związek księcia Harry'ego przed poznaniem Meghan Markle. Chelsy otrzymała zaproszenie na ślub byłego partnera, ale mało brakowało, a wcale by się na nim nie pojawiła. Według "Vanity Fair" kilka dni przed uroczystością przeprowadziła z Harrym "emocjonalną rozmowę telefoniczną".

To był ich ostatni, pożegnalny telefon, w którym zostało wyraźnie powiedziane, że Harry idzie dalej. Chelsy była bardzo rozemocjonowana podczas rozmowy, płakała i chciała zrezygnować z pójścia na ślub. Ostatecznie obiecała Harry'emu, że będzie i że nie wprosi się na przyjęcie weselne (na które nie dostała już zaproszenia - przyp. red).

Chelsy faktycznie się pojawiła, a zdjęcia jej zamyślonej i zasmuconej (?) twarzy zalały Twittera. Internauci nie mieli wątpliwości, że ta mina mówi jedno: to mogłam być ja.

_____________________________________________

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 

WJ

Więcej o:
Komentarze (31)
Chelsy Davy nie wyglądała na szczęśliwą na ślubie księcia Harry'ego. Wcześniej z nim rozmawiała i coś mu obiecała
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Tralala

  Oceniono 38 razy 38

  Co tu komentować? Normalna życiowa sytuacja i dylematy.

 • Gość: KsiążeSuchocki

  Oceniono 34 razy 28

  Pewnie pójdzie w ślady taty :) to tylko kwestia czasu...

 • eurotram

  Oceniono 35 razy 27

  Od początku uważałem,że to naprawdę dziwne zapraszać byłe na ślub; w stosunku do Chelsy to już był normalnie sadyzm,przecież pewnie wiedział co dziewczyna czuje (tym bardziej że ledwie 3 lata temu próbowali ponownie - czyli coś ich do siebie ciągnie - i Harry doskonale wiedział czemu nie wyszło,czyli że głównym powodem była złota klatka,a nie brak uczuć do Harrego). Nie popisał się chłopak; może chciał dobrze,może chciał być fair i pokazać,że Chelsy była kimś ważnym w jego życiu,ale źle wyszło.

 • Gość: Pipa

  Oceniono 28 razy 20

  Historia lubi sie powtarzać. Potem Harry zostawi Megan i wróci do Chelsy, tak jak jego ojciec zostawił Dianę i wrócił do Zgagi.

 • Gość: SuperMontesqiue

  Oceniono 18 razy 12

  Ciekawe keidy będzie rozwód. Ja daje im 1,2 roku :D

 • Gość: Li

  Oceniono 13 razy 11

  Bardzo ciekawe po co potrzebna była Haremu na ślubie z inną, obecnosć jego byłej wieloletnej dziewczyny.Wygląda to niepokojaco.

 • verdura2763

  Oceniono 6 razy 4

  Żal ,nie ta lepiej dała.

 • Gość: Ann

  Oceniono 2 razy 2

  będzie gdzie miał robić skoki w bok

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX